www.svethardware.cz
>
>
>
>

Chris Hook překvapivě odchází z grafického marketingu Intelu

Chris Hook překvapivě odchází z grafického marketingu Intelu
, , aktualita
Marketingový ředitel grafické divize Intelu, a sice Chris Hook, který do firmy přišel z AMD, svou pozici překvapivě opustí. Neměl přitom ani moc šancí se předvést a být užitečný, neboť Intel svou hlavní novinku v podobě Xe ještě nepředstavil. 
K oblíbeným
reklama
Překvapivá zpráva je to proto, že z grafické divize Intelu odchází marketingový ředitel nedlouho před tím, než bude představena generace Arctic Sound, čili 10nm grafické čipy Xe. Lze totiž očekávat, že právě pro marketingové oddělení bude v příštích měsících více než dost práce a výměna vedení tak nepřichází v pravý čas. Nicméně je to věc samotného Intelu a ten už ostatně může mít připravenou vhodnou náhradu. 
 
Chris Hook ukazuje GPU AMD Fiji
 
Společně s Chrisem Hookem ještě odchází jeho spolupracovnice Heather Lennon, která stejně jako on dříve pracovala v radeonové divizi společnosti AMD a známá je především díky vytvoření komunity AMD Red Team. Zatím není úplně jasné, kam odcházejí, ale kupodivu se ví, že tam odcházejí spolu. Intel také sotva před několika týdny ztratil Jona Carvilla, který začal pracovat pro tajnůstkářský startup NUVIA a nyní se mluví o tom, že v něm skončí i Chris Hook a Heather Lennon, neboť ti mají také odejít do jistého startupu. NUVIA se mimochodem věnuje technologiím pro datová centra a hodlá v této oblasti soupeřit právě se samotným Intelem. 
 
A pokud to nebude startup, mohli by oba spolupracovníci odejít do NVIDIE, anebo se opět vrátit do AMD. Může to být ale i zcela jiná firma, takže zde můžeme pouze hádat.  
 
Zdroj: TweakTown


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
26.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
26.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik