reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 26.2.2010
Komentářů: 144, score 0.8 | Svět mobilně: 4/1.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 22.1.2018 s hodnocením +10:
Je to apu. Jako kdyby to bylo o Kaveri, tak neřeknu ani bee. Ale znova ­- je to APU a rovnou to hanit, protože to prostě není Intel a Intel má problémy, tak je potřeba pro jistotu popsat hlavně negativa. Což je objektivně fakt super. Pokud si to APU někdo koupí, tak hardcore hráč to nebude. A vyšilovat s doporučenou frekvencí? Na občasné hraní se dá snížit rozlišení. Ostatně to je politika socek. Omlouvám se za ten výraz. Je politicky nekorektní. Bude se na tom, narozdíl od Intelu určitě hrát líp ­( ostatně na HD 630 se dá hrát i Battlefield na NB­) Třeba pro mně bude důležité, jestli bych to rozchodil na w7 nebo Linuxu. paměti můžu klidně dát 2666MHz a 8 GB. Nezbytné minimum. Ono pokud to nebude ani v konfiguraci 2999­/16 úplně ono, tak je to jedno. A pak. Je tu možnost crossfire. Ryzen je dobrý. Už je to plnohodnotná alternativa. A pořád je to někomu málo. Ale je jen názor.
Komentář z 6.1.2021 s hodnocením +8:
6 HDD a na každém jiný systém. XP ­- protože AoE v 7 dělaly paskudy. Pak taky proto, že ještě donedávna, pokud přítelce, která je lékař, přišly materiály z USA ­( většinou chodí výsledky studií odtamtud ­) e­-mailem s přílohou, tak tu přílohu otevřel jakýkoli Eplorer, ale pouze na XP a natrápily se s tím daleko lepší machři, než jsem já. Visty jsem
vynechal, protože když začaly, byly potíže s ovladači a kompatibilitou HW, což jednak vyřešily W7 a druhak i fakt, že tou dobou už existoval kompatibilní HW, takže se to vyřešilo tak trochu samo. Na W7 se přecházelo snadno, protože byly evolucí XP ­( kterou byly i Wisty, ale prvotní trable jim uškodily ­). Do té doby platilo, že každý nový systém přinesl něco navíc a opravdu neznám člověka, co by z 95 nechtěl přejít na 98 a pak na XP a W7 ­( Wista ­). W8 byla první pěst na solar. A W10 to moc nevylepšily. Od W8 začala doba vnucování a omezování. Takže mám i W10, kterým jsem dodnes nepřišel na chuť a Linux, který se jako někdo kdo vyrostl na Wimdows ve svým věku učím spíš natruc. W7 byly nejkomplexnější operační systém. Měly naprosto úžasný Windows media center, který pobil všechny TV softwary dodávané k USB tunerům, menu a obsluha systému navazovala na předchozí verze, neobsahovaly kraviny, kterými W10 překypuje, ­( absolutní top je poomocník pro lepší soustředění ­) nevnucovaly aktualizace, reklamy, software... Takže se vůbec nedivím, pokud se někomu z W7 nechce. Kdo začal na W10, bude mít jiný názor. Ale my co jsme začali ještě na DOSu... W10 jsou napi.u. :­-­) Ale co mi u W10 vadí absolutně nejvíc je, že když kupříkladu řeším potíže s wi­-fi na desítkách a občas zejména u Lenova s tím byly trable, tak v nastavení systému položka wi­-fi prostě zmizí a systém vám tvrdí, že chyba je v nepřipojeném kabelu pokud nevíte jak na to, nemáte šanci cokoli nakonfigurovat a pokud se sám nevzpamatuje, tak ve správci zjistíte, že ­"toto zařízení pracuje správně­". Kdyby měly W7 podporu, desítky by si neškrtly. Leda u hráčů a i tam jen proto, že nové procesory přestaly podporovat starší systémy. ­/­/ Jo! A jak jsem zmínil tu přítelku doktorku, tak u nich v nemocnici je nejvíc zastoupený Windows XP!!! Nevěříte? Věřte.
Komentář z 26.10.2022 s hodnocením +5:
Napadlo někoho, kdo pořád řeší ceny, kolik by stály čipy od Intelu a v jaké by byly konfiguraci, kdyby nebylo tlaku od AMD? V tomto kontextu AMD pořád prodává za lidovku.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.3.2022 s hodnocením -6:
To je stejně naivní, jako tvrzení, že za všechno zlo na planetě může Putin. Vytáhněte hlavy z americké řiti. Já jsem odsoudil útok NATO na Srbsko, odsoudil jsem zabrání Krymu ­( ovšem současně to z hlediska politiky chápu jako zbránění vytvoření námořní základny USA ­) a jakkoli odsuzuji útok na Ukrajinu, ptám se všech mravkárců, kde byli před osmi lety, když malý děti ­( protože mezi zahnanými demonstranty do baráku, kterej se pak zapálil, byly i děti­) zaživa hořely, bez šance na útěk? Dva se perou, USA se směje a všechno kolem je promyšlená omáčka. Celý svět by se měl spojit proti USA. Ti rozeštvali za posledních 30 let 3­/4 planety. Ne Putin. USA!
Komentář z 4.3.2022 s hodnocením -6:
Teda jestli umíte číst mezi řádky...
Komentář z 29.12.2017 s hodnocením -6:
Je to jen můj názor a po včerejší další aktualizaci betaverze W 10 na ještě lepší betaverzi, kdy se mi záhadně NB začal po přechodu do spánku rovnou vypínat, kdy mi to odmítlo instalovat program a tvrdošíjně to trvalo na instalaci programu ze Store, protože to ­"JEJICH­" je lepší, vhodnější...je na čase zbavit se FBIsoftu. Biometriku totiž ošidím. Ale silné heslo je produkt něčeho, co nejde ovlivnit. Nezávislého mozku. Na druhou stranu i hesla jsou fakticky k ničemu. Celý ten systém je bezpečný jen naooko. Jediné co pomůže je šifrování. Protože třeba pokud by někdo nutně potřeboval číst vaši poštu na seznamu ­( třeba­), nema problema. Dostat do počítače senilniho prezidenta dětské porno? Nebo jen historii? Jak snadné... Ne pro každého, ale já nepotřebuji nikoho kompromitovat. S w10 to nyní bude ještě snadnější. :­-­) Pro ty kompetentní. :­-­)