www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM MasterKeys MK750: herní klávesnice s podložkou, podsvícením i USB C

CM MasterKeys MK750: herní klávesnice s podložkou, podsvícením i USB C
, , aktualita
Cooler Master si přichystal mechanickou herní klávesnici MasterKeys MK750, která sice nenadchne uživatele hledající model s dodatečnými klávesami, ale na druhou stranu má zajímavou výbavu a staví na tlačítkách Cherry MX. 
reklama
Cooler Master MasterKeys MK750 je menší klávesnice, která patří mezi herní modely nevybavené speciálními programovatelnými klávesami. Máme tu tak základní nabídku doplněnou pouze o pár multimediálních tlačítek. 


Zato nám ale MasterKeys MK750 poskytne magneticky přidržovanou podložku pod zápěstí, zmíněná multimediální tlačítka jsou čtyři, pak tu je plně barevné LED podsvícení pod každou klávesou zvlášť, připojení zajistí odnímatelný kabel s konektorem USB C a celé tělo klávesnice je vyrobeno z eloxovaného hliníku. 


Samotná společnost Cooler Master mluví o profesionálním herním náčiní inspirované řadou MasterKeys Pro, které bylo obohaceno o další prvky, jako jsou právě multimediální tlačítka a podložka pod zápěstí, která je polstrovaná a poskytne měkkou oporu. 

Klávesnice je založena na notoricky známých tlačítkách firmy Cherry a jde o typ MX RGB, přičemž samotné klávesy jsou vyrobené z PBT, a tak slibují vysokou odolnost i vůči otěru. Podsvícení je pochopitelně realizované nezávisle pro každé tlačítko, takže u nich si jednotlivě můžeme vybrat barvu i to, zda bude jejich RGB dioda vůbec zapnutá. 

MasterKeys MK750 už byla vypuštěna na trh s cenou 160 eur, ale do nabídky našich obchodů se ještě nedostala. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost
Včera se objevily nepotvrzené informace, že AMD bude mít v první vlně připraveno ani ne pět tisíc kusů karet Radeon VII a že na nich nebude vydělávat, ale dokonce prodělávat. Samotná firma se nyní vůči tomu ohradila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč? Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč?
Karta formátu Radeon RX 570 se 16 GB paměti na palubě je hezky česky řečeno slušný overkill. Nejde o oficiální SKU nabídnuté společností AMD, ale jen počin samotného Sapphire. Jaký má smysl? Bude se těžit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane
Intel se rozhodl, že přestane nabízet sady procesorů Core s paměťovými zařízeními Optane, které byly známy jako Core+. Uplyne však ještě řada měsíců, než Core+ z nabídky zmizí. Důvod je ale nepřekvapivý, malý zájem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu
Sluneční soustavu bereme jako neměnné uspořádání planet, planetek či pásů asteroidů, do nějž občas z vnějších částí zavítají komety. Tento pořádek ale musel vzniknout, a to z chaosu, který byl větší, než si řada lidí myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce
Už v minulém roce se mluvilo o tom, že výrobci pamětí RAM omezují investice ve snaze nenavyšovat budoucí výrobu ve snaze udržet ceny na vyšších úrovních. To se ale nemůže projevit hned jako náhlý pokles poptávky a s ním půjdou dolů i ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář