Registrace: 3.12.2007
Komentářů: 245, score -0.4 | Digimanie: 2291/0.1 | Svět mobilně: 93/0.6 | TV Freak: 22/-0.2 | Relaxuj: 1/1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 7.9.2019 s hodnocením +6:
Přijde mi to jako blábol. Nesvobodný může být ten, kdo výše uvedeným věcem nějak podlehne, např. se stane závislým na používání Facebooku atd., ale kdo jede v režimu ­"všeho s mírou­", pro toho výše uvedené pomůcky, tj. Facebook, smartphone, debetní nebo kreditní karta, hromadná doprava, automobil atd. mohou být užitečné pomůcky zpříjemňující život.

Třeba kde já cítím největší nesvobodu, to je jednoznačně v práci. Tam vás management, kterému záleží výhradně jen na korytech ­(často složený z ­"kádrů­", kterým by se musel poklonit i komunistický režim­), uvrhne do naprosto otřesných pracovních podmínek a nezmůžete s tím vůbec nic.

Dále cítím zásadní nesvobodu na příjmové oblasti, ve které mi stát sebere cca 70% příjmů a aby se teda jako neřeklo, tak mi nechá alespoň těch 30%.

Prostě ­- svět vo hovně!
Komentář z 6.1.2019 s hodnocením +6:
Velké společnosti jako je Google mají výhodu hned dvakrát ­- jedna výhoda jim plyne z inflační politiky, druhou výhodou je pak možnost optimalizovat daně. Akorát se tedy čas od času stává, že si ze společností, jako je třeba Google, EU kousek ukrojí pomocí nějaké ty pokuty za nějaký ten uměle vytvořený prohřešek.

Oproti tomu běžný člověk, jako je třeba zaměstnanec, je odrbáván hned dvakrát ­- daně typicky optimalizovat nemůže a inflační politikou je standardně okrádán.

Podporujme proto decentralizované měny. Je velmi pravděpodobné, že tím podpoříme budoucnost bez inflační politiky. Budoucnost spravedlivou pro všechny a budoucnost, kde se náklady státu nebudou neustále přetavovat v dluh a tedy prostředky státu nebudou zdánlivě neomezené.
Komentář z 16.9.2019 s hodnocením +4:
Je to hodně divné, motiv Íránu v tom nechápu. A ručníkáři v Jemenu mají jistě k dispozici nejmodernější armádní technologii.

To bylo pořád něco... nemocnice před první válkou v Iráku ­- podvod. Chemické zbraně před druhou válkou v Iráku ­- nenašly se...

To není žádná konspirace, to je přirozená vlastnost ­"nevěřit­", když se předtím několikrát lhalo!

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 30.8.2019 s hodnocením -7:
No, já tedy Libře a Gramu zcela důvěřuji, zatímco penězům vydávaným státy nedůvěřuji v podstatě vůbec.
Komentář z 6.7.2019 s hodnocením -7:
No, zde je zásadní rozdíl. Měnu Facebooku ti nikdo vnucovat nebude, zatímco státní měny stát lidem vnucuje ­(minimálně zákonem­). Vlastně to lze vyčíst i z tohoto článku ­- Facebook připravuje kryptoměnu a chrochtající prasátka už už vykřikují, aby tyto přípravy pozastavil.
Komentář z 5.7.2019 s hodnocením -5:
Chrochtajícím prasátkům začínají krušné časy. Doteď to byla pohoda ­- pečlivě se starala o to, aby vliv státu bobtnal a bobtnal, no a když se zadřela kolečka, tak stačilo jen zvednout telefon a cinknout do centrální banky a ta svou činností všechny problémy ­"odstranila­".

To už teď nepůjde, resp. už tento úkon nebude tak snadný.

Navíc nějaká Libra ­- to je jen prostinký začátek.

Chrochtající prasátka ­- bude hůř, mnohem hůř, to vám garantuji!