www.svethardware.cz
>
>
>

Chcete Office 2019? Bing doporučil pirátské stažení přes torrent

Chcete Office 2019? Bing doporučil pirátské stažení přes torrent
, , aktualita
Vyhledávač Bing je znám jako horší než ten od Googlu. Světem se nyní šíří tweet, který ukazuje, že na dotaz ke stažení Office 2019 vyhledávač Microsoftu jako první vyhodil odkaz na stránku popisují jeho pirátské stažení.
K oblíbeným
reklama
I ve světě IT je občas legrace. Tentokrát se o ni postarala společnost Microsoft, jejíž vyhledávač Bing má stále mezery a pro většinu typu dotazů nedosahuje kvalit Googlu. Tentokrát se zjistilo, že pokud jste do vyhledávače napsali "office 2019 download", prvním odkazem překvapivě nebyly stránky Microsoftu, ale odkaz vedoucí na stránku crackfullpc.com, kde byl podrobný popis toho, jak si nainstalovat uTorrent a jak stáhnout pirátskou verzi softwaru. Všiml si toho bezpečnostní výzkumník Jeroen Frijters, který na problém upozornil na svém Twitteru.
 
Microsoft Bing link na torrent
 
Linkoval tedy na stránku s torrentovým souborem vedoucímu k pirátskému souboru i cracku, který je nutno aplikovat, aby se neoriginální Office 2019 rozběhal. Stránky s odkazem na torrentový soubor přestaly fungovat a Bing jako takový už nyní ukazuje na stránky Microsoftu a ne na stránky s popisem toho, jak získat pirátskou verzi. Patrně došlo k zásahu ze strany Microsoftu podobně jako v minulosti, kdy hledání instalačních souborů prohlížeče Google Chrome nevedlo na stránky Googlu, ale na falešnou verzi s trojským koněm.
 
Zdroj: zdnet.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář