www.svethardware.cz
>
>
>

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty
, , aktualita
Titul StarCraft II je tu s námi již sedm let, ale stále je aktuální, však poslední rozšíření Nova Covert Ops je pouze rok staré. Nyní se ale Blizzardi rozhodli, že tuto hru nabídnou zdarma, přičemž mluví konkrétně o Free to Play. reklama
Blizzard je herní studio, jehož tituly jsou nejen velice oblíbené, ale také velice pomalu stárnou a StarCraft II je asi nejlepší důkaz. Tato hra se i po šesti letech dočkala svého rozšíření, a to Nova Covert Ops rozkouskovaného na tři minipacky a autoři nyní cítí, že je na čase udělat z této hry titul spadající do kategorie Free to Play. 

 
Je třeba si upřesnit, co Free to Play v tomto případě znamená, neboť různá studia mají pro tento termín různý výklad i použití. V případě StarCraftu II jde o to, že původní hra bude prostě k dispozici zdarma, což platí také pro kampaň Wings of Liberty. Společně s tím budeme moci bojovat s ostatními lidmi po síti (ranked multiplayer) a také hrát s aktuálně dostupnými Co-op veliteli, jako je Raynor, Kerrigan či Artanis.  
 
 
Blizzardi si uvědomují, že otevření této hry i pro neplatící může přitáhnout řadu trollů a vůbec lidí, kterým nepůjde prostě jen o férové souboje. Abychom se tak mohli dostat do online soubojů, budeme muset nejdříve vyhrát alespoň 10 zápasů proti AI v unranked, takže to by mohlo řadu nezkušených, nudících se a škodolibých lidí odradit.  
 
A pokud si někdo tuto hru zamiluje tak, že bude ochoten si za další její rozšíření připlatit, bude si moci dokoupit další tři po 15 USD. Jde o Heart of the Swarm, Legacy of the Void a také Nova Covert Ops. Pokud si je koupíte všechna dohromady, ušetříte 5 dolarů. 
 
Vývojáři se pak chystají přinést ještě další nový obsah, s jehož pomocí budou získávat další prostředky pro udržování hry. Připravují se další Co-op Commanders, jež budeme moci i bez placení vypracovat na 5. úroveň, abychom mohli zjistit, zda nám budou vůbec vyhovovat. A aby lidé, kteří už StarCraft II a jeho rozšíření vlastní, nebyli smutní, pro ně má Blizzard připraven Ghost skin a jiné drobnosti zdarma. A také, pokud už vlastníte Wings of Liberty, budte si moci zdarma stáhnout Heart of the Swarm, ale na to máte čas pouze do 8. prosince. 
 
Pro všechny ostatní, můžete se těšit na 14. listopad, kdy bude StarCraft II oficiálně vypuštěn jako Free to Play. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V ovladačích Synaptics se našel zapomenutý keylogger, HP už aktualizuje V ovladačích Synaptics se našel zapomenutý keylogger, HP už aktualizuje
Máme tu nový bezpečnostní problém. Vývojáři ovladačů touchpadů Synaptics, které jsou použity ve většině notebooků, totiž v kódu zapomněli keylogger, tedy software, který může monitorovat stisky kláves a ukrást tak např. hesla. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD potvrzuje, že další várka CPU Ryzen přijde v prvním čtvrtletí AMD potvrzuje, že další várka CPU Ryzen přijde v prvním čtvrtletí
Podle samotného AMD asi rok po představení první generace procesorů Ryzen nastoupí druhá generace. Dle očekávání půjde o procesory Ryzen série 2000, ovšem ty budou sérii 1000 spíše doplňovat, než aby ji nahrazovaly.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Smrt z přepracování? V Japonsku to vyřeší vyhrávajícími drony Smrt z přepracování? V Japonsku to vyřeší vyhrávajícími drony
Drony mohou sloužit i k poněkud netradičním účelům. V Japonsku je chtějí používat k tomu, aby pomocí vyhrávání hudby a také hlasitého bzučení ukončili pracovní dobu zaměstnanců, kteří by jinak trpěli přepracovaností, což může mít neblahé důsledky. 
9.12.2017, aktualita, Kateřina Hoferková6 komentářů
Tesla si postaví vlastní AI čip pro autopilota Tesla si postaví vlastní AI čip pro autopilota
Tesla znovu změní dodavatele hardwaru pro systém zpracování dat ze senzorů, tedy čipy, na kterých běží systémy umělé inteligence. Elon Musk prohlásil, že si tyto čipy navrhne sama Tesla, aby lépe odpovídaly požadavkům automobilky. 
9.12.2017, aktualita, Milan Šurkala
Razer Portal: router pro "herní Wi-Fi" Razer Portal: router pro "herní Wi-Fi"
Společnost Razer se pustila do výroby domácích routerů a samozřejmě ne ledajakých, ale takových, které by měly imponovat především hráčům. V jejím případě jde o zařízení prodávané pod názvem Portal. 
8.12.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář