reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 7.8.2009
Komentářů: 585, score 0.9 | Digimanie: 7/3.3 | Svět mobilně: 5/-1.0 | TV Freak: 4/0.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 9.10.2020 s hodnocením +11:
Nyní už zbývá pouze fandit Intelu, aby se probral a přestal recyklovat. Co víc si může zákazník přát, než řádnou konkurenci.
Komentář z 23.4.2020 s hodnocením +9:
Naopak se jedná o velmi dobré porovnání. Každý, kdo sleduje vývoj procesorů se ihned chytí a dokáže si ten výkon takzvaně ­"představit­". Je to porovnávání s výborným procesorem a jde především právě o tu obraznost. Zkuste se podívat po bazarech ­- sice těch i7 7700k příliš mnoho na prodej není ­(málokdo se ho asi bude zbavovat­), ovšem jeho ceny se pohybují nad 7000 kč. Tyhle CPU by měly být o dost levnější.
Komentář z 29.11.2020 s hodnocením +7:
Nechci bejt nějakej škarohlíd, ale dalo se to víceméně očekávat. Není to a když to je, tak je to přestřelený až hanba. Takže děkuji, nechci. Howgh.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 20.4.2020 s hodnocením -6:
Pro obyčejného člověka naprosto bezcenné informace. V těch číslech se člověk ztratí na to tata a jenom mu ještě víc takříkajíc blbnou hlavu. Prostě gulášek. Bohatě stačí dnes už zcestné TDP. Pokud to nějak víc nesledujete a jen hledáte informace při touze po koupi nového stroje, tak vám to stejně absolutně nic neřekne.
Komentář z 8.2.2023 s hodnocením -4:
tak prachy nesmrděj, jen z nás je potřeba udělat blbce. Dělalo se to dřív, dělá se to dál :)
Komentář z 4.3.2022 s hodnocením -4:
jistě, vždycky se najde někdo, kdo ten distribuční kanál mít bude. Je fakt, že Rus nějaký vlastní, dostatečně výkonný řešení nemá, takže se určitě někde poohlédne po řekněme ­"černém trhu­". Ty Elbrusy jsou dobrý zatím tak do kanclu pro ouřady. Obchodovat se bude přeze všechno s Ruskem čile dál, peníze totiž nesmrdí dnes v podstatě nikomu. Na pokrytectví se už dávno nehraje. Skoro jako dodávat zbraně ve válečném konfliktu oběma stranám. Vtip je v tom, že se druhá strana nesmí dozvědět, že prodáváte i jejím nepřátelům. To je potom průšvih. Amík už uvaluje sankce na dost firem v Německu i jinde, protože s Rusem čile obchodují v podstatě po celou dobu, embargo neembargo. Jenom my jsme papežštější než papež sám. Až nebudeme mít co žrát a čím topit, budeme se nakonec divit a nebudou proudit Ukrajinci či jiní migranti k nám, ale my odtud pryč