www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů
, , aktualita
The Boring Company Elona Muska dostala povolení postavit soukromou garáž, která bude mít přímé napojení na budovaný systém tunelů v Hawthorne. Musí však splnit několik podmínek pro okolní provoz.
reklama
Společnost The Boring Company buduje na mnoha místech systém tunelů, které mají urychlit dopravu pomocí elektrických vozítek. Jeden z posledních projektů počítá s napojením na Dodger Stadium v LA. Pracuje se ale i na tunelech v Hawthorne, kde je sídlo firmy The Boring Company i SpaceX. Ta zde zakoupila pozemek a nově dostala povolení od města, které jí umožňuje vybudovat speciální garáž, která bude mít přímé spojení na tento systém tunelů. Ty tak ve výsledku budou obecně pod městy ve vozítkách převážet lidi, ale na speciálních nosičích bude možné přepravovat i auta. V tomto případě rozšiřuje koncept o možnost dopravy auta soukromě přímo do garáže.
 
The Boring Company garáž s tunelem
 
Jde ale o dům a garáž samotné společnosti, což jí má pomoci s vývojem a ukázat, že jde o životaschopný koncept. Součástí dohody s městem je i to, že garáž nebude přístupná veřejnosti a nebudou z ní vyjíždět auta (nesmí se zvýšit provoz na ulici). Ta se tak z garáže mohou dostat akorát do ústředí společnosti SpaceX. The Boring Company plánuje, že bude dům později pronajímat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Traffic Googlu mířil do Ruska a Číny, za vše mohl ISP z Nigérie Traffic Googlu mířil do Ruska a Číny, za vše mohl ISP z Nigérie
Před dvěma dny zaznamenaly některé služby Googlu více než hodinový výpadek, kdy data místo do Googlu proudila přes Čínu a Rusko. Celý problém měl ale zdroj v překvapivém místě, u poskytovatele internetu v Nigérii.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
3D tiskárny rizikem pro zdraví, emitují nebezpečné nanočástice 3D tiskárny rizikem pro zdraví, emitují nebezpečné nanočástice
Technologie 3D tisku začne být asi brzy posuzována i ze zdravotního hlediska. Další studie totiž ukázala, že jsou při 3D tisku uvolňovány nebezpečné nanočástice, což trápí např. i přímovstřikové motory v autech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD EPYC "Milan" a NVIDIA "Volta-Next" společně vytvoří superpočítač Perlmutter AMD EPYC "Milan" a NVIDIA "Volta-Next" společně vytvoří superpočítač Perlmutter
AMD nedávno představilo své procesory EPYC s kódovým označením Rome, ale my se nyní můžeme z Říma přesunout do Milána a přibrat na cestu následovníka Volty od firmy NVIDIA. Tato kombinace bude tvořit Perlmutter pro DOE.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
SpaceX získala od NASA certifikaci pro vypouštění nejdůležitějších misí SpaceX získala od NASA certifikaci pro vypouštění nejdůležitějších misí
SpaceX se svými raketami Falcon 9 nemá zcela "čistý rejstřík" ovšem v poslední době si není na co stěžovat. Na cestě je také certifikace pro vynášení astronautů na Mezinárodní vesmírnou stanici, ale SpaceX nyní získala jinou.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Windows 10 October 2018 Update už je opět v distribuci Windows 10 October 2018 Update už je opět v distribuci
Microsoft se konečně odhodlal opět vypustit na trh Windows 10 October 2018 Update (verze 1809), který původně přišel už před měsícem, ale rychle zase musel být stažen kvůli závažné chybě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář