www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů
, , aktualita
The Boring Company Elona Muska dostala povolení postavit soukromou garáž, která bude mít přímé napojení na budovaný systém tunelů v Hawthorne. Musí však splnit několik podmínek pro okolní provoz.
reklama
Společnost The Boring Company buduje na mnoha místech systém tunelů, které mají urychlit dopravu pomocí elektrických vozítek. Jeden z posledních projektů počítá s napojením na Dodger Stadium v LA. Pracuje se ale i na tunelech v Hawthorne, kde je sídlo firmy The Boring Company i SpaceX. Ta zde zakoupila pozemek a nově dostala povolení od města, které jí umožňuje vybudovat speciální garáž, která bude mít přímé spojení na tento systém tunelů. Ty tak ve výsledku budou obecně pod městy ve vozítkách převážet lidi, ale na speciálních nosičích bude možné přepravovat i auta. V tomto případě rozšiřuje koncept o možnost dopravy auta soukromě přímo do garáže.
 
The Boring Company garáž s tunelem
 
Jde ale o dům a garáž samotné společnosti, což jí má pomoci s vývojem a ukázat, že jde o životaschopný koncept. Součástí dohody s městem je i to, že garáž nebude přístupná veřejnosti a nebudou z ní vyjíždět auta (nesmí se zvýšit provoz na ulici). Ta se tak z garáže mohou dostat akorát do ústředí společnosti SpaceX. The Boring Company plánuje, že bude dům později pronajímat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: leden 2019 Doporučené PC sestavy: leden 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek
Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus
Společnost Samsung inovovala nabídku svých SSD disků. Nová řada 970 EVO Plus nahrazuje původní 970 EVO novými 96vrstvými V-NAND čipy a zvyšuje přenosové rychlosti i hodnoty náhodného přístupu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu
Výrobcem dronů DJI nyní otřásá velký skandál, který ho může stát opravdu nemalé peníze. Desítky zaměstnanců se totiž zúčastnily obrovského provizního podvodu. Zaměstnanci si tak přišli na spoustu peněz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI
Máme zde další převratnou technologii spojenou s elektromobily a jejich nabíjením. Stojí za nimi startup GBatteries, který slibuje nabití 60kWh akumulátoru v řádu několika málo minut, přičemž úlohu zde hraje systém umělé inteligence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi
Sagittarius A* známe jako velice silný zdroj rádiového záření uprostřed naší galaxie a obvykle se označuje za supermasivní černou díru. Nyní se ukázalo, že silné proudy tohoto záření mohou být namířeny přímo na Zemi. 
Včera, aktualita, Jan Vítek