Docik

Registrace: 25.6.2018
Komentářů: 57, score 2.2
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.2.2019 s hodnocením +10:
Jen aby nám pak Google neřekl, že se mu dle jeho propočtů díky počtu pokut které by tu mohl dostat, nevyplatí nabízet své služby pro evropský trh. Jo je to zase fabulace, ale fakt nerad bych si zde podobné články za pár měsíců doopravdy četl. Mně EU občas přijde, že tam lidi, kteří problematice nerozumí, vymýšlí jak to bude fungovat. A to je děsivá představa.
Komentář z 26.3.2019 s hodnocením +9:
A můžete mi jako poradit koho chcete volit? každej kdo se do EU parlamentu dostane je do roka zpracovanej na eurohujera první kategorie. Poraďte teda koho chcete volit aby tam nedělali takové kraviny? nemluvě o tom, že mi si tu můžeme volit jak chceme nejsme jediná země EU a jak vidíte i kdyby se celá čr postavila na hlavu tak to prohlasovali i bez nás.
Komentář z 2.1.2019 s hodnocením +7:
konečně se blíží 7nm produkty, nejvíc se těším na 7nm grafiky, protože předpokládám, že architektura navi je už v devkitech nových konzolí. Jsem na to hodně zvědav, AMD vynechá tensor a ray tracing jádra a místo toho by mohli dohnat výkon. Ale předpokládám, že začnou od menší velikosti čipu, aby měli kam škálovat dál, kdyby ale narvali na těch 400mm2 prostě maximum výkonu co se s 7nm dá, tak by podle mně mohli vklidu útočit na výkon 2080rtx. Jakože by to bylo celkem zapotřebí, protože cenová politika Nvidie je jak utržená ze řetězu. Čekám na 7nm abych koupil grafiku a právě i na základě výkonu navi, se budu rozhodovat jestli půjdu do Oculus Quest ­(all in one zařízení­) a nebo jestli bude výkon u nových karet takových že bych přeci jenom koupil klasický Oculus Rift a připojil na PC.
Každopádně se na CES hodně těším, jakožto majitel AM4 jsem i zvědav na nové ryzeny.

BTW co myslíte, kdy Nvidie odpoví se svými 7nm produkty? v TSMc mají výrobu vzorků už někdy od loňského května ne? Bohužel je zatím nic nenutí vydávat novou řadu a dle toho že ještě fůrt doprodávají pascaly tak si nejsem jistý, že letos můžeme očekávat novou řadu. Jedině že by AMD odpovědělo fakt tvrdě a donutilo je. Jsem na to zvědav.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 12.2.2019 s hodnocením -3:
to asi narážíte na to, že má jít jenom o technologii doporučování videí, ale vy nemáte žádný odběr, který by hlásil že mu zrušili monetizaci? Tento systém youtube ještě více upozorní, že ten obsah je dle jejich kriterií špatný a oni mu nemusí přímo zabanovat youtube jako Alex Jonesovi zrušili Twitter, youtube a fb v jeden den. Oni mu jenom seberou monetizaci a on skončí sám. Tento systém jim v odhalování toho obsahu jen pomůže a urychlí a zjednoduší celý proces.
Komentář z 12.2.2019 s hodnocením -3:
A kdo bude určovat tu hranici? To znamená, že když skutečně na marsu jsou objekty které připomínají pyramidy, nebo skála která při správném nasvícení vypadá jako lidská tvář, tak když natočím video o tom kdo a proč to tam stavěl tak mi zruší účet? Proč? Nikomu to nenutím, kdo tomu nevěří ať si nevěří, jsou lidi co věří že je země placatá a když tento názor někdo zmíní na youtube tak mu zruší účet? Na českém youtube je video kde pan Grygar stojí proti nějakému obhájci placaté země a řekl bych že to je jedno z top videí českého internetu. I když ho pan Grygar utluče argumenty, tak by youtube mohlo přijít a říct, že zde je popularizován ­"nebezpečný nebo extremistický obsah­" a smaže kanál?

Nevím přijde mi to padlé na hlavu. Asi jednou budeme vnoučatům vyprávět o svobodném internetu kde si každý mohl říkat, psát a natáčet co chtěl a oni nám budou říkat ­"to kecáš, to není přeci možný­". Jako je to fakt Orwell, prostě ve stínu velkého společného nepřítele ­- extremismu ­- budeme šířit osvětu, mazat stránky, komentáře, kanály. To je špatný.
Komentář z 12.2.2019 s hodnocením -3:
ježiš tak snad jsme jasným důkazem inteligentního života ve vesmíru a mně tedy skutečně nepřipadá normální myslet si že jsme jediní v celém vesmíru, protože pak bych musel začít věřit na to že toto je nějaký mezisvět mezi nebem a peklem a tomuhle výkladu já odmítám věřit. Tudíž nevidím nic špatného na videích komentujících pozorování UFO, toho materiálu vzniká týdně tuny po celém světě a tuším, že loni přeci samotný Pentagon vypustil video jak jejich dvě stíhačky pronásledují UFO a pilot popisuje, že plavidlo porušuje zákony aerodynamiky.
Tak proč někdo v youtube rozhodne, že UFO bude patřit mezi závadný materiál + nám bude tvrdit, že jeho známý díky videím o UFO a placaté zemi přestal chodit do práce? WTF? Jako ok je to jejich síť mají plné právo podporovat blbečky co akorát kopírují videa typu sním hrst pepře, nebo budu hrát fortnite a mluvit u toho jak id*ot. Tak prostě lidé jako já co si rádi poslechnou novinky kolem UFO, budeme chodit jinam no. přijdou o tu komunitu.
Z Youtube se začíná dít nějakej ultra liberální kompost, kde řekne repliku z filmu Pulp Fiction a zruší vám za Nword kanál.