www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair uvádí Carbide Series SPEC-04 s temperovaným sklem

Corsair uvádí Carbide Series SPEC-04 s temperovaným sklem
, , aktualita
Vlna, která nám do světa počítačových skříní přinesla namísto plexiskla temperované sklo, ještě zdaleka nekončí. Nyní tu máme také společnost Corsair, která připravila model Carbide Series SPEC-04 vybavený bočnicí z tohoto materiálu. 
K oblíbeným
reklama
Corsair Carbide Series SPEC-04 patří spíše mezi levnější skříně, neboť v našich obchodech se již v různých verzích dají pořídit za cca 1350 Kč s daní, ale lze očekávat, že verze označená Tempered Glass bude o něco dražší. 
 
 
Tyto skříně se snaží zákazníky lákat na asymetrický design svého předního panelu, který zčásti slouží pro nabírání čerstvého vzduchu. Nová verze bude stejná jako starší, a to samozřejmě až na boční sklo tvořící celou bočnici, která bude přichycena čtyřmi velkými matkami, jež bude možné odmontovat bez nástrojů. 
 
Dovnitř skříní SPEC-04 můžeme nacpat až pět 120mm ventilátorů, z nich je v nové skříni zahrnutý jeden s červeným podsvícením. Na předním panelu pak najdeme rozhraní USB 3.0 a audio konektory. 
 
Pro úložná zařízení tu máme tři 3,5" pozice plus dvě 2,5", tray může hostit standardní desky formátu ATX se sedmi sloty a pak se nezapomnělo na možnosti pro správu kabeláže vedené za trayem.

Zdroj: TZ Corsair


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek
Jistě vám neunikly dvě smrtelné nehody Boeingu 737 MAX 8 v poslední době, při kterých dohromady zemřelo téměř 350 lidí. Mohly za ně peníze. Aerolinky totiž šetřily a nepřiplatily si za důležitou bezpečnostní výbavu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu
Na internetu se dnes streamuje všechno. Dva Korejci se tak rozhodli, že budou šmírovat hotelové hosty a do mnoha hotelů po Jižní Koreji instalovali tajné kamery, kterými natáčeli hosty a záznamy prodávali na internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala