Chystá se Halo Infinite a bude i pro Windows 10

Chystá se Halo Infinite a bude i pro Windows 10
, , aktualita
Série Halo je dobře známá a Microsoft ostatně využívá reálie z ní i ve svých ostatních aktivitách. Ostatně AI Cortana vystupuje právě v těchto hrách, které dostanou další díl. Halo Infinite přitom už nebude exkluzivně jen pro Xbox. 
K oblíbeným
reklama
Halo Infinite ohlásilo studio 343 Industries, které také uvedlo, že tato hra bude k dispozici nejen na konzolích Xbox, ale také na PC s Windows 10. To jsme ale ostatně mohli čekat, neboť pro Windows byly připraveny Halo Wars 2, i když to už není střílečka, ale strategie (RTS). Halo Infinite bude opět FPS, takže se můžeme těšit na pořádnou akci. 
 
 
Autoři hry dali zatím k dispozici asi dvouminutový trailer, který ukazuje spíše to, co můžeme čekat od technického zpracování hry a od jejího nového enginu. 
 
 
Jedná se o Slipspace Engine, což je nový náhradník původního enginu, pokud tedy nepočítáme Saber Engine použitý v Halo: Combat Evolved Anniversary od Saber Interactive nebo enginy v RTS Halo Wars. Halo tak používalo ve svých hlavních verzích stále stejný engine už od prvního Combat Evolved z roku 2001, který však byl postupně samozřejmě silně modifikován. Nový Slipspace Engine má umožnit nabídnout především otevřenější prostředí, čili rozsáhlé exteriéry, což ostatně trailer dobře demonstruje. 
 
O samotné hře toho zatím moc známo není, ale ví se, že Halo Infinite začne tak, kde skončil Halo 5: Guardians. Dle spekulací se bude odehrávat dva roky poté a měl by zcela opustit postavy točící se kolem Master Chief. 
 
Můžeme očekávat, že Halo Infinite přijde na trh nejdříve na konci příštího roku. Nicméně 343 Industries stále nabírají lidi na vývoj a tvoří vše na novém enginu, takže bychom se ani nedivili, kdyby bylo vypuštění hry odloženo. 
 
Zdroj: techPowerUp 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor
V případě velkých společností zabývajících se letectvím a kosmonautikou není zrovna obvyklé, že se o jejich novinkách dozvídáme z pilných tweetů jejich šéfa. Ale když tak dnes už komunikují i státníci, tak proč ne Elon Musk? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě
Uživatelé herních konzolí Nintendo Switch si stěžují na to, že po čase začne driftovat, čili ujíždět ukazatel spojený s ovladačem Joy-Con. A nyní si už jen nestěžují, dali se dohromady a podali hromadnou žalobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde? AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde?
V databázi výsledků testů UserBenchmark byl spatřen jistý inženýrský vzorek produktu AMD s kódovým označením Flute. Je jasné, že půjde o SoC, a to velice moderní a založené na architektuře Zen 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek