Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 296, score -0.1 | Digimanie: 2542/0.2 | Svět mobilně: 119/0.5 | TV Freak: 23/-0.2 | Relaxuj: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 11.10.2019 s hodnocením +11:
"... Znovu se tak objevuje nedokonalost sociálních sítí, které mohou přispívat k šíření nenávistného obsahu, pokud takový obsah nestihnou dostatečně rychle detekovat automatické systémy...­"

No, opačná vlastnost mi nepřijde lepší ­- tedy schopnost urychleně zamést takový obsah pod koberec.
Komentář z 7.9.2019 s hodnocením +6:
Přijde mi to jako blábol. Nesvobodný může být ten, kdo výše uvedeným věcem nějak podlehne, např. se stane závislým na používání Facebooku atd., ale kdo jede v režimu ­"všeho s mírou­", pro toho výše uvedené pomůcky, tj. Facebook, smartphone, debetní nebo kreditní karta, hromadná doprava, automobil atd. mohou být užitečné pomůcky zpříjemňující život.

Třeba kde já cítím největší nesvobodu, to je jednoznačně v práci. Tam vás management, kterému záleží výhradně jen na korytech ­(často složený z ­"kádrů­", kterým by se musel poklonit i komunistický režim­), uvrhne do naprosto otřesných pracovních podmínek a nezmůžete s tím vůbec nic.

Dále cítím zásadní nesvobodu na příjmové oblasti, ve které mi stát sebere cca 70% příjmů a aby se teda jako neřeklo, tak mi nechá alespoň těch 30%.

Prostě ­- svět vo hovně!
Komentář z 6.1.2019 s hodnocením +6:
Velké společnosti jako je Google mají výhodu hned dvakrát ­- jedna výhoda jim plyne z inflační politiky, druhou výhodou je pak možnost optimalizovat daně. Akorát se tedy čas od času stává, že si ze společností, jako je třeba Google, EU kousek ukrojí pomocí nějaké ty pokuty za nějaký ten uměle vytvořený prohřešek.

Oproti tomu běžný člověk, jako je třeba zaměstnanec, je odrbáván hned dvakrát ­- daně typicky optimalizovat nemůže a inflační politikou je standardně okrádán.

Podporujme proto decentralizované měny. Je velmi pravděpodobné, že tím podpoříme budoucnost bez inflační politiky. Budoucnost spravedlivou pro všechny a budoucnost, kde se náklady státu nebudou neustále přetavovat v dluh a tedy prostředky státu nebudou zdánlivě neomezené.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.11.2019 s hodnocením -11:
Ano, je. Přesto je z něj tak trochu cítit, které značce autor fandí více a které méně ;­-­).
Komentář z 19.9.2019 s hodnocením -8:
Již před nějakou dobou představili 100TB SSD disk. ­"Gramofon­" je prostě minulost. Tohle akorát zbytečně prodlužuje ­"gramofonní­" technologickou křeč.
Komentář z 30.8.2019 s hodnocením -7:
No, já tedy Libře a Gramu zcela důvěřuji, zatímco penězům vydávaným státy nedůvěřuji v podstatě vůbec.