www.svethardware.cz
>
>
>
>

Chystá se Xbox One S All-Digital Edition, bude bez mechaniky a levnější

Chystá se Xbox One S All-Digital Edition, bude bez mechaniky a levnější
, , aktualita
Až o třetinu by prý mohlo snížit cenu konzole Xbox One S rozhodnutí Microsoftu přijít s verzí bez optické mechaniky. Ta tak neumožní využít v obchodě zakoupené krabicové verze her, ale to mnohým uživatelům vůbec nemusí vadit.
K oblíbeným
reklama
Ostatně fyzické kopie her zakoupené jako krabicové verze s paměťovými nosiči jsou už dlouho na ústupu a dá se říci, že verze Xbox One S All-Digital Edition měla spíš nastoupit mnohem dřív než na konci životního cyklu celé generace Xbox One. Ve skutečnosti přijde letos v květnu s tím, že předobjednávky mají odstartovat někdy v polovině dubna. Co se týče dostupnosti, Microsoft ji dle serveru Hexus.net plánuje pro téměř všechny trhy na celém světě, kde se konzole Xbox prodávají. 
 
 
Xbox One S All-Digital Edition tak bude postrádat optickou mechaniku a dle dostupných informací by díky tomu mohla být levnější až o třetinu. Záleží prostě na tom, jakou cenu se Microsoft odhodlá nasadit, ostatně pro tuto firmu půjde o milník, který bude znamenat odklon od klasické distribuce her k pouze digitálním licencím.
 
Lze také předpokládat, že s tím může být spojeno i prosazování předplatného Xbox Game Pass, neboť je tu ten notoricky známý fakt, že předplatné je pro firmy velice vítaný způsob zisku, protože znamená v podstatě jistý a dlouhodobý příjem, který je také předvídatelný, nicméně výhodné to může být i pro zákazníka, který si může snadno spočítat, kolik asi tak ročně dá za nákup her a zda se mu pak předplatné vyplatí, nebo ne. Stejnou věc pak pro Microsoft dokáže zajistit také Project xCloud, čili služba pro streamování her.
 
Bezmechaniková Xbox One S by tak mohla stát jen 199 dolarů oproti 299 dolarům za klasickou verzi (u nás cca 3600 Kč), ale to se ještě uvidí. Vedle toho se objevily i informace o speciální Fortnite Edition Xboxu, která má nastoupit také brzy a otázka je, jestli to bude znamenat nějaký zvláštní design, nebo jen nějaký speciální balíček, či případně obojí. Stejně tak není jasné, jaká konzole se do tohoto balíčku dostane, čili jestli S, silnější X nebo snad nová bezmechaniková. 
 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry
Na internetu se objevily benchmarky připravovaného serverového procesoru AMD EPYC 7452. Ten má být postaven na nové 7nm architektuře Rome a OpenBenchmarking jej postavili proti 20jádrovému Intelu Xeon Gold 6148.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM
Společnost Nvidia chystá rozšířit podporu pro HPC se svým rozhraním CUDA-X i na architekturu s procesory ARM. Cílem je pokrýt všechny hlavní architektury a nabídnout velmi úsporné řešení s vysokým výpočetním výkonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů