ECS H310CH5-TI: Mini ITX pro tenké počítače Coffee Lake-S

ECS H310CH5-TI: Mini ITX pro tenké počítače Coffee Lake-S
, , aktualita
Společnost ECS přišla se základní deskou H310CH5-TI, která by se dala označit za tenký model pro procesory Intel Coffee Lake-S. Vybavena je čipovou sadou Intel H310, jak je z jejího označení jasné, a čím dalším?
reklama
ECS H310CH5-TI je tak určena pro malé počítače, které mohou být i velice nízké, či tenké, jak se to vezme. Zcela jasně to ukazuje pohled na zadní panel, kde jsou nejvyšší dva konektory USB na sobě. Samotná deska je vedle toho vybavena také sloty pro paměti SO-DIMM, jež jsou umístěny naležato.
 
 
Nejde tak o běžnou desku ani mezi ostatními modely formátu Mini ITX pro procesory Intel Core. Ta navíc ani nemá běžné rozmístění komponent, což si mohla dovolit vzhledem k tomu, že postrádá rozšiřující slot pro kartu a ihned si můžeme také všimnout, že nemá ani konektory pro klasické zdroje ATX a podobné. Napájet se tak bude pomocí externího adaptéru a malého kulatého konektoru mezi zadními porty. 
 
Tato výbava mimochodem čítá dva USB 3.0, dva USB 2.0, dva HDMI 1.4 (vstup a výstup), Ethernetový RJ-45 (Realtek 8111H) a dva audio konektory (Realtek ALC662), takže široká zrovna není. 
 
 
Deska samotná je vybavena 4+1fázovým napájením a zvládne i 8. generaci procesorů Core i3 až i7. Je možné, že 95W procesory do ní už nenacpeme a maximem bude TDP 65 W, jak už tomu v takových případech bývá, ale o tom se výrobce nezmiňuje.  
 
Do dvou slotů SO-DIMM ale můžeme nacpat až 32 GB paměti DDR4-2667 a dále tu máme jeden M.2 2280 pro SATA či PCIe SSD, dva SATA 6 Gb/s a také jeden M.2 pro Wi-Fi a Bluetooth modul. 
 
Mezi headery nalezneme mimo jiné také konektory pro infračervený senzor, čtečku karet, webkameru či touchpad. ECS H310CH5-TI je tak deska, která má posloužit i jako základ pro OEM výrobce. 
 
Model  ECS H310CH5-TI
CPU Intel LGA1151 v2 CPU
PCH Intel H310
Grafika Intel UHD Graphics v procesoru
Obrazový výstup 1 × HDMI 1.4a
Paměti 2 × DDR4 SO-DIMM
až 32 GB DDR4-2667
M.2 1 × M.2-2230 pro Wi-Fi/Bluetooth
1 × M.2-2280 pro PCIe/SATA SSD
Ethernet Realtek 8111H GbE
Storage 2 × SATA 6 Gbps
Audio Realtek ALC662
USB 4 × USB 3.0 Type-A
2 × USB 2.0 Type-A
Sériový port -
Wi-Fi volitelné
Provozní teplota ?
Formát Mini-ITX (170 mm × 170 mm | 6,7" × 6,7")
 
Zdroj: Anandtech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: leden 2019 Doporučené PC sestavy: leden 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek
Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus
Společnost Samsung inovovala nabídku svých SSD disků. Nová řada 970 EVO Plus nahrazuje původní 970 EVO novými 96vrstvými V-NAND čipy a zvyšuje přenosové rychlosti i hodnoty náhodného přístupu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu
Výrobcem dronů DJI nyní otřásá velký skandál, který ho může stát opravdu nemalé peníze. Desítky zaměstnanců se totiž zúčastnily obrovského provizního podvodu. Zaměstnanci si tak přišli na spoustu peněz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI
Máme zde další převratnou technologii spojenou s elektromobily a jejich nabíjením. Stojí za nimi startup GBatteries, který slibuje nabití 60kWh akumulátoru v řádu několika málo minut, přičemž úlohu zde hraje systém umělé inteligence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi
Sagittarius A* známe jako velice silný zdroj rádiového záření uprostřed naší galaxie a obvykle se označuje za supermasivní černou díru. Nyní se ukázalo, že silné proudy tohoto záření mohou být namířeny přímo na Zemi. 
Včera, aktualita, Jan Vítek