Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta

Definitivní verze Age of Empires přijde v únoru, bude i beta
, , aktualita
Microsoft už v únoru vypustí do světa hru Age of Empires: Definitive Edition, čili řádně graficky přepracovaný původní titul. Vedle toho se může celkem sto tisíc registrovaných hráčů těšit na betu, která bude k dispozici ještě v lednu.
K oblíbeným
reklama
Microsoft ohlásil přípravu Age of Empires: Definitive Edition při příležitosti představení rovněž stále nevydaných (už jsou ale v předprodeji) Age of Empires 4, což bude titul exkluzivně pro PC. Už to bude pomalu půl roku a vzhledem k tomu, že byl pro novou verzi původních Age of Empires připravován především nový grafický kabátek, není divu, že už bude brzy hotová. Nicméně původně měla být připravena už 19. října minulého roku, kdy tomu bylo už 20 let, co se Age of Empires dostaly na trh. 
 
 
Age of Empires: Definitive Edition přijde na trh 20. února, což už je snad konečné datum pro celosvětovou premiéru. Očekávat od ní můžeme především toto: 
 
 
Jde tak o notně vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení (vhodná i pro monitory s rozlišením 4K) a se zbrusu novými modely, přičemž hratelnost a celkový systém hry má zůstat zcela stejný. Je to tak klasický remake, který potkal už řadu jiných her, jako jsou třeba klasická RPG od Black Isle a jiné, i když zde bude nový také strom sledující vývoj technologií, takže pouze o úpravu grafického kabátku nepůjde. 
 
Vedle toho bylo přepracováno také audio, které bude zahrnovat znovu nahranou hudbu a přidána možnost hrát online na Xbox LIVE vedle LAN, která bude právě testována v rámci betaverze. Každá mise také bude příběhově uvedena a pro tvůrčí hráče bude také velice zajímavý nový editor misí a celých kampaní, které si budou moci samozřejmě sdílet mezi sebou na AgeOfEmpires.com. 
 
 
Zbývá nám testování betaverze, které bude uzavřené pro 100.000 hráčů. Toto testování se bude týkat online multiplayeru a začne už 29. ledna. Pokud máte zájem, registrujte se do 25. ledna na stránkách AgeOfEmpires.com pomocí svého účtu služeb Microsoftu, což je nyní stále možné. Hotová verze bude prodávána za 20 dolarů. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB
Corsair si pro návštěvníky Gamescomu připravil představení klávesnice K57 RGB Wireless Gaming Keyboard, která je první vybavená rozhraním Slipstream Wireless a RGB LED Capellix. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář