Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn

Další Far Cry dorazí už v únoru, přijde New Dawn
, , aktualita
Do velice obsáhlé herní franšízy Far Cry už necelý rok po vydání Far Cry 5 přibyde další titul, a sice post-apokalyptický New Dawn. Ten dorazí už 15. února a vedle toho se můžeme podívat na výsledky udílení Game Awards. 
K oblíbeným
reklama
Far Cry New Dawn má stejně jako pátý díl na svědomí Ubisoft Montreal (i když na pětce pracovali také v Torontu) a jak už označení napovídá, jde o odbočku od hlavní série, i když v jistém smyslu i pokračování právě pátého dílu. 
 
 
Příběh se bude odehrávat 17 let po událostech z Far Cry 5 a týkat se bude dvojčat Mickey a Lou, která přežívají právě v Hope County. Půjde tak o stejné místo jako ve Far Cry 5, ale značně poznamenané dřívější apokalypsou. I tak budou moci hráči navštívit dobře známá místa, takže je už jasné, proč tato hra může vyjít tak brzy po vydání pátého dílu. Jde v podstatě o takový post-apokalypticky laděný datadisk, a tomu odpovídá i cena 45 eur za kopii pro PC, Xbox One i PS4. Zajímavá bude i grafika plná křiklavých barev a zvláště přepálená fialová nám může připomenout starší titul Red Dragon ze stejné série. 
 
 
Co se týče herních cen Game Awards, ty se udílely v Microsoft Theatre v Los Angeles. Titul hry roku si odnesla hra God of War, která PC hráče jako exkluzivní titul pro PS4 může může nechat chladné. V pozadí pak zůstaly hry jako Assassin’s Creed Odyssey, Monster Hunter: World a Red Dead Redemption 2. A co další ocenění?  
 
 
 • Nejlepší akční adventura: God of War
 • Nejlepší akční hra: Dead Cells
 • Nejlepší trvale aktuální hra: Fortnite
 • Nejlepší RPG: Monster Hunter: World
 • Nejlepší VR/AR hra: Astro Bot: Rescue Mission
 • Nejlepší mlátička: Dragon Ball FighterZ
 • Nejlepší rodinná hra: Overcooked 2
 • Nejlepší sportovní/závodní hra: Forza Horizon 4
 • Nejlepší strategie: Into the breach
 • Nejlepší multiplayerový titul: Fortnite
 • Nejlepší eSports hra: Overwatch
 • Nejlepší indie hra: Celeste
 • Nejlepší mobilní hra: Florence
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih
Adobe je známý jako softwarová společnost, která si osvojila model předplatného a moderní pojetí "prodeje" softwaru. Zákazníci si nekupují kopii, nýbrž stornovatelnou licenci na využití produktu a co s tím může přicházet, nám nyní Adobe předvádí naživo. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd
Kdysi spirální galaxie NGC 4485 se v dávné minulosti téměř srazila s mnohem větší galaxií NGC 4490. Srážka nebyla přímá, ale i tak změnila menší galaxii v rodiště nových hvězd, na něž se nyní blíže podíval Hubble. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty
AMD už dokončuje svou novou generaci desktopových APU, což jsou čipy, které nesou kódové označení Picasso. A máme tu opět známého thajského leakera, který nám prozradí, jaké takty můžeme očekávat. O takty totiž zde půjde především. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek