reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy

15.12.2017, Jan Vítek, aktualita
Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy
Hmyzácká rasa Thargoidů začala znepříjemňovat život hráčů v Elite: Dangerous, jak nám tvůrci ostatně slibovali. I nové video ukazuje, že ušetřeny nezůstanou ani velké vesmírné stanice a že tak bude svět v této hře jiný než dřív.
2017 je tak rok, kdy se do Elite: Dangerous opět vrátila rasa Thargoidů, které pamětníci z řad hráčů mohou pamatovat už v původním titulu z roku 1984. Letos v lednu se objevily náznaky, v září odstartovala rovnou celá invaze a nyní se útočníci ve svých velkých vějířovitých lodích zaměřují i na velké vesmírné přístavy, které mnohdy patří hráčským frakcím. 
 
 
Hráči se začali především na Redditu podělovat o známá místa, na která se vetřelci zaměřili, takže Elite: Dangerous se tím v podstatě částečně odehrává také na diskusních fórech či sociálních sítích. Do této doby byly útoky namířeny spíše jen proti malým stanicím Aegis, což má být například Titan’s Daughter v systému Taygeta, Liman Legacy v HIP 16753 či Oracle v Pleiades Sector IR-W D1-55. 
 
 
Interceptor Medusa používají své speciální pole pro deaktivaci obrany stanic a pak se zaměřují především na reaktory. Stanice po útoku jsou pak nestabilní a jejich poškozená jádra dokáží během několika minut usmažit jakoukoliv loď, která se k nim přiblíží. Taktika Thargoidů tak není rovnou ničit, ale mrzačit. 
 
S tím vším jsou spojeny také nové mise, jak ukazuje ve svých screenshotech CmdrBadPlayer a jde o součást události nazvané ‘The Fall of the Orcale’, která začala právě dnes. 
 
Zdroj: KitGuru
Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama