www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ohlásil tři nové herní monitory s G-Sync Compatible

Asus ohlásil tři nové herní monitory s G-Sync Compatible
, , aktualita
Novou certifikaci G-Sync Compatible nabízí hned tři nové monitory Asus, které se pyšní ještě pouze 0,5ms odezvou a k tomu také až 165Hz obnovovací frekvencí. Máme tu G278QR, VG258QR a VG248QG.
K oblíbeným
reklama
Asus si tak připravil monitory, které jsou ve skutečnosti připraveny spíše pro FreeSync a podporují technologii Adaptive-Sync. Tu si však na začátku tohoto roku po svém osvojila NVIDIA a představila certifikaci G-Sync Compatible. Tou jsou označovány jen některé pečlivě vybrané monitory pro FreeSync a nyní mezi ně bude patřit i trojice G278QR, VG258QR a VG248QG. 
 
 
Jedná se tak o 27palcový model, dále 24,5palcový a nakonec 24palcový model. Všechny mají společné to, že mají stejné rozlišení 1920 x 1080, a to na obrazovce typu TN. Zvolené technologii se ostatně nemůžeme divit, když se Asus chlubí odezvou jen 0,5 ms. Obnovovací frekvence také dosahuje velice slušných 165 Hz. 
 
 
Asus také uvádí, že certifikace G-Sync Compatible pro jeho G278QR, VG258QR a VG248QG probíhala v jistém dvoustupňovém procesu certifikace v blízké spolupráci s firmou NVIDIA. 
 
 
Všechny nové monitory nabídnou také funkce Asus GameVisual, Extreme Low Motion Blur (ELMB) a mají také flexibilní stojany s nastavením výšky, náklonu i otočení. Mezi vstupy pak patří 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI (v1.4), 1x Dual Link DVI-D a 1x Earphone Jack Audio.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka98 komentářů
Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně
Spojené státy americké zadaly studii, která měla vyhodnotit ekonomické dopady GPS systému. Hodnotil se finanční přínos i hrozba toho, co by se stalo při výpadku. Vyšlo, že výpadek by stál ekonomiku jednu miliardu USD denně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným
Japonsko má novou legislativu, která se týká provozu dronů. Zatímco jiné země řeší především licence pro piloty, Japonsko řeší nezodpovědné létání pod vlivem alkoholu, které se nově bude trestat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň" MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň"
Mezi dozvuky Computexu patří MEG Alchemy 700X od společnosti MSI, která si asi řekla, že když můžeme mít prohnuté displeje monitorů, proč by takové nemohly být i skříně. Jak to ale lze skloubit s úložištěm pro běžné komponenty? 
14.6.2019, aktualita, Jan Vítek9 komentářů