reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Budman

| TV Freak
Registrace: 26.12.2004
Komentářů: 235, score 1.6 | TV Freak: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 10.10.2022 s hodnocením +13:
Ale prd, aerolinky mnohem víc štve, že jim někdo kouká pod ruce a to ještě zdokumentovatelným způsobem. Ty Airtagy jsou slaboučký BT, který nemůže nějaké systémy vůbec ovlivnit, v civilizaci a tuplem na letišti je takový radiový provoz, že tohle je tak na úrovni okolního šumu.
Komentář z 6.3.2023 s hodnocením +11:
Ten článek je takové dlouhé povídání o ničem ­- samozřejmě, že propad o 96% byl nesmysl a autor to správně popsal, jak ono číslo vzniklo, bylo to takové klasické vytržení z kontextu a vhodná interpretace pro clickbait titulky. Ale na nějaké celkové objektivnější hodnocení dopadu to není ani tak, protože Norsko má trh extrémně deformovaný a tohle zvýhodnění bylo jedno z nejmenších. Hodnotit by se dalo jedině, kdyby odstranili všechna zvýhodnění i znevýhodnění z BEV i ICE a teprve pak by se vidělo, co by si lidé vybrali... celý článek se dal vlastně shrnout do posledního odstavce :­-­)
Komentář z 9.4.2023 s hodnocením +10:
Tohle je ovšem masivní průser a měly by za to padat hlavy + pořádná pokuta pro Teslu, aby si na to příště ­(nejen oni­) dali pozor.
To, že s těmi záběry pracují živí lidé je samozřejmě v pořádku a v rámci logiky použití to ani jinak nejde, přesně tak je psáno v článku, ale to, že si z toho dělali interní memes nebo si to různě přeposílali a ukazovali, naznačuje velké selhání interních kontrolních mechanizmů ­- a zřejmě se to netýkalo jen několika málo lidí...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 7.3.2022 s hodnocením -13:
Jasně, ruský kosmický průmysl je mrtvý a proto si amíci pořád kupujou místa na ruských raketách a používají ruské motory ve svých raketách :­-­) Ruský vojenský průmysl je mrtvý a proto je Rusko mezi největšími vývozci zbraní na světě ­(asi jim tam tedy padají zbraně z nebe­)... a ty jenom ukazuješ jaký jsi zaslepenec. Jo, jasně, Rusko určitě není na špici vývoje ani v kosmickém a zbrojním průmyslu, ale do mrtva to má sakra daleko.
A můžeš si říkat co chceš, ale Rusko je pořád velmoc, bohužel dokonce taková velmoc, že při přímém souboji Rusko vs EU bych si teda zrovna na EU s jistotou nesázel... Právě tupouni jako jsi ty, kteří Rusko neustále podceňují nás přivedli do téhle situace
Komentář z 6.3.2022 s hodnocením -10:
Hele Luďku, na prášky vypadáš spíš ty, protože já v tom příspěvku žádnou adoraci Putina nevidím, wrath jen normálně podotknul fakt, že se opravdu v roce 2014 všude mluvilo o tom jak bude po sankcích Rusko v háji a jak se zhroutí... no a ono se nezhroutilo a skutečně si dokázalo třeba právě v té otázce potravinové soběstačnosti hodně zlepšit bilanci.
A ono to pravděpodobně teď dopadne velice podobným způsobem, Rusko bude ještě více izolováno, ale protože tu ohromnou plochu nelze okupovat a svět jejich nerostné bohatství potřebuje ­(a minimálně v několika následujících letech i potřebovat bude­), tak ta komedie pojede dál ­- a bude jedno jestli tam zůstane Putin nebo tam místo nějak nastoupí novej magor, Ruská mentalita zůstane stejná.

Co je spíš problém dnešní doby, jsou takový malý slizouni tvého typu, kteří jdou všude s davem, mozek používat neumí a v okamžiku, kde někdo nebečí naprosto stejně, tak hned vykřikují keci o ruských trolech, rosofilech a podobně. Holt se neumíte smířit s tím, že je tu nemalá skupina lidí, která sice také nemá ráda Putina jako vy, ale zároveň si uvědomuje, že všechno zlo není z východu a situace není vždy jen černobílá. Tobě stačí si vyvěsit ukrajinskou vlaječku a víc přemýšlet neumíš a nepotřebuješ.
Komentář z 4.10.2022 s hodnocením -5:
Přesně tak, navíc se tady bavíme o měsíčním poplatku v ceně třeba jednoho obyčejného oběda, takže pokud YT sleduji na nějaké pravidelné bázi, tak nevidím jediný důvod si to nezaplatit a reklamy tím neřešit.
Ale samozřejmě je jistá sorta lidí, kteří radši budou hodiny laborovat s pochybnými softwary jen aby náhodou neutratili pár desetikorun.