DarkRichelieu

Registrace: 24.4.2018
Komentářů: 184 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 26.3.2019 s hodnocením +12:
Některé servery se teda budou muset přesunout z EU do jiné země ­(kontinent­) a tam se bude moct diskutovat bez restrikcí EU. Google nám vypne ­"zprávy­" a když EU bude prudit pokutami tak i youtube. Pak se v Bruselu tak strašně divý, že je má čím dál méně lidí rádo.
Znění komentáře ze dne 4.6.2019 s hodnocením +11:
Tak dneska se zkouší zakazovat end­-to­-end šifrování pro civilní obyvatelstvo, zítra budeme mít všichni kartu evropského občana, bez které se nepřipojíme ani k prázdnému prohlížeči. A to už je jen kousek od pokut za porušení slovního morálního statutu jak z filmu Demolition Man.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 26.11.2018 s hodnocením -2:
Taková česká vlastnost ve světě, na všechno nadávat jak to stojí za hovňajs a pak to stejně zběsile hrát a říkat si však to jednou bude lepší :­-­)

A pak jsem zjistil, že je tu vždy jedna malá skupinka lidí, která je nejvíc hlasitá a dokáže dost dobře prudit a vyřvat si kde co, taky taková česká vlastnost. Viz u nás Kalousek, taky pidi strana co se příští volby nedostane ke korytům, ale křičí a pořád je o nich slyšet.

No a já jsem ten co si stěžoval jak to bude na prd, a jaký tam budou bugy a byl jsem jeden z prvních co si to koupil. Nadávám sice pořád, ale hraju taky :D
Znění komentáře ze dne 13.9.2018 s hodnocením -2:
Samozřejmě doma jenom terminál a vše na cloudu, běda vám, že se budete dívat na něco co by ohrožovalo vaší­/naší demokracii, nebo, že by jste četli něco co co není schválené bdělými hlídači demokracie. Že neodebíráte denní tisk, že pokládáte na sociálních sítích nevhodné dotazy. V Číně už mají bodový systém jaký jste vzorný občan na internetu. No jen si počkejme a bude to tu ještě horší.