CD Projekt Red slaví: prodáno 50 milionů kopií hry The Witcher

CD Projekt Red slaví: prodáno 50 milionů kopií hry The Witcher
, , aktualita
Studio CD Projekt Red může slavit a také slaví. Během existence série her The Witcher postavené na tématice fantasy knih Andrzeje Sapkowskiho se totiž prodalo přes 50 milionů kopií těchto her.
K oblíbeným
reklama
Herní série The Witcher (Zaklínač) od polského studia CD Projekt Red slaví dosažení velkého milníku. Studio oznámilo na svém Twitteru, že se mu podařilo prodat už více než 50 milionů kopií těchto RPG her žánru fantasy a hráčům pochopitelně děkuje za přízeň. Tyto hry si vysloužily zájem u fanoušků a oceňovány byly i v mnoha recenzích. Nyní už je v prodeji třetí pokračování hry The Witcher 3: Wild Hunt (Divoký hon), ke kterému existují rozšíření Srdce z kamene, O víně a krvi a mnoho dalších DLC.
 
 
Dnes je k mání nejen pro PC, ale také pro Playstation 4, Xbox 360 i Nintendo Switch. Připomeňme ještě, že série The Witcher, která je založena na knihách polského autora Andrzeje Sapkowskiho, nyní existuje také ve formě seriálu, který slaví velké úspěchy na streamovací službě Netflix.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Velký kryptoměnový hack Twitteru: útočníci převzali účty Gatese, Muska i Applu Velký kryptoměnový hack Twitteru: útočníci převzali účty Gatese, Muska i Applu
Sociální síť Twitter zažila obrovský hack, díky kterému se útočníkům povedlo napadnout verifikované účty mnoha známých osobností. Jejich jménem spustili velký kryptoměnový scam, který měl z lidí podvodně vylákat peníze.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ospalé Xeony? Ice Lake se dle Linuxu příliš pomalu probouzí z úsporného režimu Ospalé Xeony? Ice Lake se dle Linuxu příliš pomalu probouzí z úsporného režimu
Nejnovější záplata pro kernel Linuxu ukazuje na zajímavý problém nejnovějších procesorů Intel Xeon založených na generaci Ice Lake. Ty mají teprve dorazit na trh a nyní se o nich dozvídáme, že mají problémy s probouzením se k vysokým taktům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
V Texasu úspěšně vyvíjí lithiové akumulátory úplně bez kobaltu V Texasu úspěšně vyvíjí lithiové akumulátory úplně bez kobaltu
Kobalt je velmi drahý prvek, který je jedním z důvodů, proč jsou lithiové akumulátory stále pořád drahé. Na The University of Texas v Austinu se podařilo vyvinou takové, které kobalt úplně eliminovaly.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel si na září pro nás chystá "něco velkého" Intel si na září pro nás chystá "něco velkého"
Intel vypustil do světa pozvánky na jistou událost, která proběhne na začátku září a slibuje, že se s námi podělí o něco velkého. Můžeme se tak jen dohadovat o tom, co to bude, takže to zkusme.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft Velocity Architecture: recept na rychlejší Xbox a snad i budoucí PC Microsoft Velocity Architecture: recept na rychlejší Xbox a snad i budoucí PC
Microsoft se rozpovídal o paměťovém systému své nové konzole či konzolí Xbox Series X a o tom, jakým způsobem bude schopen využít rychlý přístup k datům. To je ostatně i trumf konkurenční Sony PlayStation 5.
Dnes, aktualita, Jan Vítek