www.svethardware.cz
>
>
>

Chris Hook, veterán ještě z dob ATi, odchází z AMD

Chris Hook, veterán ještě z dob ATi, odchází z AMD
, , aktualita
Ke konci minulého roku to byl Raja Koduri a nyní AMD ztrácí dalšího dlouholetého pracovníka, jimž byl Senior Director v Global Product Marketing Chris Hook. Ten svou kariéru spojenou s firmou AMD začal ještě v bývalé ATi. 
reklama
Chris Hook vstoupil do společnosti ATi v roce 2001, kdy byly aktuální karty Radeon 7000 Series. ATi pak byla v roce 2006 akvizována společností AMD, a tak se do ní dostal i on sám a zbylé roky z celkem 17 let strávil na různých pozicích spojených s marketingem a PR. 
 
 
Chris Hook se ke svému odchodu vyjádřil na Facebooku v příspěvku, který je aktuálně už nedostupný, ale podívat se na něj můžeme díky serveru VideoCardz. V něm Hook vzpomína na začátek své kariéry, kdy ještě v prostorách firmy ATi byla místnost pro kuřáky, velikost tranzistorů se měřila v mikronech a používalo se rozlišení 320 x 240. Nyní si dopřeje několik dní volna, než se začne věnovat nové práci od konce tohoto měsíce, o níž zatím nechce mluvit.
 
Jako obvykle se nedozvíme žádný konkrétní důvod odchodu a zatím ani to, kam směřuje. Nicméně jsou dobře známy přátelské vztahy mezi ním a Rajou Kodurim, který už působí v Intelu, a tak se samozřejmě spekuluje o tom, že si Koduri Hooka přetáhl k sobě do nové divize.
 
Co se týče uvolněné pozice v AMD, tu obsadí Sasa Marinkovic, aktuální Director of Software Marketing. Ten mimochodem působil v ATi už od roku 1996 na technických pozicích, než od roku 2005 přešel do marketingu. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci
Mike Rayfield, dosavadní senior viceprezident a generální manažer Radeon Technologies Group (RTG) s koncem roku ve firmě AMD i sám skončí. To je jisté, avšak spekuluje se o důvodech, které ukazují na vyhoření.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne? Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne?
Titulky hlásají, že loď SpaceShipTwo společnosti Virgin Galactic se přiblížila k hranici vesmíru a jinde se zase dozvíme, že už v něm byla. Pojďme se tak podívat na to, jak to ve skutečnosti je a co se podařilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu
John Romero chce oslavit 25. narozeniny hry Doom uvedením megawadu Sigil, který bude k dispozici zdarma. Ten rozšíří původní legendární hru z roku 1993, která se stala průkopníkem FPS her, o pátou epizodu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně) Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde
Asi málokdo předpokládal, že konec druhé vlny těžby na grafických kartách NVIDII tak hluboce zasáhne na finančním trhu. Přesně to se ale stalo. Její akcie zakrátko klesly na polovinu letošního maxima, kde se drží a možná přijde i další rána.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář