www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000
, , aktualita
Asus vypouští do světa nový monitor pro uživatele s velkými nároky na kvalitu obrazu, a sice model ProArt PA27UCX. Jedná se o model s úhlopříčkou 27 palců, rozlišením Ultra HD a certifikací DisplayHDR 1000.
K oblíbeným
reklama
ASUS ProArt PA27UCX tak bude určen především pro vážnou práci, takže se uplatní na stolech grafiků, střihačů videa, apod. Už dle jeho názvu můžeme určit, že jde o model s úhlopříčkou 27 palců a už ze specifikací se dozvíme, že ten nabídne rozlišení Ultra HD, čili 3840 x 2160 pixelů. 
 
 
Tento panel nabízí certifikaci DisplayHDR 1000, HDR-10 i HLG, takže pro něj nebude problém dosáhnout jasu až 1000 cd/m2. Panel nabídne pravé 10bitové barvy s maximem 1,07 miliard odstínů.
 
Dále se ze zatím neúplných specifikací dozvíme o podpoře zobrazování v barevných prostorech DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 a Adobe RGB s kalibrovaným panelem už z továrny se slibovaným ΔE < 2. 
 
Panel typu IPS má přímé podsvícení pomocí malých LED, které tvoří celkem 576 zón, jejichž jas je dynamicky ovládán pro dosažení vyššího kontrastu. Jde o funkci Local Dimming. Pak už se dozvíme jen o rozhraní USB-C s podporou DisplayPortu 1.4, dále rozhraní HDMI, USB hubu a spotřebě kolem 60 W. 
 
Zdroj: Asus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů