Bethesda na E3: Dishonored, Wolfenstein a další novinky

Bethesda na E3: Dishonored, Wolfenstein a další novinky
, , aktualita
Bethesdě se budeme věnovat i v další dnešní aktualitě, neboť ta na E3 prezentovala nové pokračování hry Dishonored, pak se můžeme podívat i na další díl Wolfensteina a také si na své přijdou zájemci o kvalitní tituly pro VR, neboť se pro ni chystá Fallout 4.
K oblíbeným
reklama
Bethesda tak měla na E3 co prezentovat a ukázala nové hry, o nichž dosud spíše mlčela. Jako první tu máme nový Dishonored: Death of the Outsider, jejž nelze brát jako další pokračování série (čili Dishonored 3), ale jako samostatný spin-off, čili mírné odbočení z hlavního námětu. 
 
 
O hlavního hrdinu tak nyní nepůjde a namísto něj budeme sledovat osudy Billie Lurk, kterou známe právě z druhého dílu. Ta bude usilovat o život jistého Outsidera na příkaz Dauda a vypadá to, že využije sílu a moc bionických implantátů. Těšit se tak můžete na 15. září tohoto roku. 
 
 
Dále tu máme Wolfenstein II: The New Colossus, čili už opravdový druhý díl série, který se opět bude týkat postavy B.J. Blazkowicze po událostech z Wolfenstein: The New Order. A samozřejmě nebudou chybět staří dobří náckové, a to ve vylepšené grafice. Tato hra se chystá na trh o něco později, a to 27. října. 
 
Dále můžeme zmínit titul The Evil Within 2 chystaný na 13. října, který snad Bethesda označí za větší úspěch, než jaký jí přinesl první díl. Nicméně ten byl evidentně dostatečně oblíbený a kupovaný na to, aby mu bylo přichystáno pokračování, které bude stavět na prvním dílu a jeho hororové atmosféře. 
 
A nakonec tu máme VR adaptace již známých her, a to jednak Fallout 4 a pak i Doomu z minulého roku. Ty budou určeny konkrétně pro headset HTC Vive a nezbývá než počkat na to, jak se s tím Bethesda popere. Zvláště Doom by mohl být ve VR velice zajímavý, ale otázka je především ta, jak to bude s ovládáním.
 
 
Ze zveřejněného videa to ale vypadá, že v Doom VFR nebudeme chodit jako obvykle, ale přesouvat se jako v jiných VR střílečkách. To znamená, že si pomocí speciálního tlačítka vybereme místo, kam se náš avatar v okamžiku přesune a odtamtud budeme bojovat, než se rozhodneme skočit zase dále, a to vše pomocí klasických pohybových ovladačů dodávaných k HTC Vive.
 
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře