Další Battlefield ponese označení V a bude z druhé světové

Další Battlefield ponese označení V a bude z druhé světové
, , aktualita
Ve firmě Electronic Arts se rozhodli, že v případě série Battlefield budou pokračova v původním stylu označování, než přišel Battlefield 1. Aby to ale nebylo tak jednoduché, namísto arabských číslic přejdou na římské. 
K oblíbeným
reklama
Znamená to, že následovat bude Battlefield V, který naváže na řadu Battlefield 1942, Battlefield 2, Battlefield 3, Battlefield 4 a Battlefield 1, pokud vynecháme některé vedlejší tituly. EA se tak snaží svým způsobem navázat na původní označení, ale zároveň se od něj distancovat. To je ovšem vedlejší. 
 
 
Oficiální ohlášení tohoto nového titulu můžeme očekávat v červnu na E3 2018 a o Battlefield V o něm dle Hexus.net mluví zdroje, které jsou dobře obeznámeny s plány firmy Electronic Arts. 
 
 
Battlefield V také bude první titul od doby titulu Battlefield 1943 (2009), jenž bude zasazen do prostředí druhé světové války a je třeba připomenout, že tato starší hra byla určena pro konzole Xbox 360, PlayStation 3 a ne pro PC. 
 
Dočkat se máme ještě v tomto roce, čili cca dva roky po nástupu Battlefield 1. Ten se prodával lépe než Battlefield 4 a v prosinci 2016 překonal počet 25 milionů zákazníků. Dle USGamer by se do připravované hry měly dostat loot boxy, ale prý jen pro kosmetické doplňky a postavy bude prý možné přizpůsobit s daleko většími možnostmi než dříve.
 
Po nástupu Battlefield V bychom pak mohli očekávat Battlefield: Bad Company 3. 
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek