Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DarkRichelieu

| Svět mobilně, TV Freak
Registrace: 24.4.2018
Komentářů: 1231, score 2.0 | Svět mobilně: 18/2.7 | TV Freak: 2/0.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.9.2019 s hodnocením +15:
Oni se tomu vážně diví ? Oni to prostě nechápou a nikdy nepochopí. Jsou to politici, ne lidi.
Komentář z 15.7.2021 s hodnocením +14:
Tímhle stylem akorát bude skokově narůstat cena elektřiny, blackouty budou standard jak někde v banánové republice. Díky vysoké ceně elektřiny se zhorší konkurenceschopnost evropy a celá evropa, tak bude ztrácet na významu ještě rychleji. Než se tu někdo probudí, bude svět držet za koule asie a diktovat nám světonázor. Ale můžeme si za to sami, co jsme si dosadili do vlád byla naše volba, to že jsou dnes mladí naivní a nedokáží kriticky myslet, je taky náš problém, protože jsme rezignovali na výchovu. Holt civilizace vznikají a zanikají.
Komentář z 14.7.2021 s hodnocením +14:
Patentový troll je hnus, ale Apple sám sdírá kde koho bez pardónu. Třeba tu firmu s hruškou. Stačí jen podat žalobu a cena za právníky a soudy je likvidační. Jen doufám, že se tak dlouho budou patentově všichni soudit, až jednou dojde na reformu patentového práva.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 7.3.2022 s hodnocením -8:
S tím palivem do JE, to už se zkoušelo ho nahradit Americkým, ale tyče se kroutili jak paragraf, tak to museli zabalit a jít zase za Ruskem.
Komentář z 7.3.2022 s hodnocením -6:
Problém je ten, že Rusové si toho hodně vyrobí doma a spousta ekonomů potvrdila, že pád Rublu jim tehdy pomohl vykompenzovat ztráty. Protože většinu ropy prodávají za dolary, na tom se nic neměnilo a paradoxně za to bylo více rublů. Jo bohatá ruská třída ve městech měla dražší iphone, ale jinak se toho pro ně nic nezměnilo. Většina Rusů co nežijí v těch velkých městech dřela bídu před 2014 i po ni. Tam se nic nezměnilo.
Komentář z 26.2.2021 s hodnocením -6:
Tak Trumpovi házeli klacky pod nohy a obecně se snažili, aby vůbec nic nemohl udělat. Přesto Trump na rozdíl od předchůdců nezahájil válku, paradoxně Obama dostal nobelovku :D a také sehrál zásadní roli v narovnání vztahů mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty, které bylo v loňském roce stvrzeno podepsáním mírové dohody mezi oběma zeměmi. V duchu této dohody vznikla i do té doby těžko představitelná letecká linka mezi Tel Avivem a Dubají. Biden zatím jen chce, ale uvidíme co z toho bude. Samozřejmě, FED roztáčí tiskárny na plné otáčky. A i teoreticky pokud by se na něčem dohodli, prachy se vytiskly tak než vyjede první čip, je tam zase Trump :D