Docik

Registrace: 25.6.2018
Komentářů: 52 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 24.2.2019 s hodnocením +10:
Jen aby nám pak Google neřekl, že se mu dle jeho propočtů díky počtu pokut které by tu mohl dostat, nevyplatí nabízet své služby pro evropský trh. Jo je to zase fabulace, ale fakt nerad bych si zde podobné články za pár měsíců doopravdy četl. Mně EU občas přijde, že tam lidi, kteří problematice nerozumí, vymýšlí jak to bude fungovat. A to je děsivá představa.
Znění komentáře ze dne 26.3.2019 s hodnocením +9:
A můžete mi jako poradit koho chcete volit? každej kdo se do EU parlamentu dostane je do roka zpracovanej na eurohujera první kategorie. Poraďte teda koho chcete volit aby tam nedělali takové kraviny? nemluvě o tom, že mi si tu můžeme volit jak chceme nejsme jediná země EU a jak vidíte i kdyby se celá čr postavila na hlavu tak to prohlasovali i bez nás.

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 12.2.2019 s hodnocením -3:
to asi narážíte na to, že má jít jenom o technologii doporučování videí, ale vy nemáte žádný odběr, který by hlásil že mu zrušili monetizaci? Tento systém youtube ještě více upozorní, že ten obsah je dle jejich kriterií špatný a oni mu nemusí přímo zabanovat youtube jako Alex Jonesovi zrušili Twitter, youtube a fb v jeden den. Oni mu jenom seberou monetizaci a on skončí sám. Tento systém jim v odhalování toho obsahu jen pomůže a urychlí a zjednoduší celý proces.
Znění komentáře ze dne 12.2.2019 s hodnocením -3:
A kdo bude určovat tu hranici? To znamená, že když skutečně na marsu jsou objekty které připomínají pyramidy, nebo skála která při správném nasvícení vypadá jako lidská tvář, tak když natočím video o tom kdo a proč to tam stavěl tak mi zruší účet? Proč? Nikomu to nenutím, kdo tomu nevěří ať si nevěří, jsou lidi co věří že je země placatá a když tento názor někdo zmíní na youtube tak mu zruší účet? Na českém youtube je video kde pan Grygar stojí proti nějakému obhájci placaté země a řekl bych že to je jedno z top videí českého internetu. I když ho pan Grygar utluče argumenty, tak by youtube mohlo přijít a říct, že zde je popularizován ­"nebezpečný nebo extremistický obsah­" a smaže kanál?

Nevím přijde mi to padlé na hlavu. Asi jednou budeme vnoučatům vyprávět o svobodném internetu kde si každý mohl říkat, psát a natáčet co chtěl a oni nám budou říkat ­"to kecáš, to není přeci možný­". Jako je to fakt Orwell, prostě ve stínu velkého společného nepřítele ­- extremismu ­- budeme šířit osvětu, mazat stránky, komentáře, kanály. To je špatný.