Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu

Chystá se Skyblivion, aneb fanouškovský Oblivion ve Skyrimu
, , aktualita
Občas je neuvěřitelné, jaké sousto se odváží si ukousnout fanoušci některé ze známých her, které podporují modding. Mezi nejznámější patří The Elder Scrolls V: Skyrim, do nějž fanoušci připravují mod, který do něj v podstatě přenese celý Oblivion.
reklama
The Elder Scrolls IV: Oblivion stále ještě čeká na svůj řádný remaster, čili oprášení do moderní podoby, jaké potkalo již mnoho her. Připomenout můžeme především legendy od Bioware/Black Isle Studios jako Baldur's Gate či Planescape: Torment nebo pozdější Neverwinter Nights
 
 
Nyní se ale chystá něco možná ještě zajímavějšího než pouhý remaster, a sice převod celého Oblivionu do Skyrimu v podobě obrovské modifikace, díky čemuž můžeme očekávat i modernější grafiku, i když primárně o tu samozřejmě nejde. 
 
 
Tvůrci této modifikace zveřejnili několik screenshotů, které ukazují oblasti z Oblivionu, jež už byly úspěšně vytvořeny ve Skyrimu, což je třeba Blackwood, Gold Coast nebo Imperial City. 
 
 
Mluvíme tak o modifikaci známé jaky Skyblivion, která znamená skutečně obrovský projekt, o čemž svědčí i průvodní příspěvek, který se objevil vedle nově zveřejněných obrázků ze hry. Ten informuje o tom, že se chystá i převod DLC vydaných k Oblivionu a že hotové už jsou zbraně, brnění a štíty, manuálně byly vytvořeny NPC postavy, dále nové textury pro Imperial City, pak je hotová flóra, první živočich a také první questy a namluvené dialogy. Tvůrci nyní slibují, že vývoj půjde dopředu už rychleji, ale stále je toho na práci dost a dost. 
 
Datum vypuštění konečné verze Skyblivionu bude ještě upřesněno, což můžete sledovat sami na příslušných stránkách
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede? Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede?
Dnes už konečně padlo informační embargo na nové procesory Intel, a tak se můžeme podívat na první nezávislé testy procesoru Core i9-9900K, o jehož testování firmou Principled Technologies se tak moc mluvilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy
Také společnost Crucial představila nová velmi rychlá SSD. Využívají M.2 2280 formátu a sběrnice PCIe s NVMe podporou. Může se chlubit rychlostí až 2000 MB/s díky vyrovnávacímu SLC bufferu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát
Pomocí experimentálního čipu vyslaného do vesmíru byl lidmi poprvé v jeho prostředí vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát. Ten by mohl přispět k rozšíření přehledu o fyzice a ke studiu temné hmoty a gravitačních vln. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem
Intel si u firmy Principled Technologies objednal benchmarky nových Core a konkurenčních procesorů. Ty byly značně nepřesné vlivem nevhodného nastavení platforem AMD. A právě firma AMD k tomu dosud mlčela. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru
Evropská ESA a japonská JAXA se spojily v rámci mise BepiColombo, která má za úkol zmapovat planetu Merkur. Vzhledem k extrémním teplotním výkyvům to nebude snadné a snadná nebude ani cesta. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek