www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair uvádí Carbide Series SPEC-04 s temperovaným sklem

Corsair uvádí Carbide Series SPEC-04 s temperovaným sklem
, , aktualita
Vlna, která nám do světa počítačových skříní přinesla namísto plexiskla temperované sklo, ještě zdaleka nekončí. Nyní tu máme také společnost Corsair, která připravila model Carbide Series SPEC-04 vybavený bočnicí z tohoto materiálu. 
K oblíbeným
reklama
Corsair Carbide Series SPEC-04 patří spíše mezi levnější skříně, neboť v našich obchodech se již v různých verzích dají pořídit za cca 1350 Kč s daní, ale lze očekávat, že verze označená Tempered Glass bude o něco dražší. 
 
 
Tyto skříně se snaží zákazníky lákat na asymetrický design svého předního panelu, který zčásti slouží pro nabírání čerstvého vzduchu. Nová verze bude stejná jako starší, a to samozřejmě až na boční sklo tvořící celou bočnici, která bude přichycena čtyřmi velkými matkami, jež bude možné odmontovat bez nástrojů. 
 
Dovnitř skříní SPEC-04 můžeme nacpat až pět 120mm ventilátorů, z nich je v nové skříni zahrnutý jeden s červeným podsvícením. Na předním panelu pak najdeme rozhraní USB 3.0 a audio konektory. 
 
Pro úložná zařízení tu máme tři 3,5" pozice plus dvě 2,5", tray může hostit standardní desky formátu ATX se sedmi sloty a pak se nezapomnělo na možnosti pro správu kabeláže vedené za trayem.

Zdroj: TZ Corsair


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena
Studio Obsidian Entertainment, které už nějaký ten pátek patří Microsoftu, je aktuálně v kurzu jako to, které stojí za úspěchem hry The Outer Worlds. Nyní ale chceme probrat sérii Pillars of Eternity. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu
Z nové záplaty pro linuxové ovladače vyplývá, že AMD si nejspíše stejně jako NVIDIA a Intel chystá funkci nevyhlazeného škálování, čili Integer Scaling. Nyní je i otázka, na jakých kartách by to mohlo fungovat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia
Google na konci předchozího roku testoval svůj Project Stream, ale ještě předtím se šuškalo, že si tato firma připravuje herní streamovací službu. Tu nakonec známe jako Stadia dle původních informací by už pomalu měla být spuštěna. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu
Nedávno se mluvilo o tom, že nová generace grafických čipů společnosti NVIDIA bude mít zpoždění. Nyní tu ale máme zprávu, dle níž bychom se naopak mohli těšit už na jaro a v létě očekávat nástupkyni karty RTX 2080. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek