Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu

Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu
, , aktualita
Občas je neuvěřitelné, jaké sousto se odváží si ukousnout fanoušci některé ze známých her, které podporují modding. Mezi nejznámější patří The Elder Scrolls V: Skyrim, do nějž fanoušci připravují mod, který do něj v podstatě přenese celý Oblivion.
reklama
The Elder Scrolls IV: Oblivion stále ještě čeká na svůj řádný remaster, čili oprášení do moderní podoby, jaké potkalo již mnoho her. Připomenout můžeme především legendy od Bioware/Black Isle Studios jako Baldur's Gate či Planescape: Torment nebo pozdější Neverwinter Nights
 
 
Nyní se ale chystá něco možná ještě zajímavějšího než pouhý remaster, a sice převod celého Oblivionu do Skyrimu v podobě obrovské modifikace, díky čemuž můžeme očekávat i modernější grafiku, i když primárně o tu samozřejmě nejde. 
 
 
Tvůrci této modifikace zveřejnili několik screenshotů, které ukazují oblasti z Oblivionu, jež už byly úspěšně vytvořeny ve Skyrimu, což je třeba Blackwood, Gold Coast nebo Imperial City. 
 
 
Mluvíme tak o modifikaci známé jaky Skyblivion, která znamená skutečně obrovský projekt, o čemž svědčí i průvodní příspěvek, který se objevil vedle nově zveřejněných obrázků ze hry. Ten informuje o tom, že se chystá i převod DLC vydaných k Oblivionu a že hotové už jsou zbraně, brnění a štíty, manuálně byly vytvořeny NPC postavy, dále nové textury pro Imperial City, pak je hotová flóra, první živočich a také první questy a namluvené dialogy. Tvůrci nyní slibují, že vývoj půjde dopředu už rychleji, ale stále je toho na práci dost a dost. 
 
Datum vypuštění konečné verze Skyblivionu bude ještě upřesněno, což můžete sledovat sami na příslušných stránkách
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Město zakázalo nové minery bitcoinů, spotřebují více než 100% elektromobilita Město zakázalo nové minery bitcoinů, spotřebují více než 100% elektromobilita
Těžba kryptoměn je velkým problémem pro spotřebu elektrické energie a ve městě Plattsburgh v USA už toho mají dost. Zavedli 18měsíční ban na výstavbu nových center pro těžbu kryptoměn. Ta totiž spotřebují enormní množství elektřiny.
17.3.2018, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Ford Mustang dostane Shelby GT500 se 700 koňmi i hybridní verzi Ford Mustang dostane Shelby GT500 se 700 koňmi i hybridní verzi
Slavný Ford Mustang brzy dostane nejsilnější verzi Shelby GT500, která slibuje velmi vysoký výkon přes 700 koní. Poněvadž je elektrická a "ekologická" doba, nezapomene se dokonce ani na hybridní variantu.
16.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové: všechny diskové galaxie rotují jednou za miliardu let Astronomové: všechny diskové galaxie rotují jednou za miliardu let
Studie zveřejněná v The Monthly Notices of the Royal Astronomical Society dne 9. března tvrdí, že veškeré diskové galaxie bez ohledu na velikost či celkovou masu rotují rychlostí jedné otáčky za zhruba miliardu let. 
16.3.2018, aktualita, Jan Vítek
Masarykova univerzita využije Kingdom Come k výuce Masarykova univerzita využije Kingdom Come k výuce
Daniel Vávra oznámil, že Masarykova univerzita se chystá využít hru Kingdom Come: Deliverance pro výuku. Vedle toho nám i přislíbil, že se do hry dostane i ženská postava, za niž si budeme moci zahrát. 
16.3.2018, aktualita, Jan Vítek
Smrtící kyberútok: když se hackeři zaměří na petrochemickou továrnu Smrtící kyberútok: když se hackeři zaměří na petrochemickou továrnu
Hackerské útoky obvykle neohrožují přímo lidské životy, i když už bychom mohli najít nějaké příklady. Asi nic z toho by ale nešlo postavit na úroveň podařeného útoku na petrochemické zařízení v Saúdské Arábii. Ten se ale naštěstí nevyvedl.
16.3.2018, aktualita, Jan Vítek2 komentáře