Cyberpunk 2077 už vede v tabulce Steamu

Cyberpunk 2077 už vede v tabulce Steamu
, , aktualita
Cyberpunk 2077 přijde na trh až 10. prosince, ovšem reklamní kampaň právě proto nyní už vrcholí a to má své následky, které jsou pro vývojáře veskrze příjemné. O hru je už nyní velký zájem, což se odráží ve statistikách Steamu. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 byl několikrát odložen, ovšem na rozdíl od jiných her to bylo ještě akceptovatelné odsunutí vydání, v němž se snad odrazí výsledná kvalita této hry. Nyní již asi opravdu konečné datum vydání je 10. prosince a jde už opravdu o termín, který musí klapnout, aby se CD Projekt mohl těšit z předvánočních tržeb. 
 
 
Následující seznam je platný k týdnu, který končil 29. listopadu a ukazuje produkty prodávané na Steamu v pořadí dle tržeb, ne kusů. To je zvláště důležité zdůraznit vzhledem k VR headsetu Valve Index na druhém místě, které je i tak velice slušné, když si uvědomíme, jak stále ještě úzkoprofilový produkt to je: 
  • Cyberpunk 2077
  • Valve Index VR Kit
  • Phasmophobia
  • Football Manager 2021
  • Hades
  • Red Dead Redemption 2
  • Halo: The Masterchief Collection
  • PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
  • Death Stranding
  • DOOM Eternal
Marketingový hype, který polský vydavatel postupně rozjížděl v průběhu podzimu, tak nese své ovoce.  
  
 
Vydavatel ostatně navázal spolupráci s mnoha společnostmi a mezi nimi i s NVIDIÍ, která už dříve představila speciální karty NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti Cybepunk 2077 Edition. Ovšem mezitím se na trh dostala nová generace, a tak tu máme novou GeForce RTX 3080 Cyberpunk 2077 Edition. Tu už ale nepřichystala NVIDIA. Jde o jeden jediný exemplář, který byl přichystán pro soutěž na čínském Bilibili. 
 
 
Vedle toho se soutěžilo o tematické herní křeslo, myš, ovladač a další ceny. Už nyní je přitom jasné, že Cyberpunk 2077 bude kvalitní hra, která si získá pozitivní ohlasy. Vypovídají o tom několikahodinové zkušenosti vybraných herních recenzentů, jejichž preview jsou samozřejmě také součástí marketingového tažení a právě i díky nim se tato hra může těšit takovému zájmu lidí, kteří se nebojí utratit své peníze v předprodeji. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek21 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů