www.svethardware.cz
>
>
>

Chris Hook, veterán ještě z dob ATi, odchází z AMD

Chris Hook, veterán ještě z dob ATi, odchází z AMD
, , aktualita
Ke konci minulého roku to byl Raja Koduri a nyní AMD ztrácí dalšího dlouholetého pracovníka, jimž byl Senior Director v Global Product Marketing Chris Hook. Ten svou kariéru spojenou s firmou AMD začal ještě v bývalé ATi. 
reklama
Chris Hook vstoupil do společnosti ATi v roce 2001, kdy byly aktuální karty Radeon 7000 Series. ATi pak byla v roce 2006 akvizována společností AMD, a tak se do ní dostal i on sám a zbylé roky z celkem 17 let strávil na různých pozicích spojených s marketingem a PR. 
 
 
Chris Hook se ke svému odchodu vyjádřil na Facebooku v příspěvku, který je aktuálně už nedostupný, ale podívat se na něj můžeme díky serveru VideoCardz. V něm Hook vzpomína na začátek své kariéry, kdy ještě v prostorách firmy ATi byla místnost pro kuřáky, velikost tranzistorů se měřila v mikronech a používalo se rozlišení 320 x 240. Nyní si dopřeje několik dní volna, než se začne věnovat nové práci od konce tohoto měsíce, o níž zatím nechce mluvit.
 
Jako obvykle se nedozvíme žádný konkrétní důvod odchodu a zatím ani to, kam směřuje. Nicméně jsou dobře známy přátelské vztahy mezi ním a Rajou Kodurim, který už působí v Intelu, a tak se samozřejmě spekuluje o tom, že si Koduri Hooka přetáhl k sobě do nové divize.
 
Co se týče uvolněné pozice v AMD, tu obsadí Sasa Marinkovic, aktuální Director of Software Marketing. Ten mimochodem působil v ATi už od roku 1996 na technických pozicích, než od roku 2005 přešel do marketingu. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Toshiba vyvinula 96vrstvé paměti BiCS se 4 bity na buňku Toshiba vyvinula 96vrstvé paměti BiCS se 4 bity na buňku
Toshiba si opravdu nedlouho po Samsungu připravila své verze 96vrstvých pamětí s buňkami typu QLC, což efektivně znamená, že kapacita pamětí se zdvojnásobí, pokud bereme jako předchozí generaci 64 vrstev s TLC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
YouTube Music získá nové funkce i lepší audio kvalitu YouTube Music získá nové funkce i lepší audio kvalitu
YouTube Music zatím není u nás dostupnou službou, to by se ale mělo v budoucnu změnit. Prozatím tak můžeme sledovat, co nového se zde objevuje. Již brzy bude podporovat lepší audio kvalitu, podporu Android Auto a mnoho dalšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Chystá se standardizované rozhraní pro VR headsety - vše přes USB C Chystá se standardizované rozhraní pro VR headsety - vše přes USB C
Ohlášen byl VirtualLink USB-C Alt Mode, který zajistí standardizované připojení headsetů virtuální reality. Nebudeme už muset využívat samostatné kabely pro video, data a napájení, takže vše zvládne jediný. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HP představuje výkonné pracovní stanice Z2 HP představuje výkonné pracovní stanice Z2
HP inovovalo nabídku svých pracovních stanic o nové modely řady Z2. Najdete zde nové modely Z2 Mini, Z2 Small Form Factor, Z2 Tower i EliteDesk 800 WE. Zapracovalo se zejména na vyšším grafickém výkonu i bezpečnosti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google pokládá privátní podmořský transatlantický kabel Dunant Google pokládá privátní podmořský transatlantický kabel Dunant
Google potřebuje rychlé spojení mezi Evropou a Amerikou, nechce se však spoléhat na služby jiných společností. Podmořský kabel pod Atlantickým oceánem si tak položí sám. Ponese jméno Dunant po prvním nositeli Nobelovy ceny míru. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala