www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM MasterKeys MK750: herní klávesnice s podložkou, podsvícením i USB C

CM MasterKeys MK750: herní klávesnice s podložkou, podsvícením i USB C
, , aktualita
Cooler Master si přichystal mechanickou herní klávesnici MasterKeys MK750, která sice nenadchne uživatele hledající model s dodatečnými klávesami, ale na druhou stranu má zajímavou výbavu a staví na tlačítkách Cherry MX. 
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterKeys MK750 je menší klávesnice, která patří mezi herní modely nevybavené speciálními programovatelnými klávesami. Máme tu tak základní nabídku doplněnou pouze o pár multimediálních tlačítek. 


Zato nám ale MasterKeys MK750 poskytne magneticky přidržovanou podložku pod zápěstí, zmíněná multimediální tlačítka jsou čtyři, pak tu je plně barevné LED podsvícení pod každou klávesou zvlášť, připojení zajistí odnímatelný kabel s konektorem USB C a celé tělo klávesnice je vyrobeno z eloxovaného hliníku. 


Samotná společnost Cooler Master mluví o profesionálním herním náčiní inspirované řadou MasterKeys Pro, které bylo obohaceno o další prvky, jako jsou právě multimediální tlačítka a podložka pod zápěstí, která je polstrovaná a poskytne měkkou oporu. 

Klávesnice je založena na notoricky známých tlačítkách firmy Cherry a jde o typ MX RGB, přičemž samotné klávesy jsou vyrobené z PBT, a tak slibují vysokou odolnost i vůči otěru. Podsvícení je pochopitelně realizované nezávisle pro každé tlačítko, takže u nich si jednotlivě můžeme vybrat barvu i to, zda bude jejich RGB dioda vůbec zapnutá. 

MasterKeys MK750 už byla vypuštěna na trh s cenou 160 eur, ale do nabídky našich obchodů se ještě nedostala. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů