www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ohlásil tři nové herní monitory s G-Sync Compatible

Asus ohlásil tři nové herní monitory s G-Sync Compatible
, , aktualita
Novou certifikaci G-Sync Compatible nabízí hned tři nové monitory Asus, které se pyšní ještě pouze 0,5ms odezvou a k tomu také až 165Hz obnovovací frekvencí. Máme tu G278QR, VG258QR a VG248QG.
K oblíbeným
reklama
Asus si tak připravil monitory, které jsou ve skutečnosti připraveny spíše pro FreeSync a podporují technologii Adaptive-Sync. Tu si však na začátku tohoto roku po svém osvojila NVIDIA a představila certifikaci G-Sync Compatible. Tou jsou označovány jen některé pečlivě vybrané monitory pro FreeSync a nyní mezi ně bude patřit i trojice G278QR, VG258QR a VG248QG. 
 
 
Jedná se tak o 27palcový model, dále 24,5palcový a nakonec 24palcový model. Všechny mají společné to, že mají stejné rozlišení 1920 x 1080, a to na obrazovce typu TN. Zvolené technologii se ostatně nemůžeme divit, když se Asus chlubí odezvou jen 0,5 ms. Obnovovací frekvence také dosahuje velice slušných 165 Hz. 
 
 
Asus také uvádí, že certifikace G-Sync Compatible pro jeho G278QR, VG258QR a VG248QG probíhala v jistém dvoustupňovém procesu certifikace v blízké spolupráci s firmou NVIDIA. 
 
 
Všechny nové monitory nabídnou také funkce Asus GameVisual, Extreme Low Motion Blur (ELMB) a mají také flexibilní stojany s nastavením výšky, náklonu i otočení. Mezi vstupy pak patří 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI (v1.4), 1x Dual Link DVI-D a 1x Earphone Jack Audio.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře