www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů
, , aktualita
The Boring Company Elona Muska dostala povolení postavit soukromou garáž, která bude mít přímé napojení na budovaný systém tunelů v Hawthorne. Musí však splnit několik podmínek pro okolní provoz.
reklama
Společnost The Boring Company buduje na mnoha místech systém tunelů, které mají urychlit dopravu pomocí elektrických vozítek. Jeden z posledních projektů počítá s napojením na Dodger Stadium v LA. Pracuje se ale i na tunelech v Hawthorne, kde je sídlo firmy The Boring Company i SpaceX. Ta zde zakoupila pozemek a nově dostala povolení od města, které jí umožňuje vybudovat speciální garáž, která bude mít přímé spojení na tento systém tunelů. Ty tak ve výsledku budou obecně pod městy ve vozítkách převážet lidi, ale na speciálních nosičích bude možné přepravovat i auta. V tomto případě rozšiřuje koncept o možnost dopravy auta soukromě přímo do garáže.
 
The Boring Company garáž s tunelem
 
Jde ale o dům a garáž samotné společnosti, což jí má pomoci s vývojem a ukázat, že jde o životaschopný koncept. Součástí dohody s městem je i to, že garáž nebude přístupná veřejnosti a nebudou z ní vyjíždět auta (nesmí se zvýšit provoz na ulici). Ta se tak z garáže mohou dostat akorát do ústředí společnosti SpaceX. The Boring Company plánuje, že bude dům později pronajímat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek