www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000
, , aktualita
Asus vypouští do světa nový monitor pro uživatele s velkými nároky na kvalitu obrazu, a sice model ProArt PA27UCX. Jedná se o model s úhlopříčkou 27 palců, rozlišením Ultra HD a certifikací DisplayHDR 1000.
K oblíbeným
reklama
ASUS ProArt PA27UCX tak bude určen především pro vážnou práci, takže se uplatní na stolech grafiků, střihačů videa, apod. Už dle jeho názvu můžeme určit, že jde o model s úhlopříčkou 27 palců a už ze specifikací se dozvíme, že ten nabídne rozlišení Ultra HD, čili 3840 x 2160 pixelů. 
 
 
Tento panel nabízí certifikaci DisplayHDR 1000, HDR-10 i HLG, takže pro něj nebude problém dosáhnout jasu až 1000 cd/m2. Panel nabídne pravé 10bitové barvy s maximem 1,07 miliard odstínů.
 
Dále se ze zatím neúplných specifikací dozvíme o podpoře zobrazování v barevných prostorech DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 a Adobe RGB s kalibrovaným panelem už z továrny se slibovaným ΔE < 2. 
 
Panel typu IPS má přímé podsvícení pomocí malých LED, které tvoří celkem 576 zón, jejichž jas je dynamicky ovládán pro dosažení vyššího kontrastu. Jde o funkci Local Dimming. Pak už se dozvíme jen o rozhraní USB-C s podporou DisplayPortu 1.4, dále rozhraní HDMI, USB hubu a spotřebě kolem 60 W. 
 
Zdroj: Asus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková