www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000

Asus ProArt PA27UCX: 27" LCD s DisplayHDR 1000
, , aktualita
Asus vypouští do světa nový monitor pro uživatele s velkými nároky na kvalitu obrazu, a sice model ProArt PA27UCX. Jedná se o model s úhlopříčkou 27 palců, rozlišením Ultra HD a certifikací DisplayHDR 1000.
K oblíbeným
reklama
ASUS ProArt PA27UCX tak bude určen především pro vážnou práci, takže se uplatní na stolech grafiků, střihačů videa, apod. Už dle jeho názvu můžeme určit, že jde o model s úhlopříčkou 27 palců a už ze specifikací se dozvíme, že ten nabídne rozlišení Ultra HD, čili 3840 x 2160 pixelů. 
 
 
Tento panel nabízí certifikaci DisplayHDR 1000, HDR-10 i HLG, takže pro něj nebude problém dosáhnout jasu až 1000 cd/m2. Panel nabídne pravé 10bitové barvy s maximem 1,07 miliard odstínů.
 
Dále se ze zatím neúplných specifikací dozvíme o podpoře zobrazování v barevných prostorech DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 a Adobe RGB s kalibrovaným panelem už z továrny se slibovaným ΔE < 2. 
 
Panel typu IPS má přímé podsvícení pomocí malých LED, které tvoří celkem 576 zón, jejichž jas je dynamicky ovládán pro dosažení vyššího kontrastu. Jde o funkci Local Dimming. Pak už se dozvíme jen o rozhraní USB-C s podporou DisplayPortu 1.4, dále rozhraní HDMI, USB hubu a spotřebě kolem 60 W. 
 
Zdroj: Asus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková