Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One

Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One
, , aktualita
Studio Bohemia Interactive poslouží společnosti Microsoft k tomu, aby získala pro své konzole Xbox One více exkluzivních titulů. Připravuje totiž pro tyto konzole novou multiplayerovou střílečku Vigor. 
reklama
Bohemia Interactive Studio, které nám přineslo tituly jako Operation Flashpoint, ARMA či DayZ, ohlásilo nový titul Vigor, který však přijde v podobě exkluzivní hry určené konzolím Xbox One. Microsoft si tak chce ve spojení s českým studiem vylepšit svou bilanci her, které mají přitáhnout zákazníky právě k jeho konzolím. Tento záměr je ostatně patrný i z nedávné prezentace na E3, kde bylo prozrazeno, že Microsoft zdvojnásobil počet svých vlastních herních studií. 
 
 
Z dostupného screenshotu a informací od vývojářů to vypadá, že půjde opět o variaci na Battle Royale. Máme tu ozbrojeného chlapíka u pobřeží, jak sleduje shoz materiálu na padáku a dozvíme se, že Vigor bude "survival multiplayerová střílečka". Nebude však určena pro desítky hráčů, ale daleko menší skupinky osmi až šestnácti lidí na jedné mapě. 
 
 
Hra vzniká v brněnských studiích na enginu Unreal Engine 4 a děj je zasazen do Norska roku 1991, které se po nukleární válce stalo poslední baštou lidské společnosti. Jde tak o alternativní historii, která už na konci minulého tisíciletí poslala Evropu do marasmu. Vývojáři nás staví do role bezejmenného dobrodruha, který bude mít za úkol především přežít v nebezpečném prostředí, kde bude muset riskovat život pro zisk. Do hry bude také zakomponován sběr zásob a také stavba a vylepšování svého přístřešku. 
 
V letošním létě přijde Game Preview, před nímž budou ještě dvě uzavřená Preview. Do konce tohoto roku pak bude umožněno zakoupení prémiového balíčku Premium Founder’s Pack a během roku 2019 bude hra zpřístupněna jako Free-to-Play titul.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci
Mike Rayfield, dosavadní senior viceprezident a generální manažer Radeon Technologies Group (RTG) s koncem roku ve firmě AMD i sám skončí. To je jisté, avšak spekuluje se o důvodech, které ukazují na vyhoření.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne? Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne?
Titulky hlásají, že loď SpaceShipTwo společnosti Virgin Galactic se přiblížila k hranici vesmíru a jinde se zase dozvíme, že už v něm byla. Pojďme se tak podívat na to, jak to ve skutečnosti je a co se podařilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu
John Romero chce oslavit 25. narozeniny hry Doom uvedením megawadu Sigil, který bude k dispozici zdarma. Ten rozšíří původní legendární hru z roku 1993, která se stala průkopníkem FPS her, o pátou epizodu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně) Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde
Asi málokdo předpokládal, že konec druhé vlny těžby na grafických kartách NVIDII tak hluboce zasáhne na finančním trhu. Přesně to se ale stalo. Její akcie zakrátko klesly na polovinu letošního maxima, kde se drží a možná přijde i další rána.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář