www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ohlásil tři nové herní monitory s G-Sync Compatible

Asus ohlásil tři nové herní monitory s G-Sync Compatible
, , aktualita
Novou certifikaci G-Sync Compatible nabízí hned tři nové monitory Asus, které se pyšní ještě pouze 0,5ms odezvou a k tomu také až 165Hz obnovovací frekvencí. Máme tu G278QR, VG258QR a VG248QG.
K oblíbeným
reklama
Asus si tak připravil monitory, které jsou ve skutečnosti připraveny spíše pro FreeSync a podporují technologii Adaptive-Sync. Tu si však na začátku tohoto roku po svém osvojila NVIDIA a představila certifikaci G-Sync Compatible. Tou jsou označovány jen některé pečlivě vybrané monitory pro FreeSync a nyní mezi ně bude patřit i trojice G278QR, VG258QR a VG248QG. 
 
 
Jedná se tak o 27palcový model, dále 24,5palcový a nakonec 24palcový model. Všechny mají společné to, že mají stejné rozlišení 1920 x 1080, a to na obrazovce typu TN. Zvolené technologii se ostatně nemůžeme divit, když se Asus chlubí odezvou jen 0,5 ms. Obnovovací frekvence také dosahuje velice slušných 165 Hz. 
 
 
Asus také uvádí, že certifikace G-Sync Compatible pro jeho G278QR, VG258QR a VG248QG probíhala v jistém dvoustupňovém procesu certifikace v blízké spolupráci s firmou NVIDIA. 
 
 
Všechny nové monitory nabídnou také funkce Asus GameVisual, Extreme Low Motion Blur (ELMB) a mají také flexibilní stojany s nastavením výšky, náklonu i otočení. Mezi vstupy pak patří 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI (v1.4), 1x Dual Link DVI-D a 1x Earphone Jack Audio.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží
Ceny pamětí DRAM jsou dlouhodobě na sestupu a vypadá to, že můžeme ještě počítat s jejich zlevňováním. Dolů by šla i cena NAND Flash, pokud by se Toshibě nestala nepříjemnost s výpadkem proudu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře