Epic Games přichází s režimem Fortnite Creative

Epic Games přichází s režimem Fortnite Creative
, , aktualita
Lidé s Battle Pass si už mohou zvykat na nový režim Fortnite Creative, který bude ostatním zpřístupněn příští týden. Mohou si tak tvořit vlastní ostrovy, respektive prostě herní prostřední, a do něj si zvát ostatní hráče. 
K oblíbeným
reklama
Fortnite je díky režimu Battle Royale pro Epic Games dojnou krávou a není divu, že se o ni tak hezky starají. Nově se hráči dočkají režimu Fortnite Creative, který si lidé s vlastním Battle Pass už mohou zkoušet dnes a ostatní až od 13. prosince. Jak můžeme vidět, i Epic Games nás tlačí k tomu, abychom si u nich zřídili předplatné, jak je to i u jiných společností. Předplatné je ostatně dnes pro herní firmy víc, než když si někdo zaplatí třeba platinovou edici dané hry, alespoň z hlediska toho, kdy kdo dostane k novému titulu přístup. Na to se dá ale ostatně pohlížet i tak, že více platící zákazníci poslouží jako konečná vlna betatesterů a ti, kteří si počkají a zaplatí si jen základní verzi, mají vyhlídky na hraní vyladěnější verze. 
 

Ve Fortnite Creative budeme moci být (tadááá) kreativní. A to v tom smyslu, že s využitím čtyř "slotů" si můžeme navrhnout vlastní ostrovy, čili herní mapy a do nich si pozvat kohokoliv chceme a dělat tam co chceme dle vlastních pravidel. Epic navrhují třeba závodění nebo natáčení klipů a filmů, pokud nechceme rovnou svým kamarádům dělat díry do hlavy. 
 
 
Vývojáři si také uvědomili, že "prázdné plátno" není nejlepší inspirace, a tak se spojili s lidmi, kteří mají své zkušenosti a ti si s Fortnite Creative pohráli a přišli s vlastními výtvory, které mohou posloužit jako inspirace. Využít můžeme přitom ty samé modely budov, zbraně a jiné objekty, které najdeme v oficiálních mapách. Takže prostě a jednoduše jde o zpřístupněný map editor, což je od Epic Games pěkné. 
 
Vývojáři současně s tím žádají uživatele, aby se chovali pěkně a, co já vím, netvořili modely koncentračních táborů nebo neolizovali v mrazech zábradlí. Vedle toho také upozorňují, že Fortnite Creative je dosud ještě v pracovní verzi a časem se bude měnit a vyvíjet. Nicméně nejde o betaverzi, ale o verzi 1.0. 
 
 
Nakonec ještě můžeme zmínit, že Epic Games přisli s aktualizací Fortnite na verzi 7.00 a příslušnými patch notes a také tu je trailer pro Season 7 plný vánoční nálady. Samotná Season 7 bude mít spíše obecně zimní tématiku.
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih
Adobe je známý jako softwarová společnost, která si osvojila model předplatného a moderní pojetí "prodeje" softwaru. Zákazníci si nekupují kopii, nýbrž stornovatelnou licenci na využití produktu a co s tím může přicházet, nám nyní Adobe předvádí naživo. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd
Kdysi spirální galaxie NGC 4485 se v dávné minulosti téměř srazila s mnohem větší galaxií NGC 4490. Srážka nebyla přímá, ale i tak změnila menší galaxii v rodiště nových hvězd, na něž se nyní blíže podíval Hubble. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty
AMD už dokončuje svou novou generaci desktopových APU, což jsou čipy, které nesou kódové označení Picasso. A máme tu opět známého thajského leakera, který nám prozradí, jaké takty můžeme očekávat. O takty totiž zde půjde především. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek