www.svethardware.cz
>
>
>

Další nadílka her zdarma: vánoční Hitman a Company of Heroes 2

Další nadílka her zdarma: vánoční Hitman a Company of Heroes 2
, , aktualita
Letos si nemůžeme stěžovat na nedostatek herních dárků. Máme tu totiž další dva, a to Hitman Holiday Pack od IO Interactive a pak tu je také okamžitá možnost si přivlastnit kopii Company of Heroes 2 od Relic. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft již dříve začal rozdávat hry zdarma, a to jednak World in Conflict a Assassin's Creed IV Black Flag, přičemž druhou zmiňovanou hru si můžete v Uplay zaregistrovat do 18. prosince. Na GoGu pak začal zimní výprodej, kde hned v první den byl zdarma Grim Fandango Remastered. Dnešní den je v tomto obchodě věnován tématu Hvězdných válek. 
 
Dnes začneme s IO Interactive, kteří nám nadělili velkorysý dárek v podobě Hitman Holiday Pack, a to právě od dnešního dne. 
 
 
Tento herní dárek je určen pro PC i konzole Xbox One a PS4 a týká se moderní verze hry Hitman, ale ne celé, nýbrž pařížské epizody. Vyzkoušet si tak budeme moci první dvě hlavní příběhové mise ve hře, a to Showstopper (plus všechny Escalation Contracts) a dále Holiday Hoarders (plus Paris Challenge Packs a všechny achievementy a trofie). Ve výše uvedeném odkazu naleznete celý seznam toho, co Hitman Holiday Pack nabízí. 
 
Pokud se pak rozhodnete koupit už plnou verzi Hitmana, pak se nemusíte obávat, že by vám rozehraný postup zmizel. To platí i při koupi verze GOTY (Game of the Year Edition), která je v nabídce od listopadu. Konzolisté najdou Hitman Holiday Pack v příslušných obchodech a na PC by měl být odedneška k dispozici na Steamu, ale to v této době krátce po druhé hodině odpolední ještě není. Nabídka potrvá až do 5. ledna s tím, že toto časové omezení se nevztahuje na hraní samotné (osekané) hry, ta vám už zůstane. 
 
 
Vedle toho tu máme známý Humble Store, kde se zase nabízí Company of Heroes 2, strategická hra od Relic Entertainment z roku 2013, takže ne zrovna archaický titul. Její hodnocení bylo v mnohém poznamenáno tím, že popisuje alternativní historii 2. světové války na východní frontě, v níž Rusové nejsou zobrazeni ve zrovna pozitivním světle. 
 
Nabídka Company of Heroes 2 zdarma vyprší už zítra, takže není na co čekat. Zapotřebí bude pochopitelně účet na Humble Store, kde jsou také až na British Forces aktuálně ve slevě příslušná DLC k této hře. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková