Warcraft 3: Reforged se stal na Metacritic nejhůře hodnocenou hrou

Warcraft 3: Reforged se stal na Metacritic nejhůře hodnocenou hrou
, , aktualita
Kdysi velice oblíbené a chválené studio Blizzard už definitivně upadlo v nemilost veřejnosti, která aktuálně dává prostřednictvím hodnocení na Metacritic jasně najevo, co si myslí o hře Warcraft 3: Reforged. 
K oblíbeným
reklama
Review bombing je v této době jeden z hlavních způsobů, jakým dávají lidé najevo svou nelibost v podstatě s čímkoliv. Nemusí to mít ani nic společného se samotnou hodnocenou hrou, jako třeba jen s tím, co její autor někde řekl nebo udělal. Nicméně review bombing hry Warcraft 3: Reforged na serveru Metacritic se zrovna týká samotné této hry, s níž jsou fanoušci velice nespokojeni. Ostatně i profesionální recenzenti udělili v průměru skóre 63 ze 100, což obvykle značí prostě špatnou hru. 
 
 
Veřejnost si ale dala za cíl učinit z Warcraft 3: Reforged (nyní již přezdívaný Warcraft 3: Refund) nejhůře hodnocenou hru na Metacritic, což se projevilo i tak, že do té doby nejhůře hodnocený titul Day One: Garry's Incident se skóre 0,6/10 začal získávat kladná hodnocení. Nakonec to ani nebylo třeba, protože Warcraft 3: Reforged se nyní už propadnul na 0,5/10 na základě už více než 20 tisíc negativních ohlasů. 
 
Ovšem co se lidem na této hře nelíbí? Především to, že Blizzard jim v roce 2018 na BlizzConu měl slíbit daleko více, než nakonec dodal. Byla to plně vylepšená grafika, nové filmové scény, nový obsah a zkrátka byla slíbena zcela přepracovaná hra. Nakonec tu jsou nové modely na starém terénu, stejné scény ve vyšším rozlišení, staré uživatelské rozhraní, problémy se síťovým připojením a pak dva další hřebíčky do rakve. 
 
Jednak na Battle.net přestala řádně fungovat původní hra z roku 2002 a pak je tu následující část licenčního ujednání, dle nějž budou Blizzardu automaticky patřit jakékoliv modifikace či jednoduše obsah, který na základě dané hry někdo vytvoří. 
 
 
Blizzard tak v poslední době svým fanouškům velkou radost nedělá a ztrácí jejich podporu. O důvod více se snažit o to, aby se další Diablo opravdu povedlo. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU? JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU?
Společnost Jon Peddie Research vypustila do světa další přehled o stavu trhu s GPU, a to samostatnými i integrovanými. Potvrzuje se nám tu, že poptávka po PC byla opravdu vysoká, ovšem co dodávky samostatných GPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky
Už nějaký ten pátek víme, že někteří těžaři kryptoměn začali využívat i celé nové herní notebooky, a to jednoduše proto, že jsou celkově dostupnější než samostatné grafiky. Nyní už je tento trend zřejmý. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache
Nový Samsung SSD 980 Pro už je dávno na trhu, ovšem nyní se dozvídáme o modelech Samsung SSD 980, které by někdo mohl s verzí Pro snadno zaměnit. Dostal by ale SSD bez vlastní DRAM cache.   
Dnes, aktualita, Jan Vítek