Biostar vypustil svou vlajkovou desku RACING

Biostar vypustil svou vlajkovou desku RACING
, , aktualita
Biostar představil svou nejlepší desku s čipsetem Intel Z370 pro procesory Cofee Lake, a to model RACING Z370GT7 vyvedený v kombinaci černé a zlaté barvy. Výrazný design jako obvykle doplňují také barevné diody. 
K oblíbeným
reklama
Vedle firem jako Asus, MSI, Gigabyte či ASRock tu jsou i menší výrobci desek, ale neméně známí. Krok s dobou zatím drží také Biostar, který představil svůj vlajkový model pro Coffee Lake, a to RACING Z370GT7. Ten nabídne hlavní vymoženosti moderních platforem, jako jsou funkce pro přetaktování, RGB LED, opláštěné sloty, M.2 sloty i se dvěma chladiči pro SSD, atd. 
 
 
Biostar zde mluví o systému podsvícení ovládaného pomocí Advanced VIVID LED DJ a pak tu nesmí chybět ani moderní systém pro chlazení, respektive napájení ventilátorů, A.I. FAN. To nabídne možnost vytvoření křivek pro nastavení výkonu ventilátorů v závislosti na teplotě z integrovaných čidel a samozřejmě se počítá i s PWM regulací. 
 
 
Biostar také mluví o Gold I/O Armor, pod čímž je schována ochrana proti výbojům statické elektřiny, RGB Rainbow Lighting Effect, což je celkem 10 režimů pro podsvícení, respektive barevných efektů, do čehož se počítá také osm diod umístěných na krytu I/O portů desky a další můžeme připojit pomocí headerů pro pásky (SMD LED 5050). 
 
 
Biostar také vylepšil BIOS této desky, což se týká nového uživatelského rozhraní, které má být celkově přívětivější a především zahrnují i nastavení Advanced VIVID LED DJ a A.I Fan.
 
Pro přetaktování poslouží i panel s tlačítky GT Touch umístěný nad hlavním napájecím konektorem desky, kde jsou také tlačítka ECO a Sport pro snadné nastavení obecných profilů pro energetickou úspornost a naopak vysoký výkon. Mezi zadní porty pak patří PS/2, dva USB 3.1, jeden USB 3.0 typu C, dva USB 3.0 typu A, dva USB 2.0, jeden HDMI i DVI-D, jeden RJ-45 a šest audio konektorů. 
 
Nejde tak o desku, která by byla v konkurenci modelů od jiných větších výrobců nejlépe vybavená, ale tomu odpovídá i její cena 150 USD, která odpovídá spíše mainstreamu. Uvidíme, zda se tento model dostane i do našich obchodů, kde lze dnes nalézt spíše speciály Biostaru určené pro těžbu kryptoměn. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chrome se zbaví nepříjemné drobnosti. Díky vývojáři z Microsoftu Chrome se zbaví nepříjemné drobnosti. Díky vývojáři z Microsoftu
Chromě změní způsob, jak otevírá přetažené soubory. Díky tomu by už nemělo nemělo hrozit, že uživatel přijde o aktuální stránku. Novinka se objeví také v prohlížeči Edge, který je rovněž založen jádru Chromium. Se změnou přišel vývojář z Microsoftu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake
MSI oznámilo dvojici desktopů Cubi 5 10M a Cubi N, které se vyznačují velmi malými rozměry. První z nich nabídne procesor Comet Lake, zatímco druhý pouze Gemini Lake, ale v kombinaci s pasivním chlazením.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu
Maxis má na svědomí známé herní pecky jako např. SimCity. V 90. letech byla ve vývoji ale i další "hra" SimRefinery, která se teprve teď objevila volně na Internetu. Bezmála 30 let nedokončenou hru si nyní můžete zahrát i v prohlížeči.
5.6.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
5.6.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520 ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520
Ukazuje se, že možná ještě do nástupu letošního podzimu se opravdu dočkáme od AMD dalšího nového čipsetu po desky s paticí AM4, a to A520. Ten se již několikrát objevil a nyní i v záznamech EEC. 
5.6.2020, aktualita, Jan Vítek