www.svethardware.cz
>
>
>
>

Chris Hook překvapivě odchází z grafického marketingu Intelu

Chris Hook překvapivě odchází z grafického marketingu Intelu
, , aktualita
Marketingový ředitel grafické divize Intelu, a sice Chris Hook, který do firmy přišel z AMD, svou pozici překvapivě opustí. Neměl přitom ani moc šancí se předvést a být užitečný, neboť Intel svou hlavní novinku v podobě Xe ještě nepředstavil. 
K oblíbeným
reklama
Překvapivá zpráva je to proto, že z grafické divize Intelu odchází marketingový ředitel nedlouho před tím, než bude představena generace Arctic Sound, čili 10nm grafické čipy Xe. Lze totiž očekávat, že právě pro marketingové oddělení bude v příštích měsících více než dost práce a výměna vedení tak nepřichází v pravý čas. Nicméně je to věc samotného Intelu a ten už ostatně může mít připravenou vhodnou náhradu. 
 
Chris Hook ukazuje GPU AMD Fiji
 
Společně s Chrisem Hookem ještě odchází jeho spolupracovnice Heather Lennon, která stejně jako on dříve pracovala v radeonové divizi společnosti AMD a známá je především díky vytvoření komunity AMD Red Team. Zatím není úplně jasné, kam odcházejí, ale kupodivu se ví, že tam odcházejí spolu. Intel také sotva před několika týdny ztratil Jona Carvilla, který začal pracovat pro tajnůstkářský startup NUVIA a nyní se mluví o tom, že v něm skončí i Chris Hook a Heather Lennon, neboť ti mají také odejít do jistého startupu. NUVIA se mimochodem věnuje technologiím pro datová centra a hodlá v této oblasti soupeřit právě se samotným Intelem. 
 
A pokud to nebude startup, mohli by oba spolupracovníci odejít do NVIDIE, anebo se opět vrátit do AMD. Může to být ale i zcela jiná firma, takže zde můžeme pouze hádat.  
 
Zdroj: TweakTown


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala