Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB

Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB, které se od sebe liší pouze v jedné hlavní věci, a tou je zpracování čelního panelu. Jedna má děrovaný panel a druhá pak "tmavé zrcadlo".
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB jsou tak velice podobné skříně, z jejichž označení je zřejmé, že mají v jisté formě nabídnout ARGB podsvícení. ARGB znamená, že jsou zde využity adresovatelné barevné světelné diody, které tak lze ovládat každou zvlášť. Dle očekávání pak jde v tomto případě o využití ARGB LED ve ventilátorech, a to dvou předních.  
 
 
 
Model MB311L tak nabízí přední panel s vloženým perforovaným plechem, skrz nějž budou moci dva přední podsvícené ventilátory nabírat čerstvý vzduch. Model MB320L má namísto toho tmavý průhledný panel, takže vzduch bude moci proudit dovnitř pouze přes boční průduchy v čele skříně. 
 
 
Tyto skříně se hodí pro sestavy založené na deskách Micro ATX nebo Mini ITX a obě přichází s předinstalovanými 120mm ventilátory v předních pozicích, ovšem za cenu chybějícího zadního. Na tom se šetřilo, ale vzhledem k ceně 60 USD (platí pro oba modely) se tomu nelze divit. 
 
Zajímavé je zpracování levé bočnice, kterou tvoří sklo, jež však nezabírá celý bok. Pod ním je už napevno přichycený panel, který kryje pozici zdroje a dvou 2,5"/3,5" zařízení přístupnou z opačné strany, kde je již kovový panel po celé výšce skříně. 
 
 
 
Do čela skříně se mimochodem vejdou až tři 120mm ventilátory nad sebe, nahoře je pak místo pro další dva 140mm modely a vzadu pro jeden 120mm s vertikálně volitelnou pozicí. Maximální výška procesorového chladiče je 166 mm, což bude stačit snad na všechny věžovité modely pro 120mm ventilátor, zdroj může mít 140mm hloubku, anebo lze vybrat i mnohem větší, pokud odstraníme šachtu pro disky a karty mohou být dlouhé až 344 mm. 
 
Přední panel skříně nese dva USB 3.0, dva 3,5mm audio konektory, ARGB 2-to-3 rozdělovač a v případě skříní verze S02 také ovladač ARGB podsvícení. MasterBox 311L ARGB a MasterBox 320L ARGB přijdou na trh 18. února. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik9 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem HyperX Pulsefire Haste: lehká herní myš se symetrickým tělem
Od HyperX se na trh dostává nová herní myš, která představuje další odlehčený model využívající děravý plášť. HyperX Pulsefire Haste má také symetrické tělo, ovšem přesto se nebude hodit levákům stejně dobře jako pravákům.
Včera, aktualita, Jan Vítek