Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One

Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One
, , aktualita
Studio Bohemia Interactive poslouží společnosti Microsoft k tomu, aby získala pro své konzole Xbox One více exkluzivních titulů. Připravuje totiž pro tyto konzole novou multiplayerovou střílečku Vigor. 
reklama
Bohemia Interactive Studio, které nám přineslo tituly jako Operation Flashpoint, ARMA či DayZ, ohlásilo nový titul Vigor, který však přijde v podobě exkluzivní hry určené konzolím Xbox One. Microsoft si tak chce ve spojení s českým studiem vylepšit svou bilanci her, které mají přitáhnout zákazníky právě k jeho konzolím. Tento záměr je ostatně patrný i z nedávné prezentace na E3, kde bylo prozrazeno, že Microsoft zdvojnásobil počet svých vlastních herních studií. 
 
 
Z dostupného screenshotu a informací od vývojářů to vypadá, že půjde opět o variaci na Battle Royale. Máme tu ozbrojeného chlapíka u pobřeží, jak sleduje shoz materiálu na padáku a dozvíme se, že Vigor bude "survival multiplayerová střílečka". Nebude však určena pro desítky hráčů, ale daleko menší skupinky osmi až šestnácti lidí na jedné mapě. 
 
 
Hra vzniká v brněnských studiích na enginu Unreal Engine 4 a děj je zasazen do Norska roku 1991, které se po nukleární válce stalo poslední baštou lidské společnosti. Jde tak o alternativní historii, která už na konci minulého tisíciletí poslala Evropu do marasmu. Vývojáři nás staví do role bezejmenného dobrodruha, který bude mít za úkol především přežít v nebezpečném prostředí, kde bude muset riskovat život pro zisk. Do hry bude také zakomponován sběr zásob a také stavba a vylepšování svého přístřešku. 
 
V letošním létě přijde Game Preview, před nímž budou ještě dvě uzavřená Preview. Do konce tohoto roku pak bude umožněno zakoupení prémiového balíčku Premium Founder’s Pack a během roku 2019 bude hra zpřístupněna jako Free-to-Play titul.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře