Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB

Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB, které se od sebe liší pouze v jedné hlavní věci, a tou je zpracování čelního panelu. Jedna má děrovaný panel a druhá pak "tmavé zrcadlo".
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB jsou tak velice podobné skříně, z jejichž označení je zřejmé, že mají v jisté formě nabídnout ARGB podsvícení. ARGB znamená, že jsou zde využity adresovatelné barevné světelné diody, které tak lze ovládat každou zvlášť. Dle očekávání pak jde v tomto případě o využití ARGB LED ve ventilátorech, a to dvou předních.  
 
 
 
Model MB311L tak nabízí přední panel s vloženým perforovaným plechem, skrz nějž budou moci dva přední podsvícené ventilátory nabírat čerstvý vzduch. Model MB320L má namísto toho tmavý průhledný panel, takže vzduch bude moci proudit dovnitř pouze přes boční průduchy v čele skříně. 
 
 
Tyto skříně se hodí pro sestavy založené na deskách Micro ATX nebo Mini ITX a obě přichází s předinstalovanými 120mm ventilátory v předních pozicích, ovšem za cenu chybějícího zadního. Na tom se šetřilo, ale vzhledem k ceně 60 USD (platí pro oba modely) se tomu nelze divit. 
 
Zajímavé je zpracování levé bočnice, kterou tvoří sklo, jež však nezabírá celý bok. Pod ním je už napevno přichycený panel, který kryje pozici zdroje a dvou 2,5"/3,5" zařízení přístupnou z opačné strany, kde je již kovový panel po celé výšce skříně. 
 
 
 
Do čela skříně se mimochodem vejdou až tři 120mm ventilátory nad sebe, nahoře je pak místo pro další dva 140mm modely a vzadu pro jeden 120mm s vertikálně volitelnou pozicí. Maximální výška procesorového chladiče je 166 mm, což bude stačit snad na všechny věžovité modely pro 120mm ventilátor, zdroj může mít 140mm hloubku, anebo lze vybrat i mnohem větší, pokud odstraníme šachtu pro disky a karty mohou být dlouhé až 344 mm. 
 
Přední panel skříně nese dva USB 3.0, dva 3,5mm audio konektory, ARGB 2-to-3 rozdělovač a v případě skříní verze S02 také ovladač ARGB podsvícení. MasterBox 311L ARGB a MasterBox 320L ARGB přijdou na trh 18. února. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů