Blizzard reagoval na stížnosti na kvalitu hry Warcraft 3: Reforged

Blizzard reagoval na stížnosti na kvalitu hry Warcraft 3: Reforged
, , aktualita
Vývojářský tým stojící za titulem Warcraft 3: Reforged přinesl první reakci na stížnosti zákazníků ohledně kvality tohoto titulu, který si zatím na Metacritic v rámci uživatelských recenzí stále drží skóre půl bodu s deseti. 
K oblíbeným
reklama
Warcraft 3: Reforged má tak na Metacritic stále nejnižší uživatelské hodnocení ze všech her, což je důsledek hromadného "review bombingu", jímž chtěla komunita dát Blizzardu najevo svou vrcholnou nespokojenost. Jde jednak o kvalitu samotné hry a rozdíl mezi sliby a realitou, ale také o to, jakým způsobem si Blizzard v rámci podmínek přivlastnil veškerá práva na lidmi tvořené modifikace a obsah. 
 
 
Ke cti Blizzardu slouží to, že údajně už běžně a automaticky schvaluje žádosti ohledně vrácení peněz a nyní si můžeme také přečíst reakci vývojářů na to, co se zákazníkům nelíbí. Nejde ale o vyčerpávající odpověď. 
 
V prvé řadě bylo vysvětleno, že problémy s připojením byly způsobeny příliš velkým zájmem hráčů a ještě v den vypuštění hry na trh byly vyřešeny. Dále dal tým najevo, že je připraven hru Warcraft 3: Reforged dlouho podporovat a vylepšovat, neboť jde o součást "blizzardí DNA" a vývojáři jsou připraveni do ní "vložit celé své srdce", stejně jako do hráčské komunity. 
 
Co se týče režimu Classic Mode, v něm byla nalezena chyba způsobující změny barev a stínování a nyní se testuje oprava, která se stane součástí připravované záplaty chystané ještě na tento týden. Půjde zde také o opravy chyb některých portrétových animací, audia, uživatelského rozhraní, atd. Chystá se také oprava v online podpoře, která se týká také hráčů původního Warcraftu 3. 
 
V případě verze 1.3 původní hry také byla loni zaznamenána velice nízká míra využití turnajů a pravidel Reigh of Chaos, takže verze 1.31 je jednoduše zrušila, jak Blizzard nyní připomíná. 
 
A jako poslední tu máme filmové či příběhové scény, o nichž prý byla řeč loni na BlizzConu, kde se probíralo, že vývojáři nechtěli, aby se tyto scény moc odklonily od původní hry, čímž chtěli zachovat "pravého ducha Warcraftu 3 a umožnit hráčům znovu zažít ony nezapomenutelné chvíle". 
 
Takže buď to, anebo jde o vzletným způsobem maskované sdělení, že se na nové příběhové scény v Blizzardu prostě vybodli. To ať si však přebere každý sám, ale zajímavé je přinejmenším to, že Blizzard na svých stránkách tuto hru stále prezentuje s využitím filmové scény, kterou v ní ve skutečnosti nenajdeme.  
 
Zdroj: Blizzard


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
25.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik23 komentářů