Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta

Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta
, , aktualita
Microsoft už v únoru vypustí do světa hru Age of Empires: Definitive Edition, čili řádně graficky přepracovaný původní titul. Vedle toho se může celkem sto tisíc registrovaných hráčů těšit na betu, která bude k dispozici ještě v lednu.
reklama
Microsoft ohlásil přípravu Age of Empires: Definitive Edition při příležitosti představení rovněž stále nevydaných (už jsou ale v předprodeji) Age of Empires 4, což bude titul exkluzivně pro PC. Už to bude pomalu půl roku a vzhledem k tomu, že byl pro novou verzi původních Age of Empires připravován především nový grafický kabátek, není divu, že už bude brzy hotová. Nicméně původně měla být připravena už 19. října minulého roku, kdy tomu bylo už 20 let, co se Age of Empires dostaly na trh. 
 
 
Age of Empires: Definitive Edition přijde na trh 20. února, což už je snad konečné datum pro celosvětovou premiéru. Očekávat od ní můžeme především toto: 
 
 
Jde tak o notně vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení (vhodná i pro monitory s rozlišením 4K) a se zbrusu novými modely, přičemž hratelnost a celkový systém hry má zůstat zcela stejný. Je to tak klasický remake, který potkal už řadu jiných her, jako jsou třeba klasická RPG od Black Isle a jiné, i když zde bude nový také strom sledující vývoj technologií, takže pouze o úpravu grafického kabátku nepůjde. 
 
Vedle toho bylo přepracováno také audio, které bude zahrnovat znovu nahranou hudbu a přidána možnost hrát online na Xbox LIVE vedle LAN, která bude právě testována v rámci betaverze. Každá mise také bude příběhově uvedena a pro tvůrčí hráče bude také velice zajímavý nový editor misí a celých kampaní, které si budou moci samozřejmě sdílet mezi sebou na AgeOfEmpires.com. 
 
 
Zbývá nám testování betaverze, které bude uzavřené pro 100.000 hráčů. Toto testování se bude týkat online multiplayeru a začne už 29. ledna. Pokud máte zájem, registrujte se do 25. ledna na stránkách AgeOfEmpires.com pomocí svého účtu služeb Microsoftu, což je nyní stále možné. Hotová verze bude prodávána za 20 dolarů. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek