reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Docik

| TV Freak
Registrace: 25.6.2018
Komentářů: 104, score 2.1 | TV Freak: 2/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 17.12.2019 s hodnocením +11:
Jo tohle zní dobře, možná to bude mít i větší dopad než RayTracing. Doufejme v brzkou implementaci, přeci jen dnes už nikdo nekupuje méně jak 6 jader, z 12 jader se stal mainstream a vlastně u příští generace bude mainstream 16 jader, což už teď je možné koupit za dobrou cenu do desktopu. Takže aspoň se CPU při hraní konečně zapotí.
Komentář z 18.5.2021 s hodnocením +10:
po tom co Elon na twitter napsal, že Pyramidy postavili mimozemšťani tak bych řekl, že Elon začal celej svět tak trochu trollit. Občas si představím že když se Elon ožere s pár kámošeme tak vytáhne mobil a řekne ­- hele kuci, chcete vidět jak sestřelím hodnotu Bitcoinu jedním tweetem?
Komentář z 24.2.2019 s hodnocením +10:
Jen aby nám pak Google neřekl, že se mu dle jeho propočtů díky počtu pokut které by tu mohl dostat, nevyplatí nabízet své služby pro evropský trh. Jo je to zase fabulace, ale fakt nerad bych si zde podobné články za pár měsíců doopravdy četl. Mně EU občas přijde, že tam lidi, kteří problematice nerozumí, vymýšlí jak to bude fungovat. A to je děsivá představa.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 25.1.2022 s hodnocením -6:
Dobrý den, co je pro vás mainstreamová cena? tuším nejnovější quest 2 stojí 350 dolarů, dají se koupit headsety za 250. Displeje jsou v těch nových na velmi dobré úrovni sám mám již dnes stará Quest Rift S, který má slabší displej a kabel a používám to skoro denně. Řekl bych že VR už je velmi použitelná věc, které spíš chybí obsah, i když i to je dnes už na úrovni, že to nestíhám hrát, resp měl bych hry co bych si mohl koupit.
Komentář z 7.7.2020 s hodnocením -3:
už aby to bylo konečně. Na 7 nm od Nvidie čekám už strašně dlouho.
Komentář z 12.2.2019 s hodnocením -3:
to asi narážíte na to, že má jít jenom o technologii doporučování videí, ale vy nemáte žádný odběr, který by hlásil že mu zrušili monetizaci? Tento systém youtube ještě více upozorní, že ten obsah je dle jejich kriterií špatný a oni mu nemusí přímo zabanovat youtube jako Alex Jonesovi zrušili Twitter, youtube a fb v jeden den. Oni mu jenom seberou monetizaci a on skončí sám. Tento systém jim v odhalování toho obsahu jen pomůže a urychlí a zjednoduší celý proces.