www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM MasterKeys MK750: herní klávesnice s podložkou, podsvícením i USB C

CM MasterKeys MK750: herní klávesnice s podložkou, podsvícením i USB C
, , aktualita
Cooler Master si přichystal mechanickou herní klávesnici MasterKeys MK750, která sice nenadchne uživatele hledající model s dodatečnými klávesami, ale na druhou stranu má zajímavou výbavu a staví na tlačítkách Cherry MX. 
reklama
Cooler Master MasterKeys MK750 je menší klávesnice, která patří mezi herní modely nevybavené speciálními programovatelnými klávesami. Máme tu tak základní nabídku doplněnou pouze o pár multimediálních tlačítek. 


Zato nám ale MasterKeys MK750 poskytne magneticky přidržovanou podložku pod zápěstí, zmíněná multimediální tlačítka jsou čtyři, pak tu je plně barevné LED podsvícení pod každou klávesou zvlášť, připojení zajistí odnímatelný kabel s konektorem USB C a celé tělo klávesnice je vyrobeno z eloxovaného hliníku. 


Samotná společnost Cooler Master mluví o profesionálním herním náčiní inspirované řadou MasterKeys Pro, které bylo obohaceno o další prvky, jako jsou právě multimediální tlačítka a podložka pod zápěstí, která je polstrovaná a poskytne měkkou oporu. 

Klávesnice je založena na notoricky známých tlačítkách firmy Cherry a jde o typ MX RGB, přičemž samotné klávesy jsou vyrobené z PBT, a tak slibují vysokou odolnost i vůči otěru. Podsvícení je pochopitelně realizované nezávisle pro každé tlačítko, takže u nich si jednotlivě můžeme vybrat barvu i to, zda bude jejich RGB dioda vůbec zapnutá. 

MasterKeys MK750 už byla vypuštěna na trh s cenou 160 eur, ale do nabídky našich obchodů se ještě nedostala. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio
Google dnes zahájil revoluci ve světě počítačových her. Už nebude potřeba kupovat drahé procesory, spoustu RAM a výkonná GPU. Google Stadia je streamovací platformou, kdy si hry zahrajete na PC, notebooku, telefonu nebo televizi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 66 přináší několik velmi užitečných vylepšení. Předně je to fakt, že už konečně nepřehrává automaticky zvuky. Přináší také podporu Windows Helo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI
Malé počítače pro vývojáře a ovládání nejrůznějších robotů jsou hodně populární a prim v tomto hrají počítače Raspberry. Nvidia nechce zůstávat pozadu a mimo průmyslových Jetsonů přichází i s levnější variantou Jetson Nano.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu
Ventilátory NF-A12x25 z materiálu Sterrox se uplatní na novém chladiči NH-U12A společnosti Noctua. Ten nabídne rovnou dva, takže slibuje i vysoký výkon, ovšem pochopitelně to nebude levné. Co tu tedy máme?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu
Star Wars: Dark Forces je letitý titul od LucasArts, který nás v roce 1995 bavil svým 3D prostředím ve stylu Doomu a byl veřejností přijat velice vřele jako kvalitní hra. Ta nyní bude přepracována a stojí za tím zkušený vývojář ze studia Obsidian. 
Včera, aktualita, Jan Vítek