www.svethardware.cz
>
>
>
>

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů

Boring Company může postavit garáž s napojením na systém tunelů
, , aktualita
The Boring Company Elona Muska dostala povolení postavit soukromou garáž, která bude mít přímé napojení na budovaný systém tunelů v Hawthorne. Musí však splnit několik podmínek pro okolní provoz.
K oblíbeným
reklama
Společnost The Boring Company buduje na mnoha místech systém tunelů, které mají urychlit dopravu pomocí elektrických vozítek. Jeden z posledních projektů počítá s napojením na Dodger Stadium v LA. Pracuje se ale i na tunelech v Hawthorne, kde je sídlo firmy The Boring Company i SpaceX. Ta zde zakoupila pozemek a nově dostala povolení od města, které jí umožňuje vybudovat speciální garáž, která bude mít přímé spojení na tento systém tunelů. Ty tak ve výsledku budou obecně pod městy ve vozítkách převážet lidi, ale na speciálních nosičích bude možné přepravovat i auta. V tomto případě rozšiřuje koncept o možnost dopravy auta soukromě přímo do garáže.
 
The Boring Company garáž s tunelem
 
Jde ale o dům a garáž samotné společnosti, což jí má pomoci s vývojem a ukázat, že jde o životaschopný koncept. Součástí dohody s městem je i to, že garáž nebude přístupná veřejnosti a nebudou z ní vyjíždět auta (nesmí se zvýšit provoz na ulici). Ta se tak z garáže mohou dostat akorát do ústředí společnosti SpaceX. The Boring Company plánuje, že bude dům později pronajímat.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková