reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Counter-Strike: Global Offensive je k dispozici zdarma jako offline hra

3.9.2018, Jan Vítek, aktualita
Counter-Strike: Global Offensive je k dispozici zdarma jako offline hra
Counter-Strike: Global Offensive si nyní může každý aktivovat na Steamu zdarma jako offline hru, a to konkrétně Counter-Strike: Global Offensive Free Edition. Nabízena je jak pro Windows, tak Mac i Linux.
Counter-Strike: Global Offensive je známá a oblíbená síťová akce, a sice týmová střílečka vycházející prostě a jednoduše z klasického Counter-Striku. Valve ji dává k dispozici zdarma, ovšem jako offline edici, takže co to vůbec znamená? Jednoduše to, že nebudeme moci hrát proti lidským protivníkům, ale pouze proti počítačem řízeným botům a pak už jen sledovat hru ostatních prostřednictvím GOTV (Source TV). 
 
 
Od Valve je to přívetivý krok pro ty, kteří nechtějí za Counter-Strike: Global Offensive Full Edition zaplatit 12,49 eur a prvně si chtějí vyzkoušet, jestli je vůbec taková hra bude bavit a také se podívat na to, zda v ní asi tak budou mít proti ostatním šanci. Ostatně právě hra proti botům může leckoho vycvičit na potřebnou úroveň, i když hrát s lidmi a proti nim je pochopitelně jiné. 
 
Na GOTV můžete sledovat především hry těch zkušenějších lidí, a něco se tak od nich naučit, a to třeba o jejich pohybu v různých mapách, využití zbraní a dovedností. Valve nám pak poskytuje přehled dalších důvodů, proč bychom pak měli mít zájem o plnou verzi hry. Vedle samozřejmé možnosti hrát online proti lidem je to přístup k online obsahu, využití funkce matchmaking, herního inventáře, skill groups, XP, atd. 
 
Samotná hra je pokračováním už 14 let starého Counter Strike: Source, ovšem nedávno byla aktualizována (což je ostatně celkem často), a to kvůli svižnějšímu běhu na slabších počítačích. Vyladěna byla také zbraň MP5 a mapa Mirage. Pokud vás CS:GO dosud minula a její volná verze vás zaujme, můžete s koupí počkat na některý ze Steam Sale, jichž bude letos na podzim jako obvykle více. Valve totiž pak své tituly nabízí za hubičku. 
 
Zdroj: Steam


reklama