www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM uvádí zdroje MasterWatt s ventilátory Silencio

CM uvádí zdroje MasterWatt s ventilátory Silencio
, , aktualita
Cooler Master letos slaví 25 let své existence, což nám nezapomněl připomenout při příležitosti představení nových zdrojů MasterWatt. Jde o napájecí zdroje s efektivitou 80 Plus Bronze vybavené ventilátory Silencio. 
K oblíbeným
reklama
Napájecí zdroje Cooler Master MasterWatt tak nejsou určeny pro zvláště náročné uživatele, neboť efektivita 80 Plus Bronze (85 až 88 % na 230 V) už dnes není nic zvláštního. To by se ale samozřejmě mělo odrazit také v ceně. MasterWatt ale také nabídnou "vylepšený modulární design", prodloužené kabely a také možnost pasivního chlazení. To nastane jako obvykle v tom případě, že odběr bude tak malý, že zdroj nebude potřebovat zapnutý ventilátor pro své chlazení. MasterWatt také můžeme vidět jako následovníky série GM. 
 
 
Co se týče modulárního designu, respektive přesněji částečně modulárního, zde není vidět nic zvláštního. Hodit se budou zapuštěné konektory pro přídavné kabely, díky čemuž se zdroj lépe vejde do stísněných prostor. Co už nevidíme, jsou samotné kabely, jež mají být dle výrobce o 14 procent delší než u předchozí generace GM a výrobce také udává že pro PCIe kabely použil vodiče 16AWG s nižším odporem.
 
 
Pro chlazení se využívají už dobře známé ventilátory Silencio, které Cooler Master využívá i ve svých skříních, přičemž ty mají zůstat v klidu v případě, že zátěž zdroje nepřekročí 15 % jeho maximálního výkonu. To by mělo v případě moderních sestav znamenat, že pokud nebudou výrazně zatíženy (Word, browser, atp.), zdroj by měl pracovat pasivně. 
 
Cooler Master na své nové zdroje MasterWatt poskytuje pětiletou záruku a dodá je v podobě 450, 550, 650 a 750W verzí za 60, 70, 80 a 90 eur. K dispozici budou od konce tohoto měsíce, a zařadí se tak po bok již dlouho prodávaných MasterWatt Lite. 

Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax
Noctua nedávno dostala na trh nové procesorové chladiče Chromax Black a nyní je doplňují ventilátory a příslušenství Chromax. Máme tu konkrétně modely NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 či NF-A8.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek