www.svethardware.cz
>
>
>
>

EKWB a InWin připravily 909EK: luxusní skříň za odpovídající peníze

EKWB a InWin připravily 909EK: luxusní skříň za odpovídající peníze
, , aktualita
Na patnáct set eur přijde zájemce nová počítačová skříň EK-Quantum InWin 909EK, které bude vyrobeno pouze dvě stě kusů. Určena je jako základ pro velice výkonný počítač s více grafikami. 
K oblíbeným
reklama
Na skříni 909EK tak spojily své síly společnosti EK Water Blocks a InWin, takže je zřejmé, že se v jejím případě počítá s vodním chlazením a ten, kdo ho nevyužije, bude v podstatě vyhazovat peníze oknem. A takový zákazník rozhodně nemůže mít hluboko do kapsy, pokud je ochoten utratit za počítačovou skříň stejnou sumu, jaká by nám stačila na celý velice slušný desktopový počítač. 
 
 
Design skříně EK-Quantum InWin 909EK můžeme označit za velice střízlivý, takže ta jistě neudělá ostudu. Ostatně jde o modifikovanou verzi skříně InWin 909, ovšem značně modifikovanou, jak se můžeme přesvědčit. Aby se do ní vešla příslušná rozšíření, byla tato skříň zvětšena na šířku a celkově může podporovat základní desku E-ATX, až 365 mm dlouhé karty a 250 mm hluboký napájecí zdroj. 
 
 
Jde tu především o to, že klasický kovový tray pro základní desku tu byl nahrazen akrylovou deskou rozvádějící chladicí médium, díky čemuž můžeme vytvořit celkově čistší design s kratšími trubičkami, jak ostatně názorně ukazuje druhá fotografie. 
 
 
Tento speciální tray, na němž bude držet základní deska, také poslouží coby rezervoár vyrovnávající ztráty chladicího média. Využívat bude standardní G1/4" fitinky na vhodných místech, díky čemuž je možné využít i trubičky z tvrdého materiálu a ne ohebné. Pak celá sestava i jinak vypadá a působí lepším dojmem. 
 
 
Do skříně InWin 909EK můžeme dále nacpat dva tlusté 480mm radiátory a také tu máme dvě vyhrazená místa pro pumpy EK-D5. Díky tomu všemu nebude problém s chlazením i čtyř grafických karet.  
 
 
 
Skříň je vyrobena především z tlustých hliníkových plechů a určena je k provozu bez pravé bočnice, na což ostatně ukazuje i velice netradiční umístění vypínače, kontrolek, dvou USB A, jednoho USB C a dvou audio konektorů. 
 
EK-Quantum InWin 909EK už je nyní k dispozici pro předobjednání za zmíněnou cenu 1500 eur. Reálná dostupnost je plánována na letošního 19. března. 
 
Zdroj: EKWB


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře