Destiny 2 přichází: zveřejněn byl PC trailer i nároky na hardware

Destiny 2 přichází: zveřejněn byl PC trailer i nároky na hardware
, , aktualita
Už za týden přijde na trh pokračování hry Destiny, kterou si mohou majitelé konzolí už více než měsíc užívat na PlayStation 4 a Xbox One. Verze pro PC tak bude teprve vypuštěna a my se nyní můžeme podívat, jakou grafiku nabídne a co na ni budeme potřebovat.
K oblíbeným
reklama
Destiny 2 je čistě onlinová, a tedy multiplayerová střílečka z vlastního pohledu s prvky RPG, kterou vyvíjí Bungie a na trh uvádí Activision. Konzolisté si ji mohou hrát už od 6. září a 24. října přijdou na řadu PC hráči. Hra je zasazena v mýtickém sci-fi světě, kde máme zaujmout roli Ochránce (Guardian), který bude mít na starost poslední bezpečné město na Zemi a jeho obranu proti různým mimozemským rasám, jako je především Cabal. Podíváme se ale i na jiné planety Slunečního systému. 
 
 
Stejně jako v původním díle se budeme pohybovat v prostředích rozdělených na PvE a PvP, takže budeme moci bojovat proti počítačem řízeným protivníkům i proti ostatním hráčům. Lépe než slova ale tuto hru popíše nově zveřejněný trailer, který byl vytvořen právě speciálně pro PC hráče, neboť ukazuje právě grafiku renderovanou na PC sestavě. 
 
 
Destiny 2 byla zatím přijata kladně s tím, že nový díl nabízí mnohá vylepšení oproti původnímu, ovšem kladné hodnocení se týká spíše recenzentů a jejich hodnocení kolem 85 procent. Samotní hráči, a to především majitelé Xbox One, už tak nadšení nejsou, jak ukazuje server metacritic, respektive jsou velice polarizovaní ve svém hodnocení. Někdo je nadšený z celé hry a jejího příběhu a jiný naopak zklamaný a poukazuje na nudné a repetetivní úkoly a rovněž krátké trvání celé hry. A jako obvykle si stěžují i na mikrotransakce. 
 
 
Co se týče požadavků na hardware, potřebovat budeme alespoň 6 GB RAM, procesor o výkonu Core i3-3250 či Pentia G4560, z dílny AMD pak FX-4350 a pak grafiku úrovně GeForce GTX 660/1050 nebo Radeon HD 7850 s alespoň 2 GB paměti. Nároky tak nejsou moc krvavé, což se týká i doporučené sestavy s 8GB RAM, Core i5-2400/Ryzen 5 1600X a GeForce GTX 970/1060 či Radeonem R9 390. 
 
Hra se prodává ve třech verzích, a to ve standardní za 60 dolarů, 90dolarové s expansion pass a 100dolarové digital deluxe edition s bohatým digitálním obsahem navíc. Plánována už jsou tak i další DLC, na něž poukazují nespokojení uživatelé stěžující si na krátké trvání hry. Jdeo Curse of Osiris, ale na to si hráči počkají do zimy. Druhé a zároveň poslední DLC je připravováno na jaro. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti
Aby bylo více důkazů pro řešení případných incidentů mezi řidičem a pasažérem služby Uber, bude zavedena možnost nahrávání audio záznamu celé jízdy. Zatím má být k dispozici pro vybrané země.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX
NVIDIA se snaží podporu svého RTX hardwaru prosazovat nejen ve hrách, ale také v grafickém softwaru. Nyní přišla řada na V-Ray a Blender's Cycles od Chaos Group s příslušným urychlením renderování. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck
Před pár hodinami představila automobilka Tesla svůj dlouho připravovaný pickup Cybertruck. Tato elektrická bestie přináší hranatý design jak ze sci-fi filmu, velmi slušný dojezd a akceleraci na 60 mph za méně než 3 sekundy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570 Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570
Společnost Colorful se chystá vypustit na trh menší základní desku formátu Micro ATX, která je založena na větší desce X570 Gaming Pro V14. Jedná se o model CVN X570M GAMING Pro, jenž také nese čipovou sadu X570. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon RX 5500 otestován, půjde o modernější ekvivalent RX 580? AMD Radeon RX 5500 otestován, půjde o modernější ekvivalent RX 580?
Nikdo nemůže očekávat, že grafické karty Radeon RX 5500 nám nabídnou z hlediska výkonu něco, co tu dosud ještě nebylo. Jde tak především o to, za jakou cenu nám AMD daný výkon nabídne a zda to bude výhodné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář