www.svethardware.cz
>
>
>

Coinseed končí, majitelé zpronevěřili kryptoměny uživatelů

Coinseed končí, majitelé zpronevěřili kryptoměny uživatelů
, , aktualita
Na trhu je spoustu aplikací, které umožňují obchodování s kryptoměnami. Mnohdy jde ale o nejrůznější podvody. Coinseed tak musel zavřít brány poté, co se provalilo, že zpronevěřoval prostředky svých uživatelů.
K oblíbeným
reklama
Kryptoměny jsou poslední měsíce velkým tématem a zdaleka ne vždy vedou k zbohatnutí uživatelů, investorů a spekulantů. Přesvědčili se o tom uživatelé platformy Coinseed, která rozhodnutím generální prokurátorky v New Yorku Letitie James musela zavřít brány a ukončit svůj provoz. Žaloba byla podána 17. února a napadala společnost např. za to, že okrádala uživatele nikde nespecifikovanými poplatky (přes 1 mil. USD) a prodávala bezcenné tokeny CSD (kryptoměna platformy). To však zdaleka nebylo vše.
 
Coinseed
 
Ačkoli Del Davaasambuu, CEO společnosti, se brání, že nic špatného neudělal, také říká, že prokuratura ho pronásleduje už od roku 2017, kdy firmu založil, a jedinou jeho chybou bylo to, že společnost založil v New Yorku. Uživatelé si dle jeho slov nestěžovali, ale to se výrazně rozchází s tvrzeními prokuratury, která obdržela na platformu dalších více než 170 stížností. Coinseed např. 16. dubna konvertoval uživatelům jejich kryptoměny na Bitcoin, který záhy převedl na Dogecoin, a znemožnil výběr prostředků. Davaasambuu dále tvrdí, že Coinseed nemá moc peněz, aby si mohl najmout tým právníků, a hledá způsob, jak současně vrátit lidem peníze. Prozatím ale nabízí nové tokeny nazvané F***LetitaJames (FLJ).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cyberpunk 2077 v testu s DLSS 2.2: jaký je rozdíl? Cyberpunk 2077 v testu s DLSS 2.2: jaký je rozdíl?
NVIDIA nedávno přišla s novou verzí DLSS 2.2, kterou zatím oficiálně podporuje dle našeho vědomí jen Rainbow Six Siege. Neoficiálně ji ale lze použít i třeba se Cyberpunkem 2077, a tak se můžeme pokusit zjistit, zda lze zaznamenat nějaký rozdíl. 
Dnes, recenze, Jan Vítek
Microsoft doporučil monitory pro Xbox. Je mezi nimi i 55" novinka Philips Microsoft doporučil monitory pro Xbox. Je mezi nimi i 55" novinka Philips
Vůbec poprvé se na trhu objeví monitory „Designed for Xbox“. Prozatím se jedná o tři modely Philips, Asus a Acer, které jsou vybaveny HDMI 2.1 s podporou 4K120 nebo úhlopříčkou 28 až 55 palců. 
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD
Společnosti Microsoft se pod vedením Satya Nadelly hodně daří. Větší důraz na cloud a předplatná firmě pomáhá a všímají si toho i akcionáři. Hodnota firmy tak překonala 2 biliony USD a následuje tak Apple.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma
Legendární česká hra Operation Flashpoint (nyní pod názvem Arma: Cold War Assault) je do zítřka k dispozici zdarma. Pokud jste ji nikdy nehráli, nebo naopak chcete osvěžit staré vzpomínky, můžete si ji "zakoupit".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT
Máme tu opět nová data ze záznamů Eurasian Economic Commission (EEC), kde se objevila řada karet Gigabyte Radeon RX 6600 XT. Všechny zaregistrované modely přitom mají ve výbavě 8 GB paměti. 
Včera, aktualita, Jan Vítek