Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB

Cooler Master uvádí levné skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové skříně MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB, které se od sebe liší pouze v jedné hlavní věci, a tou je zpracování čelního panelu. Jedna má děrovaný panel a druhá pak "tmavé zrcadlo".
K oblíbeným
reklama
Cooler Master MasterBox MB311L ARGB a MB320L ARGB jsou tak velice podobné skříně, z jejichž označení je zřejmé, že mají v jisté formě nabídnout ARGB podsvícení. ARGB znamená, že jsou zde využity adresovatelné barevné světelné diody, které tak lze ovládat každou zvlášť. Dle očekávání pak jde v tomto případě o využití ARGB LED ve ventilátorech, a to dvou předních.  
 
 
 
Model MB311L tak nabízí přední panel s vloženým perforovaným plechem, skrz nějž budou moci dva přední podsvícené ventilátory nabírat čerstvý vzduch. Model MB320L má namísto toho tmavý průhledný panel, takže vzduch bude moci proudit dovnitř pouze přes boční průduchy v čele skříně. 
 
 
Tyto skříně se hodí pro sestavy založené na deskách Micro ATX nebo Mini ITX a obě přichází s předinstalovanými 120mm ventilátory v předních pozicích, ovšem za cenu chybějícího zadního. Na tom se šetřilo, ale vzhledem k ceně 60 USD (platí pro oba modely) se tomu nelze divit. 
 
Zajímavé je zpracování levé bočnice, kterou tvoří sklo, jež však nezabírá celý bok. Pod ním je už napevno přichycený panel, který kryje pozici zdroje a dvou 2,5"/3,5" zařízení přístupnou z opačné strany, kde je již kovový panel po celé výšce skříně. 
 
 
 
Do čela skříně se mimochodem vejdou až tři 120mm ventilátory nad sebe, nahoře je pak místo pro další dva 140mm modely a vzadu pro jeden 120mm s vertikálně volitelnou pozicí. Maximální výška procesorového chladiče je 166 mm, což bude stačit snad na všechny věžovité modely pro 120mm ventilátor, zdroj může mít 140mm hloubku, anebo lze vybrat i mnohem větší, pokud odstraníme šachtu pro disky a karty mohou být dlouhé až 344 mm. 
 
Přední panel skříně nese dva USB 3.0, dva 3,5mm audio konektory, ARGB 2-to-3 rozdělovač a v případě skříní verze S02 také ovladač ARGB podsvícení. MasterBox 311L ARGB a MasterBox 320L ARGB přijdou na trh 18. února. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme
Nové informace šířící se o generaci Ampere přinášejí očekávání toho, co NVIDIA chce za měsíc představit na své GDC 2020. Optimisté očekávají Ampere a ti největší optimisté dokonce herní Ampere. A jak to vidí v Igorově laboratoři?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost
Fámy kolují nejen o očekávaných čipech NVIDIA Ampere, ale také kolem "velkých Navi", jak se označuje hi-end, který si má AMD připravovat pro letošní rok. Nové informace mají mít původ ve firmě SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1. CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1.
Polské studio CD Projekt Red se může pochlubit pozici evropské dvojky mezi největšími herními studii. Může se těšit z velice dobrých prodejů titulu The Witcher 3: Wild Hunt a nadějného Cyberpunk 2077. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře