Cyberpunk 2077 verze 1.31 ukazuje ray tracing bez omezení a DLSS 2.2

Cyberpunk 2077 verze 1.31 ukazuje ray tracing bez omezení a DLSS 2.2
, , aktualita
Cyberpunk 2077 dostal novou verzi 1.31, na níž lidé z Digital Dreams založili své video pořízené především díky kartě GeForce RTX 3090. To ukazuje grafiku s nastavením Beyond All Limits Ray Tracing a s DLSS 2.2. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunk 2077 je aktuálně jednou z vizuálně nejpropracovanějších her, ale také je dle toho i velice náročný na hardware. Minulý týden přitom dorazila záplata povyšující hru na verzi 1.31, která přináší také nový Wet Surfaces System. Jde o lepší ztvárnění mokrých povrchů právě s ohledem na ray tracing, což má znamenat mnohem detailnější odrazy a také už mají být ulice po dešti konečně opravdu mokré, než aby vypadaly v podstatě stejně. Vedle toho tu je jako obvykle další várka oprav různých chyb a konzole PlayStation se dočkaly další optimalizace využití paměti GPU. 
 
 
Nyní se můžeme podívat také na desetiminutové video od Digital Dreams, které ukazuje novou verzi Cyberpunku 2077 běžící na GeForce RTX 3090 v rozlišení 4K, a to právě s nejvyšším nastavením ray tracingu s pomocí technologie DLSS 2.2. Do hry je také nainstalováno přes 50 modifikací, ale nedozvídáme se, které to jsou. 
 
Ukazují se tu ale především opravdu detailní odrazy na vodní hladině či v mokrých ulicích města, což tak vynikne zvláště v noci a pochopitelně za deště či po něm. V popisu videa také narazíme na užitečné odkazy, a sice jednak se speciální konfigurací ray tracingu od Digital Dreams a také je tu odkaz na modifikaci nabízející přepracované shadery a odlišnou paletu, díky čemuž má hra vypadat realističtěji. Paleta je pak posunuta více do šedých či modrých tónů.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NZXT BLD Kits: PC stavebnice pro ty, kteří se bojí si sami vybrat NZXT BLD Kits: PC stavebnice pro ty, kteří se bojí si sami vybrat
Anebo také pro ty, kteří nemohou sehnat potřebnou grafickou kartu a přitom nechtějí přijít o možnost si své PC postavit z běžně dostupných komponent. Od NZXT k tomu dostanou příležitost díky BLD Kitům.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
GeForce NOW RTX 3080: nová generace se zaručeným výkonem GeForce NOW RTX 3080: nová generace se zaručeným výkonem
Společnost NVIDIA představuje novou generaci své cloudové herní platformy, kterou představuje nový typ členství označený jako GeForce NOW RTX 3080. Je tak zřejmé, že předplatitelé získají výkon karty RTX 3080. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CD Projekt Red odkládá next-gen verze Zaklínače 3 i Cyberpunku 2077 CD Projekt Red odkládá next-gen verze Zaklínače 3 i Cyberpunku 2077
Loni touto dobou jsme se už těšili na brzké vydání hry Cyberpunk 2077, ze kterého se však pro CD Projekt Red stala (především konzolová) katastrofa. Další problém přišel s hackem jejích serverů, a tak není divu, že původní plány už neplatí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Raspberry Pi poprvé v historii zdražují, které a o kolik? Raspberry Pi poprvé v historii zdražují, které a o kolik?
Nabídku nadace Raspberry zdobily pevně dané a očekávatelné ceny, které se v případě starších modelů ještě postupně snižovaly, tedy pokud nebyl daný hardware rovnou stažen z nabídky. Nyní ale přichází opak. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Cezanne Refresh: čekají nás mobilní APU s křemíkem Barcelo? AMD Cezanne Refresh: čekají nás mobilní APU s křemíkem Barcelo?
O plánech společnosti AMD není snadné mít přehled, a to především proto, že sama spíše mlčí, a tak vzniká prostor pro mnohé spekulace a celkový obrázek si musíme dávat dohromady po střípcích. A jeden takový nese název Barcelo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek