www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair představuje designovou skříň Spec-Omega RGB

Corsair představuje designovou skříň Spec-Omega RGB
, , aktualita
S celým názvem Corsair Carbide Series Spec-Omega RGB přichází počítačová skříň moderního ražení, která se chce především líbit. Má tak výrazný design stejně jako jiné nové skříně této společnosti. 
K oblíbeným
reklama
Předně je ale třeba říci, že v základu je Corsair Carbide Series Spec-Omega RGB klasický Middle Tower pro sestavy založené na deskách ATX. Výrobce se snažil zapracovat především na jeho zevnějšku, což postihlo panely a plastové nástavby. A co by to bylo za moderní skříň, kdyby neměla v zásobě pěkných pár barevných LED? Ty se uplatní jako obvykle ve ventilátorech a také v předním panelu. 
 
 
Ten je rozdělen na tři části, a sice bílou či černou dle verze, pak je to průhledná kouřová z temperovaného skla a nakonec je dole menší trojúhelník coby průduch pro nabírání vzduchu. Vepředu také najdeme obvyklou výbavu dvou USB 3.0, dvou audio konektorů a nezbytných tlačítek. 
 
 
 
Corsair v rámci základní výbavy již nabízí celkem 54 barevných LED a k tomu také příslušný ovladač Node PRO zařizující různé efekty s využitím softwaru Corsair iCUE, který umožní také synchronizaci s podsvícením dalšího hardwaru. Na podsvícení se ostatně zaměřila i nová skříň Corsair Obsidian 1000D tvořící hi-end této firmy. Vedle skla v předním panelu tu máme i celou skleněnou levou bočnici. 
 
Barevné LED se dělí na 30 v předním panelu a po 12 jsou v předním a zadním ventilátoru Corsair HD120 RGB. Celá skříň má rozměry 232 x 495 x 516 mm a má připraveny pozice pro až 6 ventilátorů nebo také až 360mm radiátor vodního chlazení vepředu, 240mm nahoře a 120mm vzadu. Kompatibilní jsou s ní firemní vodní chladiče H55, H60, H75, H80i, H90, H100i, H105, H110i, H115i a H150i. 
 
Dovnitř můžeme umístit desky ATX, Micro ATX nebo Mini ITX s až sedmi sloty, pak je tu místo pro dva pevné disky a tři SSD, maximální délka karet je 370 mm, hloubka zdroje 180 mm a výška procesorového chladiče 170 mm. Cena byla stanovena na cca 3500 Kč s daní, přičemž samotný Lightning Node PRO, který je obsažen v základní verzi, přijde na cca 1250 Kč. A pokud z RGB podsvícení nejste zrovna odvaření, můžete si za cenu o cca 1000 Kč nižší pořídit i Corsair Carbide Series SPEC-OMEGA s temperovaným sklem, ale bez RGB LED. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci
NVIDIA už dlouho nabízí své Game Ready Driver, které vždy ve své nové verzi reagují na nabídku nejdůležitějších herních novinek. Nyní tu máme Creator Ready Driver a je jasné, že půjde o stejnou věc, jen ne pro hry, ale pro jiné aplikace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře
Na GDC byl představen další model headsetu Oculus Rift, který dostal prosté označení S. Jde o přímého následovníka původního modelu Oculus Rift, který stále vyžaduje kabely, ale nabízí vyšší rozlišení a schopnost se sám orientovat v prostoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu
Intel se odhodlal po řadě let zásadním způsobem vylepšit své běžné integrované grafické čipy. Chystá si 11. generaci grafické architektury a pro běžné GT2 to bude znamenat především jednu věc. Počet jednotek EU se navýší z 24 na 64. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek