Epic Games přichází s režimem Fortnite Creative

Epic Games přichází s režimem Fortnite Creative
, , aktualita
Lidé s Battle Pass si už mohou zvykat na nový režim Fortnite Creative, který bude ostatním zpřístupněn příští týden. Mohou si tak tvořit vlastní ostrovy, respektive prostě herní prostřední, a do něj si zvát ostatní hráče. 
reklama
Fortnite je díky režimu Battle Royale pro Epic Games dojnou krávou a není divu, že se o ni tak hezky starají. Nově se hráči dočkají režimu Fortnite Creative, který si lidé s vlastním Battle Pass už mohou zkoušet dnes a ostatní až od 13. prosince. Jak můžeme vidět, i Epic Games nás tlačí k tomu, abychom si u nich zřídili předplatné, jak je to i u jiných společností. Předplatné je ostatně dnes pro herní firmy víc, než když si někdo zaplatí třeba platinovou edici dané hry, alespoň z hlediska toho, kdy kdo dostane k novému titulu přístup. Na to se dá ale ostatně pohlížet i tak, že více platící zákazníci poslouží jako konečná vlna betatesterů a ti, kteří si počkají a zaplatí si jen základní verzi, mají vyhlídky na hraní vyladěnější verze. 
 

Ve Fortnite Creative budeme moci být (tadááá) kreativní. A to v tom smyslu, že s využitím čtyř "slotů" si můžeme navrhnout vlastní ostrovy, čili herní mapy a do nich si pozvat kohokoliv chceme a dělat tam co chceme dle vlastních pravidel. Epic navrhují třeba závodění nebo natáčení klipů a filmů, pokud nechceme rovnou svým kamarádům dělat díry do hlavy. 
 
 
Vývojáři si také uvědomili, že "prázdné plátno" není nejlepší inspirace, a tak se spojili s lidmi, kteří mají své zkušenosti a ti si s Fortnite Creative pohráli a přišli s vlastními výtvory, které mohou posloužit jako inspirace. Využít můžeme přitom ty samé modely budov, zbraně a jiné objekty, které najdeme v oficiálních mapách. Takže prostě a jednoduše jde o zpřístupněný map editor, což je od Epic Games pěkné. 
 
Vývojáři současně s tím žádají uživatele, aby se chovali pěkně a, co já vím, netvořili modely koncentračních táborů nebo neolizovali v mrazech zábradlí. Vedle toho také upozorňují, že Fortnite Creative je dosud ještě v pracovní verzi a časem se bude měnit a vyvíjet. Nicméně nejde o betaverzi, ale o verzi 1.0. 
 
 
Nakonec ještě můžeme zmínit, že Epic Games přisli s aktualizací Fortnite na verzi 7.00 a příslušnými patch notes a také tu je trailer pro Season 7 plný vánoční nálady. Samotná Season 7 bude mít spíše obecně zimní tématiku.
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
První obrázky GeForce RTX 2060 jsou na světě, bude ray tracing? První obrázky GeForce RTX 2060 jsou na světě, bude ray tracing?
Dalo by se říci, že nejočekávanější karta nové generace GeForce je právě RTX 2060 jako nástupkyně mainstreamových GTX 1060. Nyní už je tu známka toho, že tato karta je opravdu za rohem. Hlavní otázka ale stojí jinde.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Roste počet routerů zneužívaných k těžbě kryptoměn Roste počet routerů zneužívaných k těžbě kryptoměn
Routery MikroTik jsou nadále ohroženy tzv. cryptojackingem. Ačkoliv výrobce chybu dávno opravil, počet nakažených zařízení roste. Dokazuje to, že uživatelé obvykle podceňují aktualizace firmwaru.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra
Před dvěma měsíci Google oznámil, že ukončí provoz sociální sítě Google+. Našla se však další bezpečnostní díra a společnost se rozhodla, že tuto síť odstaví ještě rychleji, a to už v dubnu 2019.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Obsidian Entertainment ukázali RPG The Outer Worlds, naváže na slávu Falloutu? Obsidian Entertainment ukázali RPG The Outer Worlds, naváže na slávu Falloutu?
Lidé z Obsidian Entertainment nás už vícekrát přesvědčili o svých kvalitách. Přišli především s kvalitními cRPG jako Pillars of Eternity nebo Tyranny, ovšem nyní už tento koncept opouští, alespoň do jisté míry. Přesouváme se do plného 3D a do vesmíru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala