reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Další verze Windows 10 se bude jmenovat Spring Creators Update

9.3.2018, Jan Vítek, aktualita
Další verze Windows 10 se bude jmenovat Spring Creators Update
Bylo pravděpodobné, že příští verze operačního systému Windows 10, na kterou už nebudeme dlouho čekat, ponese označení Spring Creators Update. Nyní to ale vypadá jako hotová věc, což vyplynulo ze sestavení 17618.
Windows 10 se ale budou oficiálně hlásit jako Version 1803, čili z roku 2018 a jeho třetího měsíce. Nastoupí tak pro Insidery do konce března a její druhé označení bude Spring Creators Update po Fall Creators Update a původním Creators Update. Tím snad už Microsoft toto označení vyčerpal a příště se dočkáme nějakého jiného, však další verze dorazí opět na podzim, a tak už se nebude moci jmenovat opět Fall Creators Update. 
 
 
Informace o pojmenování nadcházející verze byla vyšťourána z nového sestavení 17618 pro Insidery, a to z Windows PowerShellu. 
 
Kdy můžeme nový Spring Creators Update očekávat ve finální verzi? Vzhledem k tomu, jak přicházely na svět ty předchozí, by to mohlo být zhruba do měsíce. V označení verze je sice březen, ale to platí pro finální verzi pro Insidery, přičemž oficiální sestavení určené pro všechny obvykle příchází o pár týdnů později, jak tomu bylo v případě 1709 (přišla 17. října) nebo 1703 (5. dubna). A pak může klidně ještě několik měsíců trvat, než se k ní dostanete vy či já, což záleží na postupném rozšiřování pomocí Windows Update. To ale jde samozřejmě uspíšit, pokud si novou verzi stáhnete sami a nainstalujete ručně. 
 


reklama