Call of Duty: Black Ops 4 přijde za půl roku

Call of Duty: Black Ops 4 přijde za půl roku
, , aktualita
Společnost Activision vytroubila do světa, že "Black Ops jsou zpět". Těšit se můžeme konkrétně na titul Call of Duty: Black Ops 4, který bude mít za úkol způsobit revoluci v celé sérii Call of Duty. 
K oblíbeným
reklama
Je otázka, do jaké míry je ono tvrzení o revoluci v sérii Call of Duty opodstatněné a do jaké míry jde o marketingové hříčky, nicméně to bychom měli poznat celkem brzy, a to 12. října 2018, kdy Call of Duty: Black Ops 4 dorazí na trh. A ještě předtím, dne 17. května, proběhne představení této hry, kdy se tak dozvíme další podrobnosti. 
 
 
Do té doby se natěšení fanoušci série musejí spokojit s pouze 33sekundovým videem, které je však poměrně našlapané, a tak už najdeme na webu i jeho podrobné analýzy, které procházejí sekundu za sekundou nebo rozebírají dokonce každý snímek. Snaží se tak přijít na to, co má tato hra přinést tak nového, že nám trailer na svém konci sděluje, abychom "zapomněli na to, co známe". 
 
 
Stojí za to připomenout, že vývoj nových Black Ops 4 mělo na starosti studio Treyarch, které má na svědomí i všechny tři předchozí díly a také tituly Call of Duty 2: Big Red One nebo Call of Duty 3.
 
Hra přijde na trh ve verzích pro PC, Xbox One a PS4 a zatím není jasné, zda bude přizpůsobena možnostem nových konzolí Xbox One X a PS4 Pro, ale lze předpokládat, že tomu tak bude. Nové informace budou průběžně zveřejňovány na domovských stránkách série.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář