Registrace: 26.2.2010
Komentářů: 86, score 0.8 | Svět mobilně: 4/1.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 22.1.2018 s hodnocením +10:
Je to apu. Jako kdyby to bylo o Kaveri, tak neřeknu ani bee. Ale znova ­- je to APU a rovnou to hanit, protože to prostě není Intel a Intel má problémy, tak je potřeba pro jistotu popsat hlavně negativa. Což je objektivně fakt super. Pokud si to APU někdo koupí, tak hardcore hráč to nebude. A vyšilovat s doporučenou frekvencí? Na občasné hraní se dá snížit rozlišení. Ostatně to je politika socek. Omlouvám se za ten výraz. Je politicky nekorektní. Bude se na tom, narozdíl od Intelu určitě hrát líp ­( ostatně na HD 630 se dá hrát i Battlefield na NB­) Třeba pro mně bude důležité, jestli bych to rozchodil na w7 nebo Linuxu. paměti můžu klidně dát 2666MHz a 8 GB. Nezbytné minimum. Ono pokud to nebude ani v konfiguraci 2999­/16 úplně ono, tak je to jedno. A pak. Je tu možnost crossfire. Ryzen je dobrý. Už je to plnohodnotná alternativa. A pořád je to někomu málo. Ale je jen názor.
Komentář z 3.7.2019 s hodnocením +5:
že místo ekologického prodlužování životnosti tiskáren, se vkládají kurvítka, aby se prodávalo víc tiskáren a ještě víc zatěžovala příroda, tak jí rupne cévka. ­( kéž by :­))
Komentář z 31.5.2017 s hodnocením +5:
:­-­) To je právě to stéblo, o kterém píšu. Protože AMD a Intel nejde striktně porovnat. Pochopím to selhání u FX. Ale obhajovat se cenou považuji za alibismus. Ač fandím AMD, skládal jsem na Intelu. Důvody byly nasnadě. Jenže teď je tu Ryzen a Vy si vymyslíte škatulky tak, aby byly Ryzeny nezařaditelné. Přitom by opravdu stačilo nabídnout alternativu. Výhody Ryzenu jsou jinde než v jednovláknovém výkonu a zmínit, že s menším příplatkem získáme výrazně víc výkonu díky HT. Ostatně i tahle věc se dávala jako plus v době kdy to byla výsada Intelu. Je to otázka názoru, který jako jednotlivec obhájit můžu. Dnes diky Ryzenu můžu proti Intelu postavit cokoli a bude to naprosto srovnatelné. Což neznamená identické. R5 1400 je urcitě lepší volba než i3. A tak bychom mohli diskutovat donekonečna. :­-­) Přesto se domnívám, že alternativy na AMD by se měly zohlednit už jen z principu. Navic v době, kdy to konečně možné je. A neudělat to, opravdu zavání starými časy. Proto ta reakce. Hezký zbytek dne.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 29.12.2017 s hodnocením -6:
Je to jen můj názor a po včerejší další aktualizaci betaverze W 10 na ještě lepší betaverzi, kdy se mi záhadně NB začal po přechodu do spánku rovnou vypínat, kdy mi to odmítlo instalovat program a tvrdošíjně to trvalo na instalaci programu ze Store, protože to ­"JEJICH­" je lepší, vhodnější...je na čase zbavit se FBIsoftu. Biometriku totiž ošidím. Ale silné heslo je produkt něčeho, co nejde ovlivnit. Nezávislého mozku. Na druhou stranu i hesla jsou fakticky k ničemu. Celý ten systém je bezpečný jen naooko. Jediné co pomůže je šifrování. Protože třeba pokud by někdo nutně potřeboval číst vaši poštu na seznamu ­( třeba­), nema problema. Dostat do počítače senilniho prezidenta dětské porno? Nebo jen historii? Jak snadné... Ne pro každého, ale já nepotřebuji nikoho kompromitovat. S w10 to nyní bude ještě snadnější. :­-­) Pro ty kompetentní. :­-­)
Komentář z 7.2.2018 s hodnocením -4:
Obávám se, že tohle se jim okopírovat nepovede. Poslední věc, co vymysleli, byl střelný prach a rakety. :­-­)
Komentář z 4.9.2019 s hodnocením -2:
:­-­) Nebojte se kluci, Intel se s tím nějak popere a když bude nejhůř, okopíruje to tak, jako když obšlehnul u i5 760 Phenoma. :­-­) I když zlé jazyky tvrdí, že ta podobnost byla čistě náhodná. :­-­) Máte být AMD vděčni. Dnes byste platili desítku za čtyř jádro s K a chrochtali blahem.