Bethesda přece jen přinese své hry na Steam a rozdává Morrowind zdarma

Bethesda přece jen přinese své hry na Steam a rozdává Morrowind zdarma
, , aktualita
Pokud jsme se v poslední době bavili o distribuci her, bylo to většinou spojeno s exkluzivitami pro obchod firmy Epic Games. Steam to však samozřejmě nebalí a nyní naopak získá vzpruhu v podobě titulů firmy Bethesda. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Bethesda Softworks loni ohlásila, že většina z jejích nových her určených pro PC bude k dispozici pouze skrz její obchod a prostřednictvím jejího klienta. Tehdy se spekulovalo, že to Bethesda učinila i proto, aby její první takový titul nevyvolal na Steamu bouři žádostí o vrácení peněz. Šlo o Fallout 76 a jeho nekončící šňůru chyb, ale toto obvinění vznášejí oni přísloveční zlí jazykové a nejde o nic založeného na konkrétních informacích. 
 
 
Nicméně nyní můžeme čekat, že se na Steamu objeví právě Fallout 76 a vedle něj pak Rage 2, Doom Eternal a série Wolfenstein, konkrétně tedy Wolfenstein: Youngblood a Wolfenstein: Cyberpilot
 
 
Dle vyjádření Bethesdy si však na Fallout 76 ještě chvíli počkáme, což je zajímavé rozhodnutí vzhledem k tomu, že tento titul by potřeboval vstoupit na Steam spíše mezi prvními, aby přitáhl další hráče. 
 
Aktuálně také stále ještě platí akce na oslavu 25 let série The Elder Scrolls. Bethesda rozdává svůj Morrowind zdarma, stačí si na Bethesda.net uplatnit kód "TES25TH-MORROWIND".
 
Zdroj: Bethesda via Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gigabyte oficiálně představuje těžební CMP 30HX, záruka je jen tříměsíční Gigabyte oficiálně představuje těžební CMP 30HX, záruka je jen tříměsíční
Společnost Gigabyte se rozhodla oficiálně představit svou těžební kartu CMP 30HX, která představuje základní model s čipem TU116. Můžeme přitom očekávat, že se na trh dostane za cenu kolem 700 dolarů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Uniklá roadmap ukazuje na 6nm CPU Ryzen 6000, co přinese Zen 4? Uniklá roadmap ukazuje na 6nm CPU Ryzen 6000, co přinese Zen 4?
Nyní už opravdu můžeme počítat s tím, že příští desktopové procesory firmy AMD nebudou 5nm a nevyužijí ještě paměti DDR5 a nová jádra Zen 4. Mezi Vermeer a Raphael se tlačí generace Warhol. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SiFive dokončil návrh svých prvních RISC-V pro 5nm proces a HBM3 SiFive dokončil návrh svých prvních RISC-V pro 5nm proces a HBM3
Architektura RISC-V je vnímána především jako konkurence pro ARM a my s ní máme spojenu také společnost SiFive, která dokončila návrh velice zajímavého čipu pro 5nm výrobní proces firmy TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Velký svolávací podvod s kartami v Číně, AMD varuje zákazníky Velký svolávací podvod s kartami v Číně, AMD varuje zákazníky
S největší pravděpodobností těžaři kryptoměn stojí za podvodným svoláváním grafických karet v Číně, před nímž varuje společnost AMD i její AIB partner XFX. Těžaři zde cílí na karty Radeon RX 580. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Reakce Intelu na NVIDIA Grace CPU: jsme v ofenzívě, ne defenzívě Reakce Intelu na NVIDIA Grace CPU: jsme v ofenzívě, ne defenzívě
NVIDIA tento týden představila nové serverové procesory Grace založené na jádrech ARM, které vyšle do boje na serverovém trhu. Nový CEO Intelu Pat Gelsinger tak dostal logický dotaz, co si o tom všem myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře