www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Další verze Windows 10 se bude jmenovat Spring Creators Update

Další verze Windows 10 se bude jmenovat Spring Creators Update
, , aktualita
Bylo pravděpodobné, že příští verze operačního systému Windows 10, na kterou už nebudeme dlouho čekat, ponese označení Spring Creators Update. Nyní to ale vypadá jako hotová věc, což vyplynulo ze sestavení 17618.
K oblíbeným
reklama
Windows 10 se ale budou oficiálně hlásit jako Version 1803, čili z roku 2018 a jeho třetího měsíce. Nastoupí tak pro Insidery do konce března a její druhé označení bude Spring Creators Update po Fall Creators Update a původním Creators Update. Tím snad už Microsoft toto označení vyčerpal a příště se dočkáme nějakého jiného, však další verze dorazí opět na podzim, a tak už se nebude moci jmenovat opět Fall Creators Update. 
 
 
Informace o pojmenování nadcházející verze byla vyšťourána z nového sestavení 17618 pro Insidery, a to z Windows PowerShellu. 
 
Kdy můžeme nový Spring Creators Update očekávat ve finální verzi? Vzhledem k tomu, jak přicházely na svět ty předchozí, by to mohlo být zhruba do měsíce. V označení verze je sice březen, ale to platí pro finální verzi pro Insidery, přičemž oficiální sestavení určené pro všechny obvykle příchází o pár týdnů později, jak tomu bylo v případě 1709 (přišla 17. října) nebo 1703 (5. dubna). A pak může klidně ještě několik měsíců trvat, než se k ní dostanete vy či já, což záleží na postupném rozšiřování pomocí Windows Update. To ale jde samozřejmě uspíšit, pokud si novou verzi stáhnete sami a nainstalujete ručně. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář