www.svethardware.cz
>
>
>

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty

Blizzard nabídne StarCraft 2 zdarma i s Wings of Liberty
, , aktualita
Titul StarCraft II je tu s námi již sedm let, ale stále je aktuální, však poslední rozšíření Nova Covert Ops je pouze rok staré. Nyní se ale Blizzardi rozhodli, že tuto hru nabídnou zdarma, přičemž mluví konkrétně o Free to Play. 
reklama
Blizzard je herní studio, jehož tituly jsou nejen velice oblíbené, ale také velice pomalu stárnou a StarCraft II je asi nejlepší důkaz. Tato hra se i po šesti letech dočkala svého rozšíření, a to Nova Covert Ops rozkouskovaného na tři minipacky a autoři nyní cítí, že je na čase udělat z této hry titul spadající do kategorie Free to Play. 

 
Je třeba si upřesnit, co Free to Play v tomto případě znamená, neboť různá studia mají pro tento termín různý výklad i použití. V případě StarCraftu II jde o to, že původní hra bude prostě k dispozici zdarma, což platí také pro kampaň Wings of Liberty. Společně s tím budeme moci bojovat s ostatními lidmi po síti (ranked multiplayer) a také hrát s aktuálně dostupnými Co-op veliteli, jako je Raynor, Kerrigan či Artanis.  
 
 
Blizzardi si uvědomují, že otevření této hry i pro neplatící může přitáhnout řadu trollů a vůbec lidí, kterým nepůjde prostě jen o férové souboje. Abychom se tak mohli dostat do online soubojů, budeme muset nejdříve vyhrát alespoň 10 zápasů proti AI v unranked, takže to by mohlo řadu nezkušených, nudících se a škodolibých lidí odradit.  
 
A pokud si někdo tuto hru zamiluje tak, že bude ochoten si za další její rozšíření připlatit, bude si moci dokoupit další tři po 15 USD. Jde o Heart of the Swarm, Legacy of the Void a také Nova Covert Ops. Pokud si je koupíte všechna dohromady, ušetříte 5 dolarů. 
 
Vývojáři se pak chystají přinést ještě další nový obsah, s jehož pomocí budou získávat další prostředky pro udržování hry. Připravují se další Co-op Commanders, jež budeme moci i bez placení vypracovat na 5. úroveň, abychom mohli zjistit, zda nám budou vůbec vyhovovat. A aby lidé, kteří už StarCraft II a jeho rozšíření vlastní, nebyli smutní, pro ně má Blizzard připraven Ghost skin a jiné drobnosti zdarma. A také, pokud už vlastníte Wings of Liberty, budte si moci zdarma stáhnout Heart of the Swarm, ale na to máte čas pouze do 8. prosince. 
 
Pro všechny ostatní, můžete se těšit na 14. listopad, kdy bude StarCraft II oficiálně vypuštěn jako Free to Play. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu
Cenzurovaný vyhledávač Google Dragonfly je velkým tématem, proti kterému se bouří i samotní pracovníci v Googlu. Negativní odezva i další problémy ale stojí za tím, že se Google rozhodl projekt ukončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout
Astronomové potvrdili, že stále ještě nemusíme znát všechny velké objekty naší soustavy. Tím narážíme na tzv. devátou planetu, která tedy nyní objevena nebyla, ale máme tu něco jiného: asi 500km planetku Farout. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s
JEDEC Solid State Technology Association přišla s vylepšeným standardem pro paměti typu High Bandwidth Memory (HBM). Jedná se o verzi slibující paměťovou propustnost 307 GB/s. Co to znamená? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí
NVIDIA se rozhodla, že v tomto roce ještě nevyšle na trh nový mainstream a rozhodnutí to mělo být založené čistě na tom, že se to poněkud přepísklo s výrobou starých Pascalů. Co se týče akcií, NVIDIA na tom není lépe, spíš naopak. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka
Dle inzerátů firmy Microsoft, která shání potřebné pracovníky, se chystá spotřebitelská verze balíku Microsoft 365. Mluví se přímo o Microsoft 365 Consumer, která by tak měla obsahovat OS, Office či různé služby za předplatné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář