Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn

Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn
, , aktualita
Do velice obsáhlé herní franšízy Far Cry už necelý rok po vydání Far Cry 5 přibyde další titul, a sice post-apokalyptický New Dawn. Ten dorazí už 15. února a vedle toho se můžeme podívat na výsledky udílení Game Awards. 
K oblíbeným
reklama
Far Cry New Dawn má stejně jako pátý díl na svědomí Ubisoft Montreal (i když na pětce pracovali také v Torontu) a jak už označení napovídá, jde o odbočku od hlavní série, i když v jistém smyslu i pokračování právě pátého dílu. 
 
 
Příběh se bude odehrávat 17 let po událostech z Far Cry 5 a týkat se bude dvojčat Mickey a Lou, která přežívají právě v Hope County. Půjde tak o stejné místo jako ve Far Cry 5, ale značně poznamenané dřívější apokalypsou. I tak budou moci hráči navštívit dobře známá místa, takže je už jasné, proč tato hra může vyjít tak brzy po vydání pátého dílu. Jde v podstatě o takový post-apokalypticky laděný datadisk, a tomu odpovídá i cena 45 eur za kopii pro PC, Xbox One i PS4. Zajímavá bude i grafika plná křiklavých barev a zvláště přepálená fialová nám může připomenout starší titul Red Dragon ze stejné série. 
 
 
Co se týče herních cen Game Awards, ty se udílely v Microsoft Theatre v Los Angeles. Titul hry roku si odnesla hra God of War, která PC hráče jako exkluzivní titul pro PS4 může může nechat chladné. V pozadí pak zůstaly hry jako Assassin’s Creed Odyssey, Monster Hunter: World a Red Dead Redemption 2. A co další ocenění?  
 
 
 • Nejlepší akční adventura: God of War
 • Nejlepší akční hra: Dead Cells
 • Nejlepší trvale aktuální hra: Fortnite
 • Nejlepší RPG: Monster Hunter: World
 • Nejlepší VR/AR hra: Astro Bot: Rescue Mission
 • Nejlepší mlátička: Dragon Ball FighterZ
 • Nejlepší rodinná hra: Overcooked 2
 • Nejlepší sportovní/závodní hra: Forza Horizon 4
 • Nejlepší strategie: Into the breach
 • Nejlepší multiplayerový titul: Fortnite
 • Nejlepší eSports hra: Overwatch
 • Nejlepší indie hra: Celeste
 • Nejlepší mobilní hra: Florence
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2021 Doporučené PC sestavy: září 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek22 komentářů
NIO uvádí na trh hybridní akumulátory s NMC i LFP NIO uvádí na trh hybridní akumulátory s NMC i LFP
Nevýhody lithiových akumulátorů se dají řešit různě. Automobilka NIO to nyní řeší "novým" typem akumulátorů, který využívá hybridní konstrukce. Kombinuje články NMC a LFP, které mají různé vlastnosti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP Envy 34: AiO PC dostane až GeForce RTX 3080 HP Envy 34: AiO PC dostane až GeForce RTX 3080
HP představilo nové All-in-One PC Envy 34. To má ultra širokoúhlý 34" displej IPS, výkonný procesor Intel Core i9 a grafickou kartu až GeForce RTX 3080. Nabídne 16MPx webkameru i porty Thunderbolt 4.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ryzen 5 3600 mizí z trhu a zbývají jen staré, nebo drahé modely Ryzen 5 3600 mizí z trhu a zbývají jen staré, nebo drahé modely
Od společnosti AMD jsme se už nejednou dozvěděli o tom, že kvůli omezeným výrobním kapacitám se snaží preferovat výrobu spíše dražších produktů. Nyní se to zřejmě ukazuje na dalším příkladu a sice na Ryzenu 5 3600. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sweeney zuří, Apple mu ukázal prostředníček a vývojářský účet neobnoví Sweeney zuří, Apple mu ukázal prostředníček a vývojářský účet neobnoví
Částečné rozuzlení sporu mezi firmami Epic Games a Apple přineslo i možnost, že se do nabídky iOS App Store vrátí titul Fortnite, a to na základě podmínek, které si firma Apple stanovila. Ta ale nyní zdržuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek19 komentářů