DarkRichelieu

| Svět mobilně
Registrace: 24.4.2018
Komentářů: 256, score 2.3 | Svět mobilně: 17/2.5
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +12:
Některé servery se teda budou muset přesunout z EU do jiné země ­(kontinent­) a tam se bude moct diskutovat bez restrikcí EU. Google nám vypne ­"zprávy­" a když EU bude prudit pokutami tak i youtube. Pak se v Bruselu tak strašně divý, že je má čím dál méně lidí rádo.
Komentář z 4.6.2019 s hodnocením +11:
Tak dneska se zkouší zakazovat end­-to­-end šifrování pro civilní obyvatelstvo, zítra budeme mít všichni kartu evropského občana, bez které se nepřipojíme ani k prázdnému prohlížeči. A to už je jen kousek od pokut za porušení slovního morálního statutu jak z filmu Demolition Man.
Komentář z 26.7.2019 s hodnocením +10:
Asi jako ty ­"nezávislé­" Intelem sponzorované testy procesorů Core I9­-9900K proti zpola deaktivovanému Ryzenu 7 2700X. Tak zde taky vidím neviditelnou ruku Intelu.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 19.8.2019 s hodnocením -4:
Kostikčková grafika jak vystřižená z her roku 1998 a přidají do ní ray tracing. Už vidím ten titulek pro Minecraft: doporučená grafika RTX 2080ti pro plnohodnotný grafický zážitek :D
Komentář z 3.7.2019 s hodnocením -2:
Tak tohle nechci hlavně kvůli hluku. Když chcete tohle udržet v přijatelných teplotách, snadno předčí kdejaký vysavač. Mám velkou skříň kde jsem zařídil pořádný průvan ­(airflow­) a je vystaráno. Ano AMD má pravdu, hodně lidí ­"ví­" nebo si to alespoň myslí, co je nejvýkonější grafika a procesor, ale o chlazení ve skříni nejspíš ani nikdy neslyšeli.
Komentář z 26.11.2018 s hodnocením -2:
Taková česká vlastnost ve světě, na všechno nadávat jak to stojí za hovňajs a pak to stejně zběsile hrát a říkat si však to jednou bude lepší :­-­)

A pak jsem zjistil, že je tu vždy jedna malá skupinka lidí, která je nejvíc hlasitá a dokáže dost dobře prudit a vyřvat si kde co, taky taková česká vlastnost. Viz u nás Kalousek, taky pidi strana co se příští volby nedostane ke korytům, ale křičí a pořád je o nich slyšet.

No a já jsem ten co si stěžoval jak to bude na prd, a jaký tam budou bugy a byl jsem jeden z prvních co si to koupil. Nadávám sice pořád, ale hraju taky :D