Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB

Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB, které se od sebe liší pouze v jedné hlavní věci, a tou je zpracování čelního panelu. Jedna má děrovaný panel a druhá pak "tmavé zrcadlo".
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB jsou tak velice podobné skříně, z jejichž označení je zřejmé, že mají v jisté formě nabídnout ARGB podsvícení. ARGB znamená, že jsou zde využity adresovatelné barevné světelné diody, které tak lze ovládat každou zvlášť. Dle očekávání pak jde v tomto případě o využití ARGB LED ve ventilátorech, a to dvou předních.  
 
 
 
Model MB311L tak nabízí přední panel s vloženým perforovaným plechem, skrz nějž budou moci dva přední podsvícené ventilátory nabírat čerstvý vzduch. Model MB320L má namísto toho tmavý průhledný panel, takže vzduch bude moci proudit dovnitř pouze přes boční průduchy v čele skříně. 
 
 
Tyto skříně se hodí pro sestavy založené na deskách Micro ATX nebo Mini ITX a obě přichází s předinstalovanými 120mm ventilátory v předních pozicích, ovšem za cenu chybějícího zadního. Na tom se šetřilo, ale vzhledem k ceně 60 USD (platí pro oba modely) se tomu nelze divit. 
 
Zajímavé je zpracování levé bočnice, kterou tvoří sklo, jež však nezabírá celý bok. Pod ním je už napevno přichycený panel, který kryje pozici zdroje a dvou 2,5"/3,5" zařízení přístupnou z opačné strany, kde je již kovový panel po celé výšce skříně. 
 
 
 
Do čela skříně se mimochodem vejdou až tři 120mm ventilátory nad sebe, nahoře je pak místo pro další dva 140mm modely a vzadu pro jeden 120mm s vertikálně volitelnou pozicí. Maximální výška procesorového chladiče je 166 mm, což bude stačit snad na všechny věžovité modely pro 120mm ventilátor, zdroj může mít 140mm hloubku, anebo lze vybrat i mnohem větší, pokud odstraníme šachtu pro disky a karty mohou být dlouhé až 344 mm. 
 
Přední panel skříně nese dva USB 3.0, dva 3,5mm audio konektory, ARGB 2-to-3 rozdělovač a v případě skříní verze S02 také ovladač ARGB podsvícení. MasterBox 311L ARGB a MasterBox 320L ARGB přijdou na trh 18. února. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Edge dostane řadu nových funkcí včetně vertikálních karet Microsoft Edge dostane řadu nových funkcí včetně vertikálních karet
Microsoft oznámil funkce, které se během následujících měsíců dostanou do prohlížeče Edge. Nalezneme mezi nimi karty seřazené na výšku, chytré kopírování zachovávající původní formátování nebo správce hesel, který vás upozorní v případě úniku hesla.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Office 365 se mění na Microsoft 365 a přináší nové funkce Office 365 se mění na Microsoft 365 a přináší nové funkce
Microsoft se rozhodl rebrandovat své předplatné Office 365. Nově ponese název Microsoft 365 a kromě dosavadních funkcí přinese také pár novinek. Teams získají i funkce pro koncové zákazníky a aplikace Family Safety pomůže ohlídat děti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Intel Core i9-10900K je v benchmarku Geekbench o 7-30 % rychlejší než i9-9900K Intel Core i9-10900K je v benchmarku Geekbench o 7-30 % rychlejší než i9-9900K
Máme tu další uniklé benchmarky připravovaných procesorů Intel. Konkrétně jde o nový 10jádrový procesor Intel Core i9-10900K v benchmarku Geekbench. Proti předchozímu i9-9900K nabídne o 7 až 30 % vyšší výkon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doom Eternal na starých či slabých grafikách: jak šlape? Doom Eternal na starých či slabých grafikách: jak šlape?
Doom Eternal se ukázal jako dobře optimalizovaná hra, již ve vysoké kvalitě i rozlišení zvládnou i karty, s nimiž bychom si na 4K obvykle netroufli. Na to jsme se už podívali, ale jak jsou na tom starší, nebo obecně slabé grafické karty?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Cadence: 2020 bude rokem pamětí DDR5 Cadence: 2020 bude rokem pamětí DDR5
Marc Greenberg ze společnosti Cadence, který se zaměřuje na trh s pamětmi, označil tento rok za rok pamětí DDR5, ačkoliv jejich standard má JEDEC stále ještě ve vývoji. Je ale už jasné, že 2020 bude v tomto ohledu přelomový.
Včera, aktualita, Jan Vítek