www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO uvádí pracovní ColorEdge CS2740 s možností HW kalibrace

EIZO uvádí pracovní ColorEdge CS2740 s možností HW kalibrace
, , aktualita
Společnost EIZO zařazuje do své nabídky model ColorEdge CS2740 v podobě monitoru s možností hardwarové kalibrace a s rozlišením 4K/Ultra HD. Jde tak především o pracovní nástroj, který bude schopen i napájet notebook. 
K oblíbeným
reklama
EIZO ColorEdge CS2740 je vybaven 27" displejem s rozlišením 3840 x 2160, který je možné s využitím hardwarové sondy nechat zkalibrovat, což zabere devadesát sekund. Poté bude zobrazení odpovídat tomu, co bylo původně nastaveno v továrně výrobce. 
 
 
EIZO CS2740 ovšem nepatří mezi ty nejlepší modely, na což ostatně ukazuje třeba statický kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2 nebo 99% pokrytí barevného prostoru Adobe RGB. I tak je to ale slušný standard s 10bitovým displejem a 16-bit look-up-table (LUT). 
 
Vybaven je také čtyřportovým USB hubem, který bude napojen na USB typu C určené k připojení počítače. Toto rozhraní totiž zajistí i napájení tohoto počítače, a to až 60 W, což postačí pro řadu notebooků. Čili k monitoru můžeme mít neustále připojenou myš s klávesnicí a pak už bude stačit jen vybalit samotný notebook, napojit jej na jeden kabel a hned máme desktopovou pracovní stanici. Krom toho ale EIZO ColorEdge CS2740 má také běžné porty HDMI a DisplayPort.
 
 
Hardwarovou kalibraci budeme obsluhovat pomocí softwaru EIZO ColorNavigator 7, který je určen pro kalibrační sondu EIZO EX4. Vedle ní si můžeme ještě pořídit také štít CH2700, který se k rámu monitoru bude přichytávat jednoduše pomocí magnetů. Více se dozvíte na stránkách výrobce.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře