Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One

Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One
, , aktualita
Studio Bohemia Interactive poslouží společnosti Microsoft k tomu, aby získala pro své konzole Xbox One více exkluzivních titulů. Připravuje totiž pro tyto konzole novou multiplayerovou střílečku Vigor. 
reklama
Bohemia Interactive Studio, které nám přineslo tituly jako Operation Flashpoint, ARMA či DayZ, ohlásilo nový titul Vigor, který však přijde v podobě exkluzivní hry určené konzolím Xbox One. Microsoft si tak chce ve spojení s českým studiem vylepšit svou bilanci her, které mají přitáhnout zákazníky právě k jeho konzolím. Tento záměr je ostatně patrný i z nedávné prezentace na E3, kde bylo prozrazeno, že Microsoft zdvojnásobil počet svých vlastních herních studií. 
 
 
Z dostupného screenshotu a informací od vývojářů to vypadá, že půjde opět o variaci na Battle Royale. Máme tu ozbrojeného chlapíka u pobřeží, jak sleduje shoz materiálu na padáku a dozvíme se, že Vigor bude "survival multiplayerová střílečka". Nebude však určena pro desítky hráčů, ale daleko menší skupinky osmi až šestnácti lidí na jedné mapě. 
 
 
Hra vzniká v brněnských studiích na enginu Unreal Engine 4 a děj je zasazen do Norska roku 1991, které se po nukleární válce stalo poslední baštou lidské společnosti. Jde tak o alternativní historii, která už na konci minulého tisíciletí poslala Evropu do marasmu. Vývojáři nás staví do role bezejmenného dobrodruha, který bude mít za úkol především přežít v nebezpečném prostředí, kde bude muset riskovat život pro zisk. Do hry bude také zakomponován sběr zásob a také stavba a vylepšování svého přístřešku. 
 
V letošním létě přijde Game Preview, před nímž budou ještě dvě uzavřená Preview. Do konce tohoto roku pak bude umožněno zakoupení prémiového balíčku Premium Founder’s Pack a během roku 2019 bude hra zpřístupněna jako Free-to-Play titul.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala