Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One

Bohemia Interactive uvádí střílečku Vigor pro Xbox One
, , aktualita
Studio Bohemia Interactive poslouží společnosti Microsoft k tomu, aby získala pro své konzole Xbox One více exkluzivních titulů. Připravuje totiž pro tyto konzole novou multiplayerovou střílečku Vigor. 
reklama
Bohemia Interactive Studio, které nám přineslo tituly jako Operation Flashpoint, ARMA či DayZ, ohlásilo nový titul Vigor, který však přijde v podobě exkluzivní hry určené konzolím Xbox One. Microsoft si tak chce ve spojení s českým studiem vylepšit svou bilanci her, které mají přitáhnout zákazníky právě k jeho konzolím. Tento záměr je ostatně patrný i z nedávné prezentace na E3, kde bylo prozrazeno, že Microsoft zdvojnásobil počet svých vlastních herních studií. 
 
 
Z dostupného screenshotu a informací od vývojářů to vypadá, že půjde opět o variaci na Battle Royale. Máme tu ozbrojeného chlapíka u pobřeží, jak sleduje shoz materiálu na padáku a dozvíme se, že Vigor bude "survival multiplayerová střílečka". Nebude však určena pro desítky hráčů, ale daleko menší skupinky osmi až šestnácti lidí na jedné mapě. 
 
 
Hra vzniká v brněnských studiích na enginu Unreal Engine 4 a děj je zasazen do Norska roku 1991, které se po nukleární válce stalo poslední baštou lidské společnosti. Jde tak o alternativní historii, která už na konci minulého tisíciletí poslala Evropu do marasmu. Vývojáři nás staví do role bezejmenného dobrodruha, který bude mít za úkol především přežít v nebezpečném prostředí, kde bude muset riskovat život pro zisk. Do hry bude také zakomponován sběr zásob a také stavba a vylepšování svého přístřešku. 
 
V letošním létě přijde Game Preview, před nímž budou ještě dvě uzavřená Preview. Do konce tohoto roku pak bude umožněno zakoupení prémiového balíčku Premium Founder’s Pack a během roku 2019 bude hra zpřístupněna jako Free-to-Play titul.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek