www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou

Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
, , aktualita
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
K oblíbeným
reklama
Cooler Master tak vypustil do světa produkt GS750, který by si dle jeho představ měl najít místo na našich stolech. Jde jednak o stojan pro odložení sluchátek či headsetu, aby se ten jen neválel po stole a nepřekážel více, než je nutné. 
 
 
Je jasné, že takový stojan musí mít stabilní základnu a když už ji má, tak ta se může také k něčemu využít. Cooler Master tak do ní integroval bezdrátovou nabíječku standardu Qi a dále pak USB hub se dvěma porty verze 3.0 (nebo nejnověji 3.2 Gen 1), externí zvukovku se 7.1 kanály a RGB LED podsvícení. 
 
 
Prostý stojan to tak skutečně není, jako spíše multifunkční zařízení, které může posloužit třeba pro připojení myši, klávesnice, nebo spíše dočasně připojovaných zařízení, jako jsou USB Flash disky. 
 
 
Není pak ani divu, že zařízení GS750 přijde na 70 dolarů, přičemž u nás by to mohlo být cca 1800 Kč. To však není až tak špatné na to, kolik toho toto zařízení zvládne, ale na druhou stranu každý nebude potřebovat externí zvukovku nebo USB hub. 
 
Konstrukce stojanu je hliníková a základna je také z plastu a opatřena gumovými nožkami. Gumou je také pokryt vrchol držáku sluchátek a samotné rameno je posíleno, aby se neohýbalo. Celý stojan má rozměry 160 x 100 x 275 mm. 
 
Nabíječka Qi dokáže dodat až 10 W, přičemž samotná je vybavena řídicí elektronikou zabraňující přehřátí, přebití a také aktivace nabíjení v případě, kdy jsou v dosahu k tomu nevhodné objekty. Vestavěnou zvukovku samozřejmě můžeme využít pro samotný headset a napojit jej přes 3,5mm konektor. Software pak nabízí obvyklá nastavení zvuku včetně virtuálního surroundu. 
 
Podsvícení pak obstará 13 RGB LED umístěných v okrajích základny po celém obvodu. Ty zase bude ovládat pomocí softwaru Portal od Cooler Masteru. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu
Společnost Microsoft oznámila, že kvůli špatně nakonfigurované databázi vytvořila nechtěný bezpečnostní problém. Databáze zhruba 250 milionů případů z uživatelské podpory se totiž volně objevila na Internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek9 komentářů