www.svethardware.cz
>
>
>

Cougar Conquer 2: skříňová extravagance

Cougar Conquer 2: skříňová extravagance
, , aktualita
Počítačová skříň Conquer 2 od společnosti Cougar se dá označit za čistou extraganci a protipól designově minimalistických modelů. Ostatně vypadá jako součást duhovkami vybarveného transformera. 
K oblíbeným
reklama
Cougar Conquer 2 je tak jedna ze skříní, která by mohla být poloviční, kdyby z ní zmizelo vše, co nemá praktický význam. Tvořena je různě tvarovanými kovovými panely, chybět ale nesmí ani temperované sklo a také různé RGB diodami prosvícené prvky včetně předního ventilátoru, jenž je rovněž schován za sklem. 
 
 
Má svůj divoký design ale aspoň trošku promyšlený? Když se podíváme na zpracování, pak je vidět, že v základu půjde v podstatě o střední věž s pozicí zdroje dole, což je dnes běžné a podivné je pouze to množství kovu a skla okolo. Cougar také uvádí, že veškeré panely bude možné odšroubovat, čímž jde zase na ruku modderům
 
 

 
Nicméně je celkem zřejmé, že kdyby měl uživatel před instalací komponent nebo sebemenší změnou vždy odmontovat onu změť různě tvarovaných panelů, asi by tvůrcům neděkoval za pěkné chvíle strávené se šroubovákem v ruce. Ve skutečnosti je tak možné počítač s vnitřní konstrukcí zezadu vysunout ven. Snad ale ve firmě Cougar také mysleli na snadné odpojení kabelů od předních tlačítek či I/O portů, anebo prostě nabízí dostatečně dlouhé kabely a místo, kam se mohou uložit. 
 
 
Uvnitř máme místo pro desky formátu ATX, až osm rozšiřujících karet dlouhých do 400 mm (grafiku lze nainstalovat také vertikálně), vepředu máme prostor pro 240mm radiátor a nahoře pak pro 360mm radiátor. 
 
 
Cenu své novinky výrobce neprozradil stejně jako dostupnost, ale je zřejmé, že cena bude vysoká a s obrovskou sérií vyrobených kusů se asi nepočítá. První model Conquer je u nás ještě k dispozici za 6500 Kč. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD
Elon Musk je znám tím, že chce pomoci lidstvu zbavit se fosilních paliv. Jedním z nových projektů bude i soutěž o nejlepší systém zachytávání oxidu uhličitého, přičemž ve hře je cena ve výši 100 milionů USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games? Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games?
Už před rokem jsme slyšeli o tom, že se chystá oživení série Knights of the Old Republic, čili KOTOR a také se mluví o tom, že ji bude vyvíjet nějaké studio, jež bychom zrovna nehádali. A vůbec přitom nemusí patřit pod Electronic Arts. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře