Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn

Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn
, , aktualita
Do velice obsáhlé herní franšízy Far Cry už necelý rok po vydání Far Cry 5 přibyde další titul, a sice post-apokalyptický New Dawn. Ten dorazí už 15. února a vedle toho se můžeme podívat na výsledky udílení Game Awards. 
reklama
Far Cry New Dawn má stejně jako pátý díl na svědomí Ubisoft Montreal (i když na pětce pracovali také v Torontu) a jak už označení napovídá, jde o odbočku od hlavní série, i když v jistém smyslu i pokračování právě pátého dílu. 
 
 
Příběh se bude odehrávat 17 let po událostech z Far Cry 5 a týkat se bude dvojčat Mickey a Lou, která přežívají právě v Hope County. Půjde tak o stejné místo jako ve Far Cry 5, ale značně poznamenané dřívější apokalypsou. I tak budou moci hráči navštívit dobře známá místa, takže je už jasné, proč tato hra může vyjít tak brzy po vydání pátého dílu. Jde v podstatě o takový post-apokalypticky laděný datadisk, a tomu odpovídá i cena 45 eur za kopii pro PC, Xbox One i PS4. Zajímavá bude i grafika plná křiklavých barev a zvláště přepálená fialová nám může připomenout starší titul Red Dragon ze stejné série. 
 
 
Co se týče herních cen Game Awards, ty se udílely v Microsoft Theatre v Los Angeles. Titul hry roku si odnesla hra God of War, která PC hráče jako exkluzivní titul pro PS4 může může nechat chladné. V pozadí pak zůstaly hry jako Assassin’s Creed Odyssey, Monster Hunter: World a Red Dead Redemption 2. A co další ocenění?  
 
 
 • Nejlepší akční adventura: God of War
 • Nejlepší akční hra: Dead Cells
 • Nejlepší trvale aktuální hra: Fortnite
 • Nejlepší RPG: Monster Hunter: World
 • Nejlepší VR/AR hra: Astro Bot: Rescue Mission
 • Nejlepší mlátička: Dragon Ball FighterZ
 • Nejlepší rodinná hra: Overcooked 2
 • Nejlepší sportovní/závodní hra: Forza Horizon 4
 • Nejlepší strategie: Into the breach
 • Nejlepší multiplayerový titul: Fortnite
 • Nejlepší eSports hra: Overwatch
 • Nejlepší indie hra: Celeste
 • Nejlepší mobilní hra: Florence
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra
Před dvěma měsíci Google oznámil, že ukončí provoz sociální sítě Google+. Našla se však další bezpečnostní díra a společnost se rozhodla, že tuto síť odstaví ještě rychleji, a to už v dubnu 2019.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nová generace atomových hodin může pomoci najít temnou hmotu Nová generace atomových hodin může pomoci najít temnou hmotu
Hon na temnou hmotu probíhá už pěknou řádku desetiletí, což je dlouho na to, že ta má tvořit většinu hmoty ve známém vesmíru. S jejím nalezením, respektive spíše detekováním by ale mohly pomoci nové typy atomových hodin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel ještě více navýšil kapitálové výdaje pro tento rok Intel ještě více navýšil kapitálové výdaje pro tento rok
Intel už jednou letos navýšil své kapitálové výdaje pro rok 2018, a to o plnou miliardu dolarů. Nyní se odhodlal kvůli svým problémům s uspokojením poptávky po 14nm čipech investovat další peníze. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jak uchovat energii? MIT navrhuje "slunce v krabici" Jak uchovat energii? MIT navrhuje "slunce v krabici"
Slunce v krabici je pouze přezdívka pro zařízení s označením Thermal Energy Grid Storage-Multi-Junction Photovoltaics, čili TEGS-MPV. Dle MIT by mohlo lépe než jiné způsoby posloužit pro uložení energie.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář