www.svethardware.cz
>
>
>

Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu

Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu
, , aktualita
Občas je neuvěřitelné, jaké sousto se odváží si ukousnout fanoušci některé ze známých her, které podporují modding. Mezi nejznámější patří The Elder Scrolls V: Skyrim, do nějž fanoušci připravují mod, který do něj v podstatě přenese celý Oblivion.reklama
The Elder Scrolls IV: Oblivion stále ještě čeká na svůj řádný remaster, čili oprášení do moderní podoby, jaké potkalo již mnoho her. Připomenout můžeme především legendy od Bioware/Black Isle Studios jako Baldur's Gate či Planescape: Torment nebo pozdější Neverwinter Nights
 
 
Nyní se ale chystá něco možná ještě zajímavějšího než pouhý remaster, a sice převod celého Oblivionu do Skyrimu v podobě obrovské modifikace, díky čemuž můžeme očekávat i modernější grafiku, i když primárně o tu samozřejmě nejde. 
 
 
Tvůrci této modifikace zveřejnili několik screenshotů, které ukazují oblasti z Oblivionu, jež už byly úspěšně vytvořeny ve Skyrimu, což je třeba Blackwood, Gold Coast nebo Imperial City. 
 
 
Mluvíme tak o modifikaci známé jaky Skyblivion, která znamená skutečně obrovský projekt, o čemž svědčí i průvodní příspěvek, který se objevil vedle nově zveřejněných obrázků ze hry. Ten informuje o tom, že se chystá i převod DLC vydaných k Oblivionu a že hotové už jsou zbraně, brnění a štíty, manuálně byly vytvořeny NPC postavy, dále nové textury pro Imperial City, pak je hotová flóra, první živočich a také první questy a namluvené dialogy. Tvůrci nyní slibují, že vývoj půjde dopředu už rychleji, ale stále je toho na práci dost a dost. 
 
Datum vypuštění konečné verze Skyblivionu bude ještě upřesněno, což můžete sledovat sami na příslušných stránkách
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Norsko jako první na světě ruší FM rádio Norsko jako první na světě ruší FM rádio
Norsko je v mnoha oblastech průlomovou zemí. Vede např. v počtu elektromobilů nebo je zajímavé skladbou elektráren, nyní překvapuje tím, že se stává první zemí na světě, která zrušila FM vysílání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bitcoinový milionář rozdá přes 90 milionů USD na charitu Bitcoinový milionář rozdá přes 90 milionů USD na charitu
Na bitcoinu se dá hodně ztratit, ale i hodně zbohatnout. To se některým skutečně povedlo, a to do takové výše, že by peníze nikdy neuměli utratit. Proto jeden z bitcoinových milionářů založil fond, který rozdá přes 90 milionů dolarů v bitcoinech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft zvažuje Python jako skriptovací jazyk pro Excel Microsoft zvažuje Python jako skriptovací jazyk pro Excel
Aplikace Microsoft Office a zejména tabulkový procesor Excel se možná v budoucnu dočká dalšího skriptovacího jazyka. Vedle dnes používaného Visual Basicu by se zde mohl objevit i dnes velmi oblíbený Python.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků
Společnost Synology představilo dva nové NAS servery DiskStation DS218 a FlashStation FS1018. Prvně jmenovaný umí kódování do 10bitového H.265, druhý zase pojme rovnou 12 velmi výkonných SSD disků.
15.12.2017, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy
Hmyzácká rasa Thargoidů začala znepříjemňovat život hráčů v Elite: Dangerous, jak nám tvůrci ostatně slibovali. I nové video ukazuje, že ušetřeny nezůstanou ani velké vesmírné stanice a že tak bude svět v této hře jiný než dřív.
15.12.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář