Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn

Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn
, , aktualita
Do velice obsáhlé herní franšízy Far Cry už necelý rok po vydání Far Cry 5 přibyde další titul, a sice post-apokalyptický New Dawn. Ten dorazí už 15. února a vedle toho se můžeme podívat na výsledky udílení Game Awards. 
reklama
Far Cry New Dawn má stejně jako pátý díl na svědomí Ubisoft Montreal (i když na pětce pracovali také v Torontu) a jak už označení napovídá, jde o odbočku od hlavní série, i když v jistém smyslu i pokračování právě pátého dílu. 
 
 
Příběh se bude odehrávat 17 let po událostech z Far Cry 5 a týkat se bude dvojčat Mickey a Lou, která přežívají právě v Hope County. Půjde tak o stejné místo jako ve Far Cry 5, ale značně poznamenané dřívější apokalypsou. I tak budou moci hráči navštívit dobře známá místa, takže je už jasné, proč tato hra může vyjít tak brzy po vydání pátého dílu. Jde v podstatě o takový post-apokalypticky laděný datadisk, a tomu odpovídá i cena 45 eur za kopii pro PC, Xbox One i PS4. Zajímavá bude i grafika plná křiklavých barev a zvláště přepálená fialová nám může připomenout starší titul Red Dragon ze stejné série. 
 
 
Co se týče herních cen Game Awards, ty se udílely v Microsoft Theatre v Los Angeles. Titul hry roku si odnesla hra God of War, která PC hráče jako exkluzivní titul pro PS4 může může nechat chladné. V pozadí pak zůstaly hry jako Assassin’s Creed Odyssey, Monster Hunter: World a Red Dead Redemption 2. A co další ocenění?  
 
 
 • Nejlepší akční adventura: God of War
 • Nejlepší akční hra: Dead Cells
 • Nejlepší trvale aktuální hra: Fortnite
 • Nejlepší RPG: Monster Hunter: World
 • Nejlepší VR/AR hra: Astro Bot: Rescue Mission
 • Nejlepší mlátička: Dragon Ball FighterZ
 • Nejlepší rodinná hra: Overcooked 2
 • Nejlepší sportovní/závodní hra: Forza Horizon 4
 • Nejlepší strategie: Into the breach
 • Nejlepší multiplayerový titul: Fortnite
 • Nejlepší eSports hra: Overwatch
 • Nejlepší indie hra: Celeste
 • Nejlepší mobilní hra: Florence
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA
Izraelská společnost SpaceIL v noci na dnešek uskutečnila svůj záměr vyslat na Měsíc přistávací modul a k tomu využila služeb společnosti SpaceX a komunikační podporu pak zajistí americká NASA. Pro izraelský program to tak je velká premiéra. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře