Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta

Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta
, , aktualita
Microsoft už v únoru vypustí do světa hru Age of Empires: Definitive Edition, čili řádně graficky přepracovaný původní titul. Vedle toho se může celkem sto tisíc registrovaných hráčů těšit na betu, která bude k dispozici ještě v lednu.
K oblíbeným
reklama
Microsoft ohlásil přípravu Age of Empires: Definitive Edition při příležitosti představení rovněž stále nevydaných (už jsou ale v předprodeji) Age of Empires 4, což bude titul exkluzivně pro PC. Už to bude pomalu půl roku a vzhledem k tomu, že byl pro novou verzi původních Age of Empires připravován především nový grafický kabátek, není divu, že už bude brzy hotová. Nicméně původně měla být připravena už 19. října minulého roku, kdy tomu bylo už 20 let, co se Age of Empires dostaly na trh. 
 
 
Age of Empires: Definitive Edition přijde na trh 20. února, což už je snad konečné datum pro celosvětovou premiéru. Očekávat od ní můžeme především toto: 
 
 
Jde tak o notně vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení (vhodná i pro monitory s rozlišením 4K) a se zbrusu novými modely, přičemž hratelnost a celkový systém hry má zůstat zcela stejný. Je to tak klasický remake, který potkal už řadu jiných her, jako jsou třeba klasická RPG od Black Isle a jiné, i když zde bude nový také strom sledující vývoj technologií, takže pouze o úpravu grafického kabátku nepůjde. 
 
Vedle toho bylo přepracováno také audio, které bude zahrnovat znovu nahranou hudbu a přidána možnost hrát online na Xbox LIVE vedle LAN, která bude právě testována v rámci betaverze. Každá mise také bude příběhově uvedena a pro tvůrčí hráče bude také velice zajímavý nový editor misí a celých kampaní, které si budou moci samozřejmě sdílet mezi sebou na AgeOfEmpires.com. 
 
 
Zbývá nám testování betaverze, které bude uzavřené pro 100.000 hráčů. Toto testování se bude týkat online multiplayeru a začne už 29. ledna. Pokud máte zájem, registrujte se do 25. ledna na stránkách AgeOfEmpires.com pomocí svého účtu služeb Microsoftu, což je nyní stále možné. Hotová verze bude prodávána za 20 dolarů. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny
Pod označeními EX2710 a EX2510 se skrývají první dva zástupci ze série BenQ Mobiuz, která byla vytvořena na míru hráčům. Monitory podporují technologii HDRi a používají elektrostatické reproduktory.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností
Také na Nanyang Technological University, Singapore (NTU Singapore) se věnují vývoji perovskitových solárních panelů, které vypadají být slibným zdrojem elektrické energie do budoucna. Jejich verze dosáhla 18,1% účinnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní
Společnosti Porsche a Mahle zkouší inovativní metodu výroby pístů do spalovacích motorů. Pomocí 3D tisku lze vyrobit lehčí písty, díky čemuž mohou zvýšit výkon motoru. První testy ukazují nárůst až 30 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů
Pokud nesplníte smluvní závazky, obvykle nastanou nepříjemné důsledky. Podle neoficiálních informací mělo toto postihnout společnost Apple, která má Samsungu zaplatit na pokutách okolo 950 mil. USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií
Společnost Softbank dle The Wall Street Journal (TWSJ) začala zvažovat možnost prodeje Arm Holdings, který přitom vlastní jen čtyři roky. Alternativou pro to může být primární emise cenných papírů, čili Initial Public Offering. 
Včera, aktualita, Jan Vítek