Doom Eternal si nyní zahrajeme i na ledničce od Samsungu

Doom Eternal si nyní zahrajeme i na ledničce od Samsungu
, , aktualita
Ne, Samsung opravdu nezačal do svých ledniček cpát herní hardware, což by bylo z pohledu hlavního účelu těchto spotřebičů, čili chlazení a mražení potravin, poněkud kontraproduktivní. Ale přesto si na nich můžeme zahrát i Doom Eternal. 
K oblíbeným
reklama
Výrobci se snaží z ledniček už dlouho nabízet dodatečné funkce, jako je třeba hlídání čerstvosti uložených potravin. Ty obvykle vyžadují, aby tu byl integrovaný příslušný hardware společně s displejem a to platí i pro nový model Samsungu, který obsahuje skutečně velký displej. Už z jeho orientace je ale patrné, že pro hraní her primárně opravdu určen není. 
 
 
Jak se můžeme přesvědčit na Twitteru ve videu od Andyho Robinsona (či na Instagramu), v roce 2020 máme skutečně možnost postávat v kuchyni s herním ovladačem před ledničkou a hrát třeba Doom Eternal. A nejde samozřejmě o to, že by sama lednička měla potřebný výkon. Jedná se o herní streamovací službu xCloud od Microsoftu, takže výkon hardwaru ledničky je zde v podstatě irelevantní.
 
Robinson ale musel do programové výbavy své chytré ledničky od Samsungu propašovat příšlušnou androidí aplikaci Xbox Game Pass, aby ukázal, že je něco takového možné. Ostatně není důvod, proč by to dnes možné nebylo, když stačí, aby lednička využívala kompatibilní operační systém a hardware, který se alespoň vyrovná mobilním telefonům. 
 
Můžeme si tak třeba ukrátit dlouhou chvíli při pečení, zatímco ostatní členové domácnosti mezitím obsadili domácí herní stanici. Ostatně i s nevhodně orientovaným displejem je zobrazovací plocha větší než na telefonu a ještě si při hraní můžeme zdravě postát a zahopsat, aby se nekrátily žíly. Jen to chce ledničku v ceně cca nad 70 tisíc korun. 
 
Zdroj: Extremetech  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář