www.svethardware.cz
>
>
>

Chris Hook, veterán ještě z dob ATi, odchází z AMD

Chris Hook, veterán ještě z dob ATi, odchází z AMD
, , aktualita
Ke konci minulého roku to byl Raja Koduri a nyní AMD ztrácí dalšího dlouholetého pracovníka, jimž byl Senior Director v Global Product Marketing Chris Hook. Ten svou kariéru spojenou s firmou AMD začal ještě v bývalé ATi. 
reklama
Chris Hook vstoupil do společnosti ATi v roce 2001, kdy byly aktuální karty Radeon 7000 Series. ATi pak byla v roce 2006 akvizována společností AMD, a tak se do ní dostal i on sám a zbylé roky z celkem 17 let strávil na různých pozicích spojených s marketingem a PR. 
 
 
Chris Hook se ke svému odchodu vyjádřil na Facebooku v příspěvku, který je aktuálně už nedostupný, ale podívat se na něj můžeme díky serveru VideoCardz. V něm Hook vzpomína na začátek své kariéry, kdy ještě v prostorách firmy ATi byla místnost pro kuřáky, velikost tranzistorů se měřila v mikronech a používalo se rozlišení 320 x 240. Nyní si dopřeje několik dní volna, než se začne věnovat nové práci od konce tohoto měsíce, o níž zatím nechce mluvit.
 
Jako obvykle se nedozvíme žádný konkrétní důvod odchodu a zatím ani to, kam směřuje. Nicméně jsou dobře známy přátelské vztahy mezi ním a Rajou Kodurim, který už působí v Intelu, a tak se samozřejmě spekuluje o tom, že si Koduri Hooka přetáhl k sobě do nové divize.
 
Co se týče uvolněné pozice v AMD, tu obsadí Sasa Marinkovic, aktuální Director of Software Marketing. Ten mimochodem působil v ATi už od roku 1996 na technických pozicích, než od roku 2005 přešel do marketingu. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědci odhalili vzor ve zdánlivém chaosu prvočísel Vědci odhalili vzor ve zdánlivém chaosu prvočísel
Prvočísla byla v matematice viděna spíše jako nepředvídatelná, a stala se tak základem pro řadu kryptografických technik. Nicméně nyní vědci tvrdí, že v nich našli jistý vzor a ten je navíc překvapivě podobný se vzorem rozmístění atomů v některých materiálech.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BShark uvádí dostupnější vodíkový dron Narwhal 2 BShark uvádí dostupnější vodíkový dron Narwhal 2
Potřebujete-li solidní dolet na desítky kilometrů a několikahodinovou výdrž dronu, BShark Narwhal 2 může být tím pravým pro vás. Jeho palivem je vodík a nová generace je navíc výrazně dostupnější než ta předchozí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Migrace hvězd v naší galaxii: kde se rodí a kde končí? Migrace hvězd v naší galaxii: kde se rodí a kde končí?
Vzorek 600 hvězd, které se nyní nacházejí v našem sousedství, odhaluje fakta o migraci v Mléčné dráze. Ta je přitom velice značná a ukazuje se, že hvězdy se rodí daleko od místa svého skonu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte si připravil tři M.2 SSD pro PCIe Gigabyte si připravil tři M.2 SSD pro PCIe
Společnost Gigabyte nepatří zrovna mezi tradiční výrobce SSD a ostatně na tento trh vstoupila teprve letos s prvními SSD pro rozhraní SATA. Nyní ale představuje už tři modely SSD v podobě M.2 kartiček pro PCIe a NVMe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K Měsíci se na BFR firmy SpaceX vydá japonský miliardář K Měsíci se na BFR firmy SpaceX vydá japonský miliardář
Společnost SpaceX dle svého slibu prozradila jméno člověka, který se jako první na raketě BFR vydá k Měsíci. Bude to japonský podnikatel Yusaku Maezawa, který však nebude cestovat sám. Chce pozvat šest umělců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek