www.svethardware.cz
>
>
>
>

EKWB a InWin připravily 909EK: luxusní skříň za odpovídající peníze

EKWB a InWin připravily 909EK: luxusní skříň za odpovídající peníze
, , aktualita
Na patnáct set eur přijde zájemce nová počítačová skříň EK-Quantum InWin 909EK, které bude vyrobeno pouze dvě stě kusů. Určena je jako základ pro velice výkonný počítač s více grafikami. 
K oblíbeným
reklama
Na skříni 909EK tak spojily své síly společnosti EK Water Blocks a InWin, takže je zřejmé, že se v jejím případě počítá s vodním chlazením a ten, kdo ho nevyužije, bude v podstatě vyhazovat peníze oknem. A takový zákazník rozhodně nemůže mít hluboko do kapsy, pokud je ochoten utratit za počítačovou skříň stejnou sumu, jaká by nám stačila na celý velice slušný desktopový počítač. 
 
 
Design skříně EK-Quantum InWin 909EK můžeme označit za velice střízlivý, takže ta jistě neudělá ostudu. Ostatně jde o modifikovanou verzi skříně InWin 909, ovšem značně modifikovanou, jak se můžeme přesvědčit. Aby se do ní vešla příslušná rozšíření, byla tato skříň zvětšena na šířku a celkově může podporovat základní desku E-ATX, až 365 mm dlouhé karty a 250 mm hluboký napájecí zdroj. 
 
 
Jde tu především o to, že klasický kovový tray pro základní desku tu byl nahrazen akrylovou deskou rozvádějící chladicí médium, díky čemuž můžeme vytvořit celkově čistší design s kratšími trubičkami, jak ostatně názorně ukazuje druhá fotografie. 
 
 
Tento speciální tray, na němž bude držet základní deska, také poslouží coby rezervoár vyrovnávající ztráty chladicího média. Využívat bude standardní G1/4" fitinky na vhodných místech, díky čemuž je možné využít i trubičky z tvrdého materiálu a ne ohebné. Pak celá sestava i jinak vypadá a působí lepším dojmem. 
 
 
Do skříně InWin 909EK můžeme dále nacpat dva tlusté 480mm radiátory a také tu máme dvě vyhrazená místa pro pumpy EK-D5. Díky tomu všemu nebude problém s chlazením i čtyř grafických karet.  
 
 
 
Skříň je vyrobena především z tlustých hliníkových plechů a určena je k provozu bez pravé bočnice, na což ostatně ukazuje i velice netradiční umístění vypínače, kontrolek, dvou USB A, jednoho USB C a dvou audio konektorů. 
 
EK-Quantum InWin 909EK už je nyní k dispozici pro předobjednání za zmíněnou cenu 1500 eur. Reálná dostupnost je plánována na letošního 19. března. 
 
Zdroj: EKWB


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme
Nové informace šířící se o generaci Ampere přinášejí očekávání toho, co NVIDIA chce za měsíc představit na své GDC 2020. Optimisté očekávají Ampere a ti největší optimisté dokonce herní Ampere. A jak to vidí v Igorově laboratoři?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost
Fámy kolují nejen o očekávaných čipech NVIDIA Ampere, ale také kolem "velkých Navi", jak se označuje hi-end, který si má AMD připravovat pro letošní rok. Nové informace mají mít původ ve firmě SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1. CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1.
Polské studio CD Projekt Red se může pochlubit pozici evropské dvojky mezi největšími herními studii. Může se těšit z velice dobrých prodejů titulu The Witcher 3: Wild Hunt a nadějného Cyberpunk 2077. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře