Doom Eternal si nyní zahrajeme i na ledničce od Samsungu

Doom Eternal si nyní zahrajeme i na ledničce od Samsungu
, , aktualita
Ne, Samsung opravdu nezačal do svých ledniček cpát herní hardware, což by bylo z pohledu hlavního účelu těchto spotřebičů, čili chlazení a mražení potravin, poněkud kontraproduktivní. Ale přesto si na nich můžeme zahrát i Doom Eternal. 
K oblíbeným
reklama
Výrobci se snaží z ledniček už dlouho nabízet dodatečné funkce, jako je třeba hlídání čerstvosti uložených potravin. Ty obvykle vyžadují, aby tu byl integrovaný příslušný hardware společně s displejem a to platí i pro nový model Samsungu, který obsahuje skutečně velký displej. Už z jeho orientace je ale patrné, že pro hraní her primárně opravdu určen není. 
 
 
Jak se můžeme přesvědčit na Twitteru ve videu od Andyho Robinsona (či na Instagramu), v roce 2020 máme skutečně možnost postávat v kuchyni s herním ovladačem před ledničkou a hrát třeba Doom Eternal. A nejde samozřejmě o to, že by sama lednička měla potřebný výkon. Jedná se o herní streamovací službu xCloud od Microsoftu, takže výkon hardwaru ledničky je zde v podstatě irelevantní.
 
Robinson ale musel do programové výbavy své chytré ledničky od Samsungu propašovat příšlušnou androidí aplikaci Xbox Game Pass, aby ukázal, že je něco takového možné. Ostatně není důvod, proč by to dnes možné nebylo, když stačí, aby lednička využívala kompatibilní operační systém a hardware, který se alespoň vyrovná mobilním telefonům. 
 
Můžeme si tak třeba ukrátit dlouhou chvíli při pečení, zatímco ostatní členové domácnosti mezitím obsadili domácí herní stanici. Ostatně i s nevhodně orientovaným displejem je zobrazovací plocha větší než na telefonu a ještě si při hraní můžeme zdravě postát a zahopsat, aby se nekrátily žíly. Jen to chce ledničku v ceně cca nad 70 tisíc korun. 
 
Zdroj: Extremetech  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek
Vývojáři tento týden vypustili do světa linuxovou distribuci Fedora ve verzi 33, která představuje jednu z největších aktualizací v historii systému. Nabízí souborový systém Btrfs jako výchozí a designové změny díky prostředí GNOME 3.38.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik9 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Včera, aktualita, Jan Vítek