www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Elon Musk je offline, prý opouští Twitter

Elon Musk je offline, prý opouští Twitter
, , aktualita
Tweetování už přineslo Elonu Muskovi opravdu hodně problémů a několik soudních sporů. Jsou zde tendence jeho existenci na sociální sítí značně omezit nebo korigovat. Nyní to vypadá, že se sám rozhodl zmizet.
K oblíbeným
reklama
Elon Musk a Twitter, to je nekonečné téma. Mnoho jeho tweetů už ho přivedlo před soud, ať už to byl např. záměr přechod uTesly do privátních rukou nebo aféra s nařčením záchranáře z pedofilie. Soudy už nařídily, aby byly jeho tweety před zveřejněním kontrolovány, a nyní to vypadá, že sám Elon Musk tuto sociální síť možná opustí.
 
 
Před dvěma dny poslal tweet "Not sure about good of Twitter", načež o chvíli později prohlásil "Reddit still seems good" a nakonec vše ukončil s tweetem "Going offline". Prozatím se na jeho účtu na Twitteru neobjevil žádný další příspěvek a místo fotografie jeho tváře nebo lesa (Treelon) je tu jen černé kolečko. Tak snad se brzy dozvíme, co se děje, a zda bude Musk pokračovat ve své činnosti na nějaké sociální síti (Redditu?) nebo nikoli.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Valve ukázalo Half-Life: Alyx, půjde o revoluční titul pro VR? Valve ukázalo Half-Life: Alyx, půjde o revoluční titul pro VR?
Virtuální realita do světa her dosud nezasáhla nijak zásadním způsobem, nicméně společnost Valve to chce evidentně změnit. Využije k tomu přitom svou herní řadu Half-Life, na jejíž pokračování množí toužebně čekali.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2 Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2
Miliardář Bill Gates je znám také jako velký filantrop a podporovatel projektů pro záchranu planety. Jedním z dalších je projekt Heliogen, který má pomoci nahradit fosilní paliva díky solární energii i využití pokročilého softwaru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache
Intel si pro příští rok připravuje procesory Tiger Lake jako nástupce aktuálních Ice Lake a leccos už o nich prozradil benchmark Geekbench. Ten už obsahuje online záznam čtyřjádrového prototypu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce
Starship Mk1 včera prodělal tlakovou zatěžkávací zkoušku, kterou ovšem nevydržel a v horní části explodoval. Obešlo se to bez ohně i zranění obsluhy, ostatně neúspěch se dal očekávat. Co bude dál?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů
Intel se slovy Michelle Johnston Holthaus omluvil za zpožděné dodávky procesorů x86, čili v podstatě za to, že je nestačí vyrábět v potřebném množství. Potvrzuje tím, že nedostatek jeho procesorů je stále aktuální. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře