www.svethardware.cz
>
>
>

Další nadílka her zdarma: vánoční Hitman a Company of Heroes 2

Další nadílka her zdarma: vánoční Hitman a Company of Heroes 2
, , aktualita
Letos si nemůžeme stěžovat na nedostatek herních dárků. Máme tu totiž další dva, a to Hitman Holiday Pack od IO Interactive a pak tu je také okamžitá možnost si přivlastnit kopii Company of Heroes 2 od Relic. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft již dříve začal rozdávat hry zdarma, a to jednak World in Conflict a Assassin's Creed IV Black Flag, přičemž druhou zmiňovanou hru si můžete v Uplay zaregistrovat do 18. prosince. Na GoGu pak začal zimní výprodej, kde hned v první den byl zdarma Grim Fandango Remastered. Dnešní den je v tomto obchodě věnován tématu Hvězdných válek. 
 
Dnes začneme s IO Interactive, kteří nám nadělili velkorysý dárek v podobě Hitman Holiday Pack, a to právě od dnešního dne. 
 
 
Tento herní dárek je určen pro PC i konzole Xbox One a PS4 a týká se moderní verze hry Hitman, ale ne celé, nýbrž pařížské epizody. Vyzkoušet si tak budeme moci první dvě hlavní příběhové mise ve hře, a to Showstopper (plus všechny Escalation Contracts) a dále Holiday Hoarders (plus Paris Challenge Packs a všechny achievementy a trofie). Ve výše uvedeném odkazu naleznete celý seznam toho, co Hitman Holiday Pack nabízí. 
 
Pokud se pak rozhodnete koupit už plnou verzi Hitmana, pak se nemusíte obávat, že by vám rozehraný postup zmizel. To platí i při koupi verze GOTY (Game of the Year Edition), která je v nabídce od listopadu. Konzolisté najdou Hitman Holiday Pack v příslušných obchodech a na PC by měl být odedneška k dispozici na Steamu, ale to v této době krátce po druhé hodině odpolední ještě není. Nabídka potrvá až do 5. ledna s tím, že toto časové omezení se nevztahuje na hraní samotné (osekané) hry, ta vám už zůstane. 
 
 
Vedle toho tu máme známý Humble Store, kde se zase nabízí Company of Heroes 2, strategická hra od Relic Entertainment z roku 2013, takže ne zrovna archaický titul. Její hodnocení bylo v mnohém poznamenáno tím, že popisuje alternativní historii 2. světové války na východní frontě, v níž Rusové nejsou zobrazeni ve zrovna pozitivním světle. 
 
Nabídka Company of Heroes 2 zdarma vyprší už zítra, takže není na co čekat. Zapotřebí bude pochopitelně účet na Humble Store, kde jsou také až na British Forces aktuálně ve slevě příslušná DLC k této hře. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor
V případě velkých společností zabývajících se letectvím a kosmonautikou není zrovna obvyklé, že se o jejich novinkách dozvídáme z pilných tweetů jejich šéfa. Ale když tak dnes už komunikují i státníci, tak proč ne Elon Musk? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě
Uživatelé herních konzolí Nintendo Switch si stěžují na to, že po čase začne driftovat, čili ujíždět ukazatel spojený s ovladačem Joy-Con. A nyní si už jen nestěžují, dali se dohromady a podali hromadnou žalobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde? AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde?
V databázi výsledků testů UserBenchmark byl spatřen jistý inženýrský vzorek produktu AMD s kódovým označením Flute. Je jasné, že půjde o SoC, a to velice moderní a založené na architektuře Zen 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek