www.svethardware.cz
>
>
>

Chcete Office 2019? Bing doporučil pirátské stažení přes torrent

Chcete Office 2019? Bing doporučil pirátské stažení přes torrent
, , aktualita
Vyhledávač Bing je znám jako horší než ten od Googlu. Světem se nyní šíří tweet, který ukazuje, že na dotaz ke stažení Office 2019 vyhledávač Microsoftu jako první vyhodil odkaz na stránku popisují jeho pirátské stažení.
K oblíbeným
reklama
I ve světě IT je občas legrace. Tentokrát se o ni postarala společnost Microsoft, jejíž vyhledávač Bing má stále mezery a pro většinu typu dotazů nedosahuje kvalit Googlu. Tentokrát se zjistilo, že pokud jste do vyhledávače napsali "office 2019 download", prvním odkazem překvapivě nebyly stránky Microsoftu, ale odkaz vedoucí na stránku crackfullpc.com, kde byl podrobný popis toho, jak si nainstalovat uTorrent a jak stáhnout pirátskou verzi softwaru. Všiml si toho bezpečnostní výzkumník Jeroen Frijters, který na problém upozornil na svém Twitteru.
 
Microsoft Bing link na torrent
 
Linkoval tedy na stránku s torrentovým souborem vedoucímu k pirátskému souboru i cracku, který je nutno aplikovat, aby se neoriginální Office 2019 rozběhal. Stránky s odkazem na torrentový soubor přestaly fungovat a Bing jako takový už nyní ukazuje na stránky Microsoftu a ne na stránky s popisem toho, jak získat pirátskou verzi. Patrně došlo k zásahu ze strany Microsoftu podobně jako v minulosti, kdy hledání instalačních souborů prohlížeče Google Chrome nevedlo na stránky Googlu, ale na falešnou verzi s trojským koněm.
 
Zdroj: zdnet.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková