www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000
, , aktualita
Asus vypouští do světa nový monitor pro uživatele s velkými nároky na kvalitu obrazu, a sice model ProArt PA27UCX. Jedná se o model s úhlopříčkou 27 palců, rozlišením Ultra HD a certifikací DisplayHDR 1000.
K oblíbeným
reklama
ASUS ProArt PA27UCX tak bude určen především pro vážnou práci, takže se uplatní na stolech grafiků, střihačů videa, apod. Už dle jeho názvu můžeme určit, že jde o model s úhlopříčkou 27 palců a už ze specifikací se dozvíme, že ten nabídne rozlišení Ultra HD, čili 3840 x 2160 pixelů. 
 
 
Tento panel nabízí certifikaci DisplayHDR 1000, HDR-10 i HLG, takže pro něj nebude problém dosáhnout jasu až 1000 cd/m2. Panel nabídne pravé 10bitové barvy s maximem 1,07 miliard odstínů.
 
Dále se ze zatím neúplných specifikací dozvíme o podpoře zobrazování v barevných prostorech DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 a Adobe RGB s kalibrovaným panelem už z továrny se slibovaným ΔE < 2. 
 
Panel typu IPS má přímé podsvícení pomocí malých LED, které tvoří celkem 576 zón, jejichž jas je dynamicky ovládán pro dosažení vyššího kontrastu. Jde o funkci Local Dimming. Pak už se dozvíme jen o rozhraní USB-C s podporou DisplayPortu 1.4, dále rozhraní HDMI, USB hubu a spotřebě kolem 60 W. 
 
Zdroj: Asus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře