www.svethardware.cz
>
>
>

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty
, , aktualita
Titul StarCraft II je tu s námi již sedm let, ale stále je aktuální, však poslední rozšíření Nova Covert Ops je pouze rok staré. Nyní se ale Blizzardi rozhodli, že tuto hru nabídnou zdarma, přičemž mluví konkrétně o Free to Play. reklama
Blizzard je herní studio, jehož tituly jsou nejen velice oblíbené, ale také velice pomalu stárnou a StarCraft II je asi nejlepší důkaz. Tato hra se i po šesti letech dočkala svého rozšíření, a to Nova Covert Ops rozkouskovaného na tři minipacky a autoři nyní cítí, že je na čase udělat z této hry titul spadající do kategorie Free to Play. 

 
Je třeba si upřesnit, co Free to Play v tomto případě znamená, neboť různá studia mají pro tento termín různý výklad i použití. V případě StarCraftu II jde o to, že původní hra bude prostě k dispozici zdarma, což platí také pro kampaň Wings of Liberty. Společně s tím budeme moci bojovat s ostatními lidmi po síti (ranked multiplayer) a také hrát s aktuálně dostupnými Co-op veliteli, jako je Raynor, Kerrigan či Artanis.  
 
 
Blizzardi si uvědomují, že otevření této hry i pro neplatící může přitáhnout řadu trollů a vůbec lidí, kterým nepůjde prostě jen o férové souboje. Abychom se tak mohli dostat do online soubojů, budeme muset nejdříve vyhrát alespoň 10 zápasů proti AI v unranked, takže to by mohlo řadu nezkušených, nudících se a škodolibých lidí odradit.  
 
A pokud si někdo tuto hru zamiluje tak, že bude ochoten si za další její rozšíření připlatit, bude si moci dokoupit další tři po 15 USD. Jde o Heart of the Swarm, Legacy of the Void a také Nova Covert Ops. Pokud si je koupíte všechna dohromady, ušetříte 5 dolarů. 
 
Vývojáři se pak chystají přinést ještě další nový obsah, s jehož pomocí budou získávat další prostředky pro udržování hry. Připravují se další Co-op Commanders, jež budeme moci i bez placení vypracovat na 5. úroveň, abychom mohli zjistit, zda nám budou vůbec vyhovovat. A aby lidé, kteří už StarCraft II a jeho rozšíření vlastní, nebyli smutní, pro ně má Blizzard připraven Ghost skin a jiné drobnosti zdarma. A také, pokud už vlastníte Wings of Liberty, budte si moci zdarma stáhnout Heart of the Swarm, ale na to máte čas pouze do 8. prosince. 
 
Pro všechny ostatní, můžete se těšit na 14. listopad, kdy bude StarCraft II oficiálně vypuštěn jako Free to Play. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple Park má kuriózní problém, lidé v něm naráží do skla Apple Park má kuriózní problém, lidé v něm naráží do skla
Nový kampus Apple Park má několik budov a ctí co nejčistější design, který je typický pro produkty Apple. Jeho součástí je i velké množství skla, které se ale ukázalo být kvůli průhlednosti nebezpečné, lidé do něj naráží.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google kvůli fotobance Getty zrušil funkci "Zobrazit obrázek" Google kvůli fotobance Getty zrušil funkci "Zobrazit obrázek"
Fotobanka Getty Images podala před dvěma lety žalobu na Google za snadný přístup k obrázkům chráněným copyrightem. Před pár dny společnosti oznámily společnou dohodu a nyní už není možné přímo zobrazovat hledaný obrázek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čína využívá AI už i k chovu prasat Čína využívá AI už i k chovu prasat
Alibaba má systém umělé inteligence ET Brain, který začala využívat k velmi zajímavému účelu. Tento systém umělé inteligence a cloudových výpočtů se totiž začal starat o chov prasat na obrovských farmách.
16.2.2018, aktualita, Milan Šurkala
Windows 10 Pro získá režim Ultimate Performance Windows 10 Pro získá režim Ultimate Performance
Microsoft si připravil pro insidery nové sestavení systému Windows 10 Pro a to mimo jiné nabízí také nové výkonnostní schema nazvané Ultimate Performance. V čem spočívá toto nastavení slibující "maximální výkon"?
16.2.2018, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NASA pošle zpět domů kus marťanského meteoritu NASA pošle zpět domů kus marťanského meteoritu
Mise Mars 2020 bude zahrnovat také kus planety, který byl někdy v minulosti vymrštěn do vesmíru, aby nakonec spadl sem na Zemi. NASA tak s novým roverem pošle zpět kus marťanského meteoritu, což však nebude mít jen symbolický význam.
16.2.2018, aktualita, Jan Vítek1 komentář