coremar

Registrace: 17.9.2010
Komentářů: 165 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 14 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 16.3.2018 s hodnocením +11:
Ano ty chyby jsou nebezpečné...když si cizího člověka pustíte k PC a dáte mu administrátorský přístup. Jsou úplně stejně nebezpečné, jaké je nebezpečí vykradeného domu, když zlodějům vědomě dáte klíče. V momentě, kdy má někdo administrátorský přístup k PC, je úplně jedno jakej procák to má. CTS labs jsou zloději a podvodníci na totožné úrovni jako patentoví trollové. Takovej bezpečnostní troll...
Znění komentáře ze dne 12.7.2017 s hodnocením +10:
Upřímně mám pocit, že Intel začíná být zoufalý :D

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 17.9.2018 s hodnocením -2:
To se dozvíme až budeme mít něco oficiálnějšího, ovšem z toho co tu v článku vidíme se podle mě nedá usoudit vůbec nic jiného, než že je to naprostý fake...proč jinak by tam všechno bylo takhle amatérsky zaškrtaný? :D Počkám si hezky na testy nějakých pro mě relativně důvěryhodných webů, kde bude hezky úplně všechno včetně výcucu z CPU­-Z apod. Pak bych tomu možná i věřil.
Znění komentáře ze dne 12.1.2018 s hodnocením -2:
No je asi vidět, že tam nemají co posílat tajné satelity...Oběžná dráha Země patří nám všem a všechno co se tam posílá by mělo být zveřejněno.....Lidstvo nikdy nepostoupí na další úroveň vyspělosti, dokud se budou dělat podobné tajné věci...za mě si myslím, že je dobře, že to spadlo.