Epic Games přichází s režimem Fortnite Creative

Epic Games přichází s režimem Fortnite Creative
, , aktualita
Lidé s Battle Pass si už mohou zvykat na nový režim Fortnite Creative, který bude ostatním zpřístupněn příští týden. Mohou si tak tvořit vlastní ostrovy, respektive prostě herní prostřední, a do něj si zvát ostatní hráče. 
reklama
Fortnite je díky režimu Battle Royale pro Epic Games dojnou krávou a není divu, že se o ni tak hezky starají. Nově se hráči dočkají režimu Fortnite Creative, který si lidé s vlastním Battle Pass už mohou zkoušet dnes a ostatní až od 13. prosince. Jak můžeme vidět, i Epic Games nás tlačí k tomu, abychom si u nich zřídili předplatné, jak je to i u jiných společností. Předplatné je ostatně dnes pro herní firmy víc, než když si někdo zaplatí třeba platinovou edici dané hry, alespoň z hlediska toho, kdy kdo dostane k novému titulu přístup. Na to se dá ale ostatně pohlížet i tak, že více platící zákazníci poslouží jako konečná vlna betatesterů a ti, kteří si počkají a zaplatí si jen základní verzi, mají vyhlídky na hraní vyladěnější verze. 
 

Ve Fortnite Creative budeme moci být (tadááá) kreativní. A to v tom smyslu, že s využitím čtyř "slotů" si můžeme navrhnout vlastní ostrovy, čili herní mapy a do nich si pozvat kohokoliv chceme a dělat tam co chceme dle vlastních pravidel. Epic navrhují třeba závodění nebo natáčení klipů a filmů, pokud nechceme rovnou svým kamarádům dělat díry do hlavy. 
 
 
Vývojáři si také uvědomili, že "prázdné plátno" není nejlepší inspirace, a tak se spojili s lidmi, kteří mají své zkušenosti a ti si s Fortnite Creative pohráli a přišli s vlastními výtvory, které mohou posloužit jako inspirace. Využít můžeme přitom ty samé modely budov, zbraně a jiné objekty, které najdeme v oficiálních mapách. Takže prostě a jednoduše jde o zpřístupněný map editor, což je od Epic Games pěkné. 
 
Vývojáři současně s tím žádají uživatele, aby se chovali pěkně a, co já vím, netvořili modely koncentračních táborů nebo neolizovali v mrazech zábradlí. Vedle toho také upozorňují, že Fortnite Creative je dosud ještě v pracovní verzi a časem se bude měnit a vyvíjet. Nicméně nejde o betaverzi, ale o verzi 1.0. 
 
 
Nakonec ještě můžeme zmínit, že Epic Games přisli s aktualizací Fortnite na verzi 7.00 a příslušnými patch notes a také tu je trailer pro Season 7 plný vánoční nálady. Samotná Season 7 bude mít spíše obecně zimní tématiku.
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek