Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu

Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu
, , aktualita
Občas je neuvěřitelné, jaké sousto se odváží si ukousnout fanoušci některé ze známých her, které podporují modding. Mezi nejznámější patří The Elder Scrolls V: Skyrim, do nějž fanoušci připravují mod, který do něj v podstatě přenese celý Oblivion.
reklama
The Elder Scrolls IV: Oblivion stále ještě čeká na svůj řádný remaster, čili oprášení do moderní podoby, jaké potkalo již mnoho her. Připomenout můžeme především legendy od Bioware/Black Isle Studios jako Baldur's Gate či Planescape: Torment nebo pozdější Neverwinter Nights
 
 
Nyní se ale chystá něco možná ještě zajímavějšího než pouhý remaster, a sice převod celého Oblivionu do Skyrimu v podobě obrovské modifikace, díky čemuž můžeme očekávat i modernější grafiku, i když primárně o tu samozřejmě nejde. 
 
 
Tvůrci této modifikace zveřejnili několik screenshotů, které ukazují oblasti z Oblivionu, jež už byly úspěšně vytvořeny ve Skyrimu, což je třeba Blackwood, Gold Coast nebo Imperial City. 
 
 
Mluvíme tak o modifikaci známé jaky Skyblivion, která znamená skutečně obrovský projekt, o čemž svědčí i průvodní příspěvek, který se objevil vedle nově zveřejněných obrázků ze hry. Ten informuje o tom, že se chystá i převod DLC vydaných k Oblivionu a že hotové už jsou zbraně, brnění a štíty, manuálně byly vytvořeny NPC postavy, dále nové textury pro Imperial City, pak je hotová flóra, první živočich a také první questy a namluvené dialogy. Tvůrci nyní slibují, že vývoj půjde dopředu už rychleji, ale stále je toho na práci dost a dost. 
 
Datum vypuštění konečné verze Skyblivionu bude ještě upřesněno, což můžete sledovat sami na příslušných stránkách
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář