www.svethardware.cz
>
>
>

Cougar Conquer 2: skříňová extravagance

Cougar Conquer 2: skříňová extravagance
, , aktualita
Počítačová skříň Conquer 2 od společnosti Cougar se dá označit za čistou extraganci a protipól designově minimalistických modelů. Ostatně vypadá jako součást duhovkami vybarveného transformera. 
K oblíbeným
reklama
Cougar Conquer 2 je tak jedna ze skříní, která by mohla být poloviční, kdyby z ní zmizelo vše, co nemá praktický význam. Tvořena je různě tvarovanými kovovými panely, chybět ale nesmí ani temperované sklo a také různé RGB diodami prosvícené prvky včetně předního ventilátoru, jenž je rovněž schován za sklem. 
 
 
Má svůj divoký design ale aspoň trošku promyšlený? Když se podíváme na zpracování, pak je vidět, že v základu půjde v podstatě o střední věž s pozicí zdroje dole, což je dnes běžné a podivné je pouze to množství kovu a skla okolo. Cougar také uvádí, že veškeré panely bude možné odšroubovat, čímž jde zase na ruku modderům
 
 

 
Nicméně je celkem zřejmé, že kdyby měl uživatel před instalací komponent nebo sebemenší změnou vždy odmontovat onu změť různě tvarovaných panelů, asi by tvůrcům neděkoval za pěkné chvíle strávené se šroubovákem v ruce. Ve skutečnosti je tak možné počítač s vnitřní konstrukcí zezadu vysunout ven. Snad ale ve firmě Cougar také mysleli na snadné odpojení kabelů od předních tlačítek či I/O portů, anebo prostě nabízí dostatečně dlouhé kabely a místo, kam se mohou uložit. 
 
 
Uvnitř máme místo pro desky formátu ATX, až osm rozšiřujících karet dlouhých do 400 mm (grafiku lze nainstalovat také vertikálně), vepředu máme prostor pro 240mm radiátor a nahoře pak pro 360mm radiátor. 
 
 
Cenu své novinky výrobce neprozradil stejně jako dostupnost, ale je zřejmé, že cena bude vysoká a s obrovskou sérií vyrobených kusů se asi nepočítá. První model Conquer je u nás ještě k dispozici za 6500 Kč. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových grafických čipů Přehled desktopových grafických čipů
Přinášíme komplexní přehled grafických čipů a modelů grafických karet společností ATI/AMD a NVIDIA, který průběžně doplňujeme o nové modely, abyste tak měli k dispozici i aktuální informace. Doplněno o nové Radeon RX 5500 XT a 5600 XT.
Dnes, článek, Jan Vítek, Michal Huspeka104 komentářů
Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje
Microsoft varuje, že internetový prohlížeč Internet Explorer trpí na vážnou zero-day chybu. Ta je tedy už v praxi zneužívána, ale prozatím na ni neexistuje oprava. Jde o podobný problém, který měla před pár dny i Mozilla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT
AMD a jeho AIB partner Sapphire našlo vskutku rychlou odpověď na to, že NVIDIA výrazně zlevnila karty RTX 2060, které si ze své ceny umazaly 50 dolarů. Sapphire cenu nechává, ale přidává na výkonu karet RX 5600 XT.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná
Společnost SpaceX čekala jedna hlavní závěrečná zkouška před tím, než jí NASA umožní létat s lidmi na Mezinárodní vesmírnou stanici. My se nyní můžeme podívat, jak se tento test povedl při startu rakety Falcon 9.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů