www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Borderlands 3 a Ghost Recon Breakpoint: požadavky na hardware odhaleny

Borderlands 3 a Ghost Recon Breakpoint: požadavky na hardware odhaleny
, , aktualita
Od společnosti AMD jsme se dozvěděli o požadavcích na hardware v případě her Borderlands 3 a Ghost Recon Breakpoint. Je to i připomínka, že ty už se pomalu chystají vstoupit na trh, a tak se podívejme, co na ně budeme potřebovat. 
K oblíbeným
reklama
Informace o hardwarových požadavcích přichází přímo od AMD, takže by se dalo očekávat, že tyto hry si budou s jeho hardwarem dobře rozumět. Jde ale také o to, že AMD popisuje, jaké technologie spojené s Radeony budou tyto hry podporovat. 
 
 
Ani se moc nelze divit, že v seznamu hardwaru v případě hry Borderlands 3 je ten od AMD zvýrazněn žlitou barvou a tučným písmem, zatímco procesory Intel a grafiky NVIDIA jsou daleko méně na očích. Specifikace v obou případech, čili minimální i doporučené, přitom nejsou nijak drastické. Z obrázku se ale nedozvíme jednu podstatnou věc, a sice že ty první se se týkají hraní ve Full HD a druhé pak rozlišení 1440p.  
 
Tvůrci slibují bohaté možností nastavení grafiky, a to včetně výběru API, běhu hry v okně, V-Sync, samozřejmě různých rozlišení, dále tu je možnost omezení snímkovací frekvence shora, FOV, velikost HUD a mnohá další nastavení týkající se kvality. AMD dodává, že Borderlands 3 je optimalizovaný titul pro Radeony, a to včetně nových Navi s RDNA. Podporovány jsou díky tomu technologie asynchronního zpracování grafiky (ASync Compute), dále tu je zostření pomocí Fidelity FX a také FreeSync 2 HDR.
 
 
Borderlands budou po dobu 6 měsíců k dostání exkluzivně na Epic Games Store, a to od 13. září. 
 
 
Dále tu máme Ghost Recon Breakpoint a zde už se ukazuje hned pět různých konfigurací od minimální až po "elitní", čili od Full HD na nízké detaily po 4K při ultra detailech. Pro provoz této hry nám bude stačit procesor úrovně Ryzen 3 1200, či prostě jiné čtyřjádro, 8 GB RAM a grafika úrovně GeForce GTX 960, ovšem se 4 GB paměti. Na vysoké detaily budeme potřebovat jako obvykle GTX 1060 6GB nebo RX 480 a o něco silnější procesor, pokud možno a pro 4K při nejvyšších detailech to bude chtít Radeon VII nebo GeForce RTX 2080 a už 16 GB RAM. Takový objem paměti je ostatně potřebný ve všech rozlišeních, pokud chceme nastavit ultra kvalitu. 
 
 
AMD k tomu dodává, že i tato hra od Ubisoftu nabídne podporu Fidelity FX, který má poskytnout výrazné zvýšení ostrosti a čistoty obrazu. Obecně pak tvůrci slibují plnou optimalizaci pro PC, shora neomezené FPS, podporu více monitorů včetně širokoúhlých, plně nastavitelné ovládání, integraci Discordu a podporu Tobii. 
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint přijde na trh 4. října, ovšem pro předplatitele je tu od 5. září otevřené betatestování. 
 
Zdroj: AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevily se benchmarky Core i9-10880H, překvapivě překonává i9-10980HK Objevily se benchmarky Core i9-10880H, překvapivě překonává i9-10980HK
Na internetu se objevily další uniklé testy připravovaných procesorů Intelu. Tentokrát jde o mobilní 8jádro Core i9-10880H, jehož výkony jsou dokonce ještě vyšší než minulá čísla modelu Core i9-10980HK.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem
Společnost NZXT si připravila SFF věžovitou skříň, která dokáže uchladit i vysoce výkonnou sestavu založenou na desce Mini ITX a má k tomu k dispozici jednak vlastní chladič procesoru a pak také zdroj. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic Windows Latest: Microsoft zbaví Windows 10 živých dlaždic
Dle Windows Latest se Microsoft chystá systémy Windows 10 zbavit tzv. živých dlaždic, čili Live Tiles. V podstatě se tak vrátí k obvyklému provedení s prostými ikonami, přičemž nedávno jsme se podívali na jejich novou sadu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou Koronavirus ohrožuje dodávky pamětí, ceny komponent rostou
Nedávno jsme se mohli dozvědět, že ceny pamětí by mohly kvůli koronaviru spíše klesat, ovšem to se ještě nevědělo o šířícím se Covid-19 na území Jižní Koreje. Nyní už začíná ohrožovat výrobu ve firmách Samsung a SK Hynix.
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače AMD uvádí dva nové Ryzen Embedded pro minipočítače
AMD přináší na trh dva nové modely APU Ryzen Embedded R1000, a to konkrétně R1305G a R1102G. Ty jsou určeny pro slabší Mini PC a zaujmou už svou nízkou spotřebou a TDP 6 až 10 W.  
Včera, aktualita, Jan Vítek