ECS H310CH5-TI: Mini ITX pro tenké počítače Coffee Lake-S

ECS H310CH5-TI: Mini ITX pro tenké počítače Coffee Lake-S
, , aktualita
Společnost ECS přišla se základní deskou H310CH5-TI, která by se dala označit za tenký model pro procesory Intel Coffee Lake-S. Vybavena je čipovou sadou Intel H310, jak je z jejího označení jasné, a čím dalším?
K oblíbeným
reklama
ECS H310CH5-TI je tak určena pro malé počítače, které mohou být i velice nízké, či tenké, jak se to vezme. Zcela jasně to ukazuje pohled na zadní panel, kde jsou nejvyšší dva konektory USB na sobě. Samotná deska je vedle toho vybavena také sloty pro paměti SO-DIMM, jež jsou umístěny naležato.
 
 
Nejde tak o běžnou desku ani mezi ostatními modely formátu Mini ITX pro procesory Intel Core. Ta navíc ani nemá běžné rozmístění komponent, což si mohla dovolit vzhledem k tomu, že postrádá rozšiřující slot pro kartu a ihned si můžeme také všimnout, že nemá ani konektory pro klasické zdroje ATX a podobné. Napájet se tak bude pomocí externího adaptéru a malého kulatého konektoru mezi zadními porty. 
 
Tato výbava mimochodem čítá dva USB 3.0, dva USB 2.0, dva HDMI 1.4 (vstup a výstup), Ethernetový RJ-45 (Realtek 8111H) a dva audio konektory (Realtek ALC662), takže široká zrovna není. 
 
 
Deska samotná je vybavena 4+1fázovým napájením a zvládne i 8. generaci procesorů Core i3 až i7. Je možné, že 95W procesory do ní už nenacpeme a maximem bude TDP 65 W, jak už tomu v takových případech bývá, ale o tom se výrobce nezmiňuje.  
 
Do dvou slotů SO-DIMM ale můžeme nacpat až 32 GB paměti DDR4-2667 a dále tu máme jeden M.2 2280 pro SATA či PCIe SSD, dva SATA 6 Gb/s a také jeden M.2 pro Wi-Fi a Bluetooth modul. 
 
Mezi headery nalezneme mimo jiné také konektory pro infračervený senzor, čtečku karet, webkameru či touchpad. ECS H310CH5-TI je tak deska, která má posloužit i jako základ pro OEM výrobce. 
 
Model  ECS H310CH5-TI
CPU Intel LGA1151 v2 CPU
PCH Intel H310
Grafika Intel UHD Graphics v procesoru
Obrazový výstup 1 × HDMI 1.4a
Paměti 2 × DDR4 SO-DIMM
až 32 GB DDR4-2667
M.2 1 × M.2-2230 pro Wi-Fi/Bluetooth
1 × M.2-2280 pro PCIe/SATA SSD
Ethernet Realtek 8111H GbE
Storage 2 × SATA 6 Gbps
Audio Realtek ALC662
USB 4 × USB 3.0 Type-A
2 × USB 2.0 Type-A
Sériový port -
Wi-Fi volitelné
Provozní teplota ?
Formát Mini-ITX (170 mm × 170 mm | 6,7" × 6,7")
 
Zdroj: Anandtech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková