Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta

Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta
, , aktualita
Microsoft už v únoru vypustí do světa hru Age of Empires: Definitive Edition, čili řádně graficky přepracovaný původní titul. Vedle toho se může celkem sto tisíc registrovaných hráčů těšit na betu, která bude k dispozici ještě v lednu.
K oblíbeným
reklama
Microsoft ohlásil přípravu Age of Empires: Definitive Edition při příležitosti představení rovněž stále nevydaných (už jsou ale v předprodeji) Age of Empires 4, což bude titul exkluzivně pro PC. Už to bude pomalu půl roku a vzhledem k tomu, že byl pro novou verzi původních Age of Empires připravován především nový grafický kabátek, není divu, že už bude brzy hotová. Nicméně původně měla být připravena už 19. října minulého roku, kdy tomu bylo už 20 let, co se Age of Empires dostaly na trh. 
 
 
Age of Empires: Definitive Edition přijde na trh 20. února, což už je snad konečné datum pro celosvětovou premiéru. Očekávat od ní můžeme především toto: 
 
 
Jde tak o notně vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení (vhodná i pro monitory s rozlišením 4K) a se zbrusu novými modely, přičemž hratelnost a celkový systém hry má zůstat zcela stejný. Je to tak klasický remake, který potkal už řadu jiných her, jako jsou třeba klasická RPG od Black Isle a jiné, i když zde bude nový také strom sledující vývoj technologií, takže pouze o úpravu grafického kabátku nepůjde. 
 
Vedle toho bylo přepracováno také audio, které bude zahrnovat znovu nahranou hudbu a přidána možnost hrát online na Xbox LIVE vedle LAN, která bude právě testována v rámci betaverze. Každá mise také bude příběhově uvedena a pro tvůrčí hráče bude také velice zajímavý nový editor misí a celých kampaní, které si budou moci samozřejmě sdílet mezi sebou na AgeOfEmpires.com. 
 
 
Zbývá nám testování betaverze, které bude uzavřené pro 100.000 hráčů. Toto testování se bude týkat online multiplayeru a začne už 29. ledna. Pokud máte zájem, registrujte se do 25. ledna na stránkách AgeOfEmpires.com pomocí svého účtu služeb Microsoftu, což je nyní stále možné. Hotová verze bude prodávána za 20 dolarů. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková