www.svethardware.cz
>
>
>

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty
, , aktualita
Titul StarCraft II je tu s námi již sedm let, ale stále je aktuální, však poslední rozšíření Nova Covert Ops je pouze rok staré. Nyní se ale Blizzardi rozhodli, že tuto hru nabídnou zdarma, přičemž mluví konkrétně o Free to Play. 
reklama
Blizzard je herní studio, jehož tituly jsou nejen velice oblíbené, ale také velice pomalu stárnou a StarCraft II je asi nejlepší důkaz. Tato hra se i po šesti letech dočkala svého rozšíření, a to Nova Covert Ops rozkouskovaného na tři minipacky a autoři nyní cítí, že je na čase udělat z této hry titul spadající do kategorie Free to Play. 

 
Je třeba si upřesnit, co Free to Play v tomto případě znamená, neboť různá studia mají pro tento termín různý výklad i použití. V případě StarCraftu II jde o to, že původní hra bude prostě k dispozici zdarma, což platí také pro kampaň Wings of Liberty. Společně s tím budeme moci bojovat s ostatními lidmi po síti (ranked multiplayer) a také hrát s aktuálně dostupnými Co-op veliteli, jako je Raynor, Kerrigan či Artanis.  
 
 
Blizzardi si uvědomují, že otevření této hry i pro neplatící může přitáhnout řadu trollů a vůbec lidí, kterým nepůjde prostě jen o férové souboje. Abychom se tak mohli dostat do online soubojů, budeme muset nejdříve vyhrát alespoň 10 zápasů proti AI v unranked, takže to by mohlo řadu nezkušených, nudících se a škodolibých lidí odradit.  
 
A pokud si někdo tuto hru zamiluje tak, že bude ochoten si za další její rozšíření připlatit, bude si moci dokoupit další tři po 15 USD. Jde o Heart of the Swarm, Legacy of the Void a také Nova Covert Ops. Pokud si je koupíte všechna dohromady, ušetříte 5 dolarů. 
 
Vývojáři se pak chystají přinést ještě další nový obsah, s jehož pomocí budou získávat další prostředky pro udržování hry. Připravují se další Co-op Commanders, jež budeme moci i bez placení vypracovat na 5. úroveň, abychom mohli zjistit, zda nám budou vůbec vyhovovat. A aby lidé, kteří už StarCraft II a jeho rozšíření vlastní, nebyli smutní, pro ně má Blizzard připraven Ghost skin a jiné drobnosti zdarma. A také, pokud už vlastníte Wings of Liberty, budte si moci zdarma stáhnout Heart of the Swarm, ale na to máte čas pouze do 8. prosince. 
 
Pro všechny ostatní, můžete se těšit na 14. listopad, kdy bude StarCraft II oficiálně vypuštěn jako Free to Play. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED
Společnost AU Optronics si dle Digitimes a LED Inside chystá velkou novinku týkající se podsvícení. Půjde o nasazení Mini-LED, které se mají představit především v herních panelech a výsledných monitorech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače
Large Hadron Collider (LHC) je v provozu už od roku 2010 a nyní odstartoval proces jeho významného vylepšení, po němž budeme moci mluvit o HL-LHC, čili High-Luminosity. O co se v tomto případě jedná?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů
Tchaj-wanští výrobci a dodavatelé grafických karet musejí počítat s tím, že dodávky na trh budou mít v druhém letošním pololetí sestupnou tendenci. Důvod je naprosto zřejmý, a sice značně ochablý zájem těžařů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu
Pokud by vás zajímalo, kolik peněz už jste utratili na Steamu za hry či jiné zboží, dosud jste pomocí svého klienta neměli možnost, jak to rychle a přesně zjistit. Valve nám ale tuto možnost brzy dá a půjde o nástroj External Funds Used. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU
Intel už se nijak netají s tím, že pracuje na vývoji samostatných GPU, které mají být dost výkonné i pro moderní hry. Ostatně proto si k sobě z AMD přetáhl Raju Koduriho a ten nyní rozšiřuje svůj tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek