www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Borderlands 3 a Ghost Recon Breakpoint: požadavky na hardware odhaleny

Borderlands 3 a Ghost Recon Breakpoint: požadavky na hardware odhaleny
, , aktualita
Od společnosti AMD jsme se dozvěděli o požadavcích na hardware v případě her Borderlands 3 a Ghost Recon Breakpoint. Je to i připomínka, že ty už se pomalu chystají vstoupit na trh, a tak se podívejme, co na ně budeme potřebovat. 
K oblíbeným
reklama
Informace o hardwarových požadavcích přichází přímo od AMD, takže by se dalo očekávat, že tyto hry si budou s jeho hardwarem dobře rozumět. Jde ale také o to, že AMD popisuje, jaké technologie spojené s Radeony budou tyto hry podporovat. 
 
 
Ani se moc nelze divit, že v seznamu hardwaru v případě hry Borderlands 3 je ten od AMD zvýrazněn žlitou barvou a tučným písmem, zatímco procesory Intel a grafiky NVIDIA jsou daleko méně na očích. Specifikace v obou případech, čili minimální i doporučené, přitom nejsou nijak drastické. Z obrázku se ale nedozvíme jednu podstatnou věc, a sice že ty první se se týkají hraní ve Full HD a druhé pak rozlišení 1440p.  
 
Tvůrci slibují bohaté možností nastavení grafiky, a to včetně výběru API, běhu hry v okně, V-Sync, samozřejmě různých rozlišení, dále tu je možnost omezení snímkovací frekvence shora, FOV, velikost HUD a mnohá další nastavení týkající se kvality. AMD dodává, že Borderlands 3 je optimalizovaný titul pro Radeony, a to včetně nových Navi s RDNA. Podporovány jsou díky tomu technologie asynchronního zpracování grafiky (ASync Compute), dále tu je zostření pomocí Fidelity FX a také FreeSync 2 HDR.
 
 
Borderlands budou po dobu 6 měsíců k dostání exkluzivně na Epic Games Store, a to od 13. září. 
 
 
Dále tu máme Ghost Recon Breakpoint a zde už se ukazuje hned pět různých konfigurací od minimální až po "elitní", čili od Full HD na nízké detaily po 4K při ultra detailech. Pro provoz této hry nám bude stačit procesor úrovně Ryzen 3 1200, či prostě jiné čtyřjádro, 8 GB RAM a grafika úrovně GeForce GTX 960, ovšem se 4 GB paměti. Na vysoké detaily budeme potřebovat jako obvykle GTX 1060 6GB nebo RX 480 a o něco silnější procesor, pokud možno a pro 4K při nejvyšších detailech to bude chtít Radeon VII nebo GeForce RTX 2080 a už 16 GB RAM. Takový objem paměti je ostatně potřebný ve všech rozlišeních, pokud chceme nastavit ultra kvalitu. 
 
 
AMD k tomu dodává, že i tato hra od Ubisoftu nabídne podporu Fidelity FX, který má poskytnout výrazné zvýšení ostrosti a čistoty obrazu. Obecně pak tvůrci slibují plnou optimalizaci pro PC, shora neomezené FPS, podporu více monitorů včetně širokoúhlých, plně nastavitelné ovládání, integraci Discordu a podporu Tobii. 
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint přijde na trh 4. října, ovšem pro předplatitele je tu od 5. září otevřené betatestování. 
 
Zdroj: AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala