www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou

Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
, , aktualita
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
K oblíbeným
reklama
Cooler Master tak vypustil do světa produkt GS750, který by si dle jeho představ měl najít místo na našich stolech. Jde jednak o stojan pro odložení sluchátek či headsetu, aby se ten jen neválel po stole a nepřekážel více, než je nutné. 
 
 
Je jasné, že takový stojan musí mít stabilní základnu a když už ji má, tak ta se může také k něčemu využít. Cooler Master tak do ní integroval bezdrátovou nabíječku standardu Qi a dále pak USB hub se dvěma porty verze 3.0 (nebo nejnověji 3.2 Gen 1), externí zvukovku se 7.1 kanály a RGB LED podsvícení. 
 
 
Prostý stojan to tak skutečně není, jako spíše multifunkční zařízení, které může posloužit třeba pro připojení myši, klávesnice, nebo spíše dočasně připojovaných zařízení, jako jsou USB Flash disky. 
 
 
Není pak ani divu, že zařízení GS750 přijde na 70 dolarů, přičemž u nás by to mohlo být cca 1800 Kč. To však není až tak špatné na to, kolik toho toto zařízení zvládne, ale na druhou stranu každý nebude potřebovat externí zvukovku nebo USB hub. 
 
Konstrukce stojanu je hliníková a základna je také z plastu a opatřena gumovými nožkami. Gumou je také pokryt vrchol držáku sluchátek a samotné rameno je posíleno, aby se neohýbalo. Celý stojan má rozměry 160 x 100 x 275 mm. 
 
Nabíječka Qi dokáže dodat až 10 W, přičemž samotná je vybavena řídicí elektronikou zabraňující přehřátí, přebití a také aktivace nabíjení v případě, kdy jsou v dosahu k tomu nevhodné objekty. Vestavěnou zvukovku samozřejmě můžeme využít pro samotný headset a napojit jej přes 3,5mm konektor. Software pak nabízí obvyklá nastavení zvuku včetně virtuálního surroundu. 
 
Podsvícení pak obstará 13 RGB LED umístěných v okrajích základny po celém obvodu. Ty zase bude ovládat pomocí softwaru Portal od Cooler Masteru. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář